Akce

Redmond Clay™|ZDRAVÝ ŽALUDEK|120 KAPSLÍ

RCCAPS STOMACH HEALTH
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 3

Kapsle z redmondského bentonitového jílu, Zdravý Žaludek,  se nachází v tobolkách vyrobených ze zeleniny. Jak název napovídá, je vhodné je užívat při problémech spojených se špatným trávením. 

  • 524 Kč 99 Kč –19 %
  • (4 ks) Skladem
425 Kč
Kategorie: Bentonitový Jíl
Země původu: UTAH, USA
 

Redmondský Jíl, Redmond Clay®, je zcela přírodní látka, která na sebe dobře navazuje toxiny. Je to velmi vhodný přípravek pro pomoc při špatném trávení, průjmu, pálení žáhy a vůbec jakýkoliv problémů způsobených špatným zažíváním. Namísto, abyste sáhli po antacidech, mějte po ruce jílové kapsle Zdravý Žaludek.

Pokud si toho nejste vědomi, pravidelné braní antacidů a jiných drog na překyselený žaludek může vést k rozmnožování bakterií, poškození nutričního vstřebávání, snížení odolnosti vůči infekcím a v těch nejhorších případech ke vzniku rakoviny a jiných nemocí. Protože pH redmondského jílu se pohybuje mezi 8.7 - 9.8, jeho pravidelné užívání napomůže neutralizovat pálení žáhy, reflux a bolení žaludku/ břicha. Všeobecně se doporučuje pít jílovou vodu či spolknout kapsle a zapít vodou podle návodu před jídlem trpíte-li těmito problémy. Dále si pak nelehejte, seďte v pohodlné pozici a mějte povolené opasky či podprsenku.

Redmondský Jíl obsahuje vysoký podíl sodíkového bentonitu (horniny) a vápníkového bentonitu, což je v přírodních nalezištích neobvyklá kombinace. Názvy bentonit a montmorillonit (minerál) odkazují na to, že se jedná o týž typ jílu smektitového původu, což je jíl, kterému je pro jeho skvělou schopnost absorpce a adsorpce dávána přednost při vnitřním užívání.


 "Veškeré zdraví začíná a končí v zažívacím ústrojí.
Pokud nebudeme schopni  správně trávit a vstřebávat živiny z
naší stravy, nevědomky tak připravujeme půdu pro nevyvážený imunitní
systém a následný vznik a postupování chronických onemocnění."
- Dr. David Brownstein


 JAK FUNGUJE REDMONDSKÝ JÍL
Tento vzácný bentonitový jíl šedo-bílé barvy, pocházející z neznečištěné vysoce položené pouštní oblasti na západě USA, pracuje uvnitř střeva jako "nasávací houba". Jak se pohybuje zažívacím traktem, sbírá toxiny a pomáhá odstraňovat usazený odpad z vnitřní střevní stěny, a zároveň také tělo vyživuje. Každodenní užívání Redmondského jílu vám může pomoci udržet si zdravý zažívací systém. Protože žaludek jíl nezažívá a nevstřebává, tělo jíl eliminuje společně s absorbovanými pozitivně nabitými ionty=jedy.


PROČ UŽÍVAT REDMONDSKÝ JÍL

Každodenní užívání kapslí z Redmondského Jílu může napomoci ke zlepšení trávení a střevní flóry naprosto přírodním způsobem. Náš organismus je dnes a denně vystavován náporu toxinů v podobě plastů, těžkých kovů a jiných chemických jedů.

Podle článku, který vyšel v časopise American Journal of Clinical Nutrition, "Detoxikace a doplňování minerálů způsobem Geofágie - Jezení Hlíny" (Johns a Duguette 1991), jíl je silná detoxikační látka a katalyzátor, který napomáhá organismu odstraňovat z těla chemické jedy a těžké kovy (pozitivně nabité ionty).

Aby byl jíl účinný a jeho konzumace bezpečná, naleziště daného jílu se musí nacházet v neznečištěném prostředí a při jeho těžbě nesmí být použito žádné kovové náčiní. Obchodní společnost Redmond splňuje obě tato kritéria.


JAK UŽÍVAT KAPSLE Z REDMONDSKÉHO JÍLU

Jílové tobolky pro zdravý žaludek a břicho jsou vhodné pro ty, kteří cestují nebo hodně pracují a chtějí si při tom udržovat zdravý a čistý organizmus, či pro ty, co si nemohou zvyknout pít bílou "bahenní vodu". Jsou vhodné pro denní užívání. Doporučuje se brát 1-3 kapsle denně buď na lačno půl hodiny před jídlem či 2 hodiny po jídle. Zapít dvěma sklenicemi vody a denně vypít alespoň 2l vody či bylinných čajů.


Berete-li pravidelně léky, konzultujte jejich dobu působení s vaším lékařem a jílové kapsle berte až po skončení této doby, většinou se jedná o 2-3 hodiny.


Během detoxikace bentonitovým jílem může nastat dočasné zhoršení některých potíží, jedná-li se např. o kožní nemoci jako je ekzém, lupenka a akné. Vyplývá to ze znalostí asijské medicíny, která věří, že co se děje uvnitř, to se projeví na povrchu. Střevo je v asijské medicíně spojeno s kůží a plícemi, proto se při čištění střeva může zhoršit stav kůže. Neztrácejte naději - budete-li zároveň na postižená místa dávat jílové obklady a masky, většinou dojde k rychlému a viditelnému zlepšení ekzému i lupenky a vyčištění pleti od akné.


UPOZORNĚNÍ

V Asijské medicíně se věří, že prevence je důležitější než samotná léčba a proto by se měl jíl používat na detoxikaci několikrát do roka, nejlépe při změnách ročních období, tedy na jaře, v létě, na podzim a v zimě. Proto, netrpíte-li vážnými zdravotními problémy a hektickým životním stylem, doporučujeme 3 až 4-týdenní detoxikační kůru z jílu v práškové formě. Je to proto, že jíl by se měl nejlépe vypít i s tzv. lógrem (usazeninou), protože právě jemná zrníčka jílu na sebe navazují všechny nečistoty. Vypití jen samotné aktivované vody či polykání tobolek na toto dokonalé čištění nestačí.


Redmondský jíl je přírodní látka a jako taková působí na každého člověka jinak. Nemůžeme sice každému zaručit stejné pozitivní výsledky, ale zaměstnanci a majitelé Obchodní společnost Redmond osobně zažili nebo byli svědky toho, že užití jílu může mít blahodárné účinky při řešení následujících potížích:


JAKÉ NEMOCI POMÁHÁ REDMONDSKÝ JÍL LÉČIT?
Při perorálním užití slouží bentonitový jíl k detoxikaci zažívacího systému, odstranění střevních parazitů, posilnění imunitního systému a k potlačení volných radikálů. Také napomáhá k odstranění těžkých kovů z organismu a usnadňuje detoxikaci jater. Redmondský jíl posiluje a podporuje činnost všech orgánů a systémů v těle, díky čemuž se můžete uzdravit zcela přirozeným způsobem. Stačí být trpělivý.

Běžná onemocnění a potíže, s jejichž léčbou může vnitřní užití Redmondského jílu pomoci:
Pálení žáhy, alergie, senná rýma, celiakie, zácpa, průjem, úplavice, divertikulitida, detoxikace, zbavení těžkých kovů, otrava jídlem, Helicobacter pylori, hiátová kýla, syndrom dráždivého tračníku, Crohnova choroba, menstruační křeče, parazité, rotavirus, bolest žaludku, střevní chřipka, cukrovka, vředy.


Vyloučení odpovědnosti

Jelikož neexistují žádné vědecké studie, které naznačují, že Redmondský jíl je účinný při léčbě určitých chorob, tyto informace slouží pouze jako poučný příklad o tom, jak byl Redmondský jíl v minulosti užíván. Redmondský jíl NENÍ zázračným lékem. Ve skutečnosti to vůbec není farmaceutický lék! Je to jednoduše přírodní „domácí léčivo“, které se od nepaměti užívá při řešení řady zdravotních potíží. Američtí indiáni v dobách největšího hladu, kdy neměly celé kmeny nic k jídlu, používaly na zasycení jíl a kamínky. Kromě zasycení působil jíl na likvidaci parazitů a virů, které indiány běžně trápily a vyvolávaly u nich průjmy, infekce a jiné nemoci. Pojídání jílu není ovšem výsada jenom amerických indiánů. Jíl do stravy zařazují i tzv. východní kultury z oblasti Ázerbájdžánu, Kyrgýzie, Austrálie, Číny…


Tyto informace nemají za cíl diagnostikovat, stanovovat či léčit jakékoliv zranění či onemocnění. Neneseme odpovědnost za jakoukoliv fyzickou osobu či subjekt a jim ušlou ztrátu, škodu nebo zranění přímo nebo nepřímo způsobené těmito informacemi. Tyto informace v žádném případě neslouží jako náhrada za lékařskou radu.


VÍCE O INFORMACÍ O REDMONDSKÉM BENTONITOVÉM JÍLU ZDE.

DR AXE HOVOŘÍ O BENTONITOVÉM JÍLU A JEHO PŘEDNOSTECH


PREZENTACE REDMONDSKÉHO JÍLU


REDMONDSKÝ JÍL V TOBOLKÁCH


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.