• 1 z 4
 

BRAGG - Lahůdkové droždí s vitaminem B12

 
 • BRAGG droždí je jednou z nejlepších potravin obsahujících B12.
 • Je dobrým zdrojem bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů. 
 • Je přirozeně bez tuku a bez sodíku.
 • Bez lepku, mléčných výrobků, cukru, barviv, konzervantů.
Dostupnost Skladem (> 3 ks)
Měrná cena 2,66 Kč / 1 g
338 Kč
   
Značka BRAGG
Webová stránka značky bragg.com/
Kategorie Doplňky stravy a zdravá výživa
 
Bragg lahůdkové droždí nabízí širokou škálu využití do jídel, má skvělou chuť a vysoké výživové hodnoty. Vhodný na většinu potravin, zejména do salátů, na zeleninu, brambory, rýži, těstoviny. Přidejte do polévky, omáčky, pomazánky, cereálií, džusu a koktejlu pro extra chuť a výživu. Lehká sýrová příchuť z něj dělá skvělý zdravý doplněk pro vaření, bez cholesterolu. 
Kromě svých skvělých zdravotních výhod uvedených níže je Bragg Premium lahůdkové droždí univerzální kulinářská složka pro většinu receptů. Lze použít jako koření v receptech a je jednou z nejlepších potravin obsahujících B12. Je dobrým zdrojem bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů. Kromě toho je přirozeně bez tuku a bez sodíku.

Vlastnosti

 • Zdravé, chutné koření
 • Lze přidat do různých jídel
 • Sýrová chuť
 • Vitamin B12
 • Veganské / vegetariánské
 • Bezlepkové

DŮLEŽITOST VITAMÍNU B12

Vitamin B-12 je nezbytný pro zdravý nervový systém, správný metabolismus a vývoj a regeneraci červených krvinek. Vegetariánský zdroj vitamínu B-12 v Bragg Premium Lahůdkovém droždí je z přírodní fermentace, nikoli ze syntetického procesu nebo ze zvířecího zdroje. Je to kvalitní a spolehlivý zdroj vitamínu B-12 pro vegany a vegetariány, kteří někdy mají nedostatek vitamínu B-12 ve stravě, protože vitamin B-12 se přirozeně nenachází v rostlinných potravinách. 
Pouze jedna polévková lžíce poskytuje 40% denní hodnoty (DV) pro vitamín B-12. Kromě dobrého zdroje vitamínu B-12, Bragg Premium Lahůdkové droždí je bohaté na vitamíny B komplexu thiaminu (B1) (180% DV na porci), riboflavinu (B2) (160% DV na porci), Niacinu (B3) (70% DV na jednu službu), pyridoxinu (B6) (140% DV na jednu službu), kyseliny listové (40% DV na jednu službu) a kyseliny pantothenové (30% DV na jednu službu). Jako bohatý zdroj kyseliny listové je ideálním doplňkem pro těhotné ženy. Je také zdrojem zinku a selenu.
Bragg získává primární pěstované živé kvasinky z kmenů Saccharomyces cerevisiae, které rostou na směsích řepy a melasy v kombinaci živin. Po dokončení procesu fermentace se kvasinky sklízejí, důkladně promyjí a čistí a suší na válcových sušičkách. Tento speciální a jedinečný proces sušení je tajemstvím nádherné chuti Bragg Premium lahůdkového droždí. Je oblíbenou složkou zdravé a vegetariánské kuchyně a receptů.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Použijte jako koření, zejména salátů, zeleniny, brambor, rýže, nudlí. Přidejte do polévky, omáčky, pomazánky atd.

SLOŽENÍ

Bragg Premium Lahůdkové droždí - (127 g)

Výživové hodnoty

Velikost porce: 1 lžíce (5 g)
Přibližný počet porcí: 25
 
Na porci
% Denní hodnota*
kalorií
20
 
celkového tuku
0 g
0
sodík
0 mg
0
celkové sacharidy
2 g
0,01
vláknina
1 g
0,04
bílkoviny
3 g
 
Železo 2%
Thiamin (B1) 180%
 
Riboflavin (B2) 160%
Niacin (B3) 70%
 
Pyridoxin (B6) 140%
Kyselina listová 40%
 
Vitamin B12 40%
Kyselina pantothenová 30%
 
Zinek 6%
Selen 10%
 
* Procentní denní hodnoty jsou založeny na dietě o obsahu 2000 kalorií. Jejich denní hodnoty mohou být vyšší nebo nižší v závislosti na potřebě kalorií.
Obsah 127 g
Země původu Kalifornie, USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bragg historie

Semínko pro vznik této firmy bylo zaseto v roce 1912. V té době začal kulturista a zastánce zdravé výživy, Paul C. Bragg, cestovat, přednášet a propagovat jeho filozofii zdravého životního stylu po celých Spojených Státech. Posléze založil Bragg Live Food Products a ve stáří předal vedení společnosti své dceři, Patricii, která ji vede dodnes ve stejném duchu.

Bragg vize

Pan Bragg byl velkým bojovníkem za zdravý životní styl a v tomto duchu se nese i celá vize společnosti. Patricie tvrdí, že 'Jste to co jíte, pijete, dýcháte, myslíte, říkáte a děláte'. Takže jediným cílem této společnosti je vyrábět a dodávat na trh ty nejlepší RAW a BIO potraviny.

BRAGG BENEFITY

Chcete zaplnit vaši spíž s výrobky BRAGG? Tady je několik důvodů proč.
 • Organic: USDA certifikované BIO potraviny (BIO znamená, že neobsahují škodlivé chemikálie a nepřirozené přísady).
 • Gluten-free: myslí na celiaky a jedince s citlivostí na určité potraviny.
 • Raw: RAW znamená, že potravina není zpracována a zahřátá nad 40-47 stupňů Celsia. Všeobecně, RAW potraviny by neměly být kontaminovány pesticidy, měly by být pasterizované a bez GMO. 
 • Non-GMO: Bragg se GMO surovinám vyhýbá velkým obloukem.
 • Vegan: Většina Bragg potravin jsou Vegan.
 • Kosher: Bragg nabízí certifikované Kosher potraviny.
 • Ketogenic: Bragg’ jablečný ocet a koření jsou low-carb a jsou tak kompatibilní s keto dietou.
 • ACV health benefits: studie poukazují na to, že jablečný ocet může pomoci s udržením zdravé hladiny krevních cukrů a pomoci při trávení. 

DO OBCHODU KOUPIT BRAGG

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.