Kids Omega-3 s D3+K2 - 250 mg DHA 400 I.U. D3 a 5 μg K2 MK7, vegan - 30 ml

Novinka
Značka: TRIME
899 Kč –10 %
Trime | Kids DHA + D3/K2 - 30 ml
899 Kč –10 % 809 Kč 26,97 Kč / 1 ml
Skladem (>3 ks)

Chytře vyvinutá směs s obsahem nejvíce deficitních nutrientů určená dětem, těhotným a kojícím ženám. Kapky jsou z čistě rostlinných zdrojů, vhodné pro i vegany. V balení o objemu 30 ml je 60 dávek.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Inovativní doplněk výživy od české značky Trime poskytuje v 0,5 ml doporučenou denní dávku všech důležitých mikroživin v ideálním poměru a ve vysoce biologicky dostupné a vstřebatelné podobě.

Ve zkratce

 • Vysoce kvalitní olej extrahovaný z řas bohatých na omega-3 mastné kyseliny, vysoký podíl aktivní složky DHA (kyseliny dokosahexaenové) důležité pro správný růst a vývoj mozku, nervového systému a zrakového aparátu
 • Vitamín D3, cholekalciferol, získaný udržitelným způsobem z řasy pěstované v přísně kontrolovaných podmínkách
 • Vitamín K2 MK7 získaný přirozenou fermentací z Natto 
 • 250 mg omega-3 DHA I  400 IU D3  I  5 μg K2 MK7
 • Eco friendly, 100% vegan
 • Neobsahuje pesticidy, chemická aditiva, barviva ani alergeny

Proč užívat Kids DHA

Naše současná strava postrádá řadu důležitých nutrientů. Vzniká-li tento nutriční deficit již v prenatálním a postnatálním období, kdy se vyvíjí životně důležité funkce, může přinášet velká rizika i pro plod či novorozence. Malnutrice a nedostatek živin přetrvávající do období růstu a dospívání může mít neblahý vliv například na osifikaci kostí, motoriku, paměť a celkové chování dítěte.

Proto v Trime vytvořili unikátní směs s obsahem vitamínu D3, K2 a DHA (kyseliny dokosahexaenové), klíčových živin, které se podle nejnovějších studií dětem nedostávají v dostatečném množství. Tyto nutrienty jsou přitom zásadní pro zdravý růst, vývoj nervové soustavy, zrakového aparátu, kostí a zubů, imunitního systému a dalších životně důležitých funkcí.

Hlavní výhody

 • podporuje normální stav kostí a zubů
 • podporuje normální činnost srdce a cév
 • důležitý pro správnou činnost imunitního systému
 • podporuje normální dělení buněk

Aktivní složky

Omega-3 - DHA

dha omega 3Dětská řada Kids omega-3 byla speciálně vyvinuta pro potřeby dětí, těhotných a kojících žen. Dostatečný přísun omega-3, zejména pak DHA (kyseliny dokosahexaenové), je důležitý již od prenatálního období, kdy se začínají vyvíjet základní životní funkce.

V Trime použili čistý olej ve formě, která se co nejvíce přibližuje přírodě. Jejich cílem bylo pro tuto recepturu najít surovinu, která bude co nejméně zatížena technologickým zpracováním na různých výrobních místech, neboť každá další manipulace s citlivou ingrediencí, jako jsou oleje, může zásadně ovlivnit její kvalitu.

Výsledkem patentované technologie je tento čistý a perfektně stabilní olej, získaný velmi šetrně z řas pěstovaných v kontrolovaných podmínkách a v tzv. uzavřené kultivaci, která snižuje riziko znečištění těžkými kovy a dalšími rizikovými kontaminanty.

Vitamín D3 - cholekalciferol

d3Cholekalciferol v této receptuře pochází z čistě rostlinného zdroje, který má oproti zdroji živočišnému celou řadu výhod, a přesto zajišťuje maximální míru využitelnosti v lidském organismu.

Vitamín D podporuje imunitní systém, vstřebávání vápníku a jeho správné ukládání do kostí a zubů tak, aby byly silné a zdravé.

Cholekalciferol získaný z řas představuje udržitelný zdroj a jeho výroba je od počátku až do konce přísně sledovaný proces, s maximální kontrolou kvality a čistoty.

Na rozdíl od vitamínu D3 z živočišného zdroje, lanolinu, kde výrobní proces využívá pesticidů, chemických extrakčních činidel a dalších potenciálně škodlivých látek, respektuje náš produkt rostlinnou i živočišnou říši a je bez zbytečné chemie.

Vitamín K2

k2Biologicky aktivní forma vitamínu K2 - MK7, je získaná procesem přirozené fermentace geneticky nemodifikovaného kmene Bacillus subtilis natto.

Tato forma je maximálně využitelná pro organismus, s nejdelším působením v krevním oběhu a přisuzují se jí nejlepší biologické funkce spojené s podporou zdravých kostí a zubů.

Díky 100% obsahu all-trans konfigurace, Trime zaručuje vysokou čistotu a maximální vstřebatelnost a využitelnost.

Nutriční hodnoty

Dávkování: 0,5 ml   Dávek v balení: 60

Množství v dávce:
% Denní hodnoty
DHA
250 mg
-
Vitamín D3
10 μg / 400 IU
200%
Vitamín K2
5 μg
6,67%

Složení

Olej z řas (Schizochytrium sp.) - DHA, 250 mg, Cholekalciferol (Vitamín D3, 10 μg / 400 IU), Menaquinone-7 (Vitamín K2, 5μg)

Dávkování

 • Doplněk stravy. Užívejte 0,5 ml denně s jídlem.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Skladujte v chladu a suchu, do 25°C, mimo dosah dětí.
 • Vhodné pro děti od 12 měsíců.
 • Produkt není určen jako náhrada pestré stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a antioxidanty
Objem: 30 ml
Výrobce: Trime s.r.o., Národní 135/14, Nové Město, 110 00 Praha 1
Země původu: Česká Republika
Vhodné pro: Děti-Těhotné-Kojící-Vegan

Proč je důležité suplementovat vitamín K2 společně s D3?

Proč užívat multivitamíny a jak vybrat ten správný?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za českou značkou Trime stojí devětadvacetiletý Michal Kočí, který tímto počinem navazuje na svůj předchozí projekt Pokeat, neboli vyvážené pokrmy do kapsy. Spolupracuje s předními odborníky na výživu, jakým je například naturopat Jakub Přibyl. Podle Michalových slov je cílem jeho firmy přinést na (nejen český) trh tak trochu jiné doplňky stravy.

V čem se tedy přírodní suplementy značky Trime odlišují? Zaměřují se především na člověka, žijícího v 21. století. Nároky na výživu se totiž spolu se zrychlujícím vývojem technologií a s ubývajícími přirozenými živinami v půdě a potravinách radikálně změnily. V dnešní době jsou velkým trendem tzv. biohackingové doplňky stravy. Ty jsou naprosto skvělé, když se chcete posunout ve svém vychytaném životním stylu ještě dál. Většina lidí však trpí deficitem těch základních mikroživin. V takovém případě vám různé funkční houby nebo adaptogenní byliny zase tolik užitku nepřinesou. Nejprve je potřeba vychytat základy a pak teprve svůj jídelníček a životní styl celkově vyšperkovat a posunout dál. A přesně tohle je cílem značky Trime - naučit své zákazníky základům výživy, vychytat prevenci a následně obohatit životní styl o "biohacky" a efektivně tak zpomalit procesy stárnutí. 

Trime vsází na holistický přístup ke zdraví - spojuje prokázané znalosti lidské fyziologie a psychologie. Nabízí tak komplexní portfolio doplňků stravy, vyrobených z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Výroba všech produktů podléhá přísným ekologickým i etickým standardům a je podložena nejnovějšími vědeckými poznatky, daty a obohacena o inovativní výrobní procesy. Značka má naprosto transparentní přístup k zákazníkům - poskytuje vždy plné a úplné složení produktů, původ jednotlivých složek, výrobní proces, zkrátka komplexní informace, inspiraci a znalosti, které zákazníkovi pomohou porozumět a rozhodnout se pro ten správný produkt přímo na míru jeho potřebám.