Akce Novinka

LIVING NUTRITION| YOUR FLORA - TRANQUIL - Fermentovaná SYMBIOTIKA + FENYKL & HEŘMÁNEK proti nadýmání a plynatosti [60 kapslí]

LNYFTRQL
Neohodnoceno
Efekt lupa
 • 1 z 3

SLEVA Z DŮVODU KVĚTNOVÉHO DATA SPOTŘEBY, 26/05/2018

 • Unikátní a účinná symbiotika Kefi-soya™ fermentovaná s 35 kmeny lactobacilů

 • Nejvyšší bio-dostupnost* díky této unikátní fermentaci - tělo dokonale vstřebá obsažené živiny

 • Šetrně lyofilizované potraviny- vakuově sušené mrazem pro zachování veškerých živin

 • Složení vytvořeno britským kvalifikovaným výživovým poradcem a znalcem léčivých hub

 • Doplněk stravy bohatý na enzymy a mikroorganismy, s obsahem BIO heřmánku a semen fenyklu proti nadýmání a plynatosti


*míra v jaké specifická tkáň nebo orgán vstřebá látku po orálním požití, aby pak tato látka měla na tělo žádaný efekt.

 • 750 Kč 201 Kč –27 %
  9,15 Kč / 1 ks
 • (4 ks) Skladem
549 Kč
Kategorie: Doplňky stravy a zdravá výživa
Datum expirace: 26/05/2018
Obal: Tmavé sklo, Krabička: 100% recyklovatelný papír
Obsah: 60 kapslí
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
 
YOUR FLORA = speciální řada SYMBIOTIK PRO ZDRAVOU STŘEVNÍ MIKROFLÓRU, protože čím lépe se daří lactobacilům ve střevě, tím lépe se daří obecně člověku a naopak.
TRANQUIL = KEFI-SOYA™ symbiotika + BIO FENYKL & HEŘMÁNEK proti nadýmání a plynatosti.

TRANQUIL (ang. klidný) doplněk stravy patří do skupiny produktů pod názvem symbiotika - ůčinná kombinace probiotik a prebiotik. Pozitivní efekt symbiotické kombinace je dán vyšší možností přežití pozitivně působících bakterií v lidském střevě. Tyto kombinované přípravky pomáhají například při různých průjmových onemocněních, při zácpě, obecně ke zlepšení imunity a celé řadě dalších pozitivních vlivů na náš organismus.

Living Nutrition vyvinula vysoce efektivní symbiotika KEFI-SOYA™, která jsou kvašena tradičním způsobem po dobu jednoho měsíce s 35 kmeny mikroorganismů/ lactobacilů. Zajišťují kompletní živý ekosystém mikrobů, kolonizační činitele a trávící živiny pro optimální stav střevní mikroflóry a travícího ústrojí.

Dvě studie provedené na Univerzity of Illinois (UI) dokazují, že fermentace sóji a produktů z ní může dramaticky snížit pravděpodobnost vzniku alergické reakce. Více informací o fermentaci ZDE.

Tato symbiotická směs dodává tělu kompletní žijící ekosystém mikroorganismů a živin = tělo tak získává maximální množství aktivované výživy bez kompromisů.

Hlavní výhody kefírového kvašení

1. Maximum živých složek
2. Maximální vstřebatelnost
3. Bohaté na enzymy
4. Jedinečná fermentovaná výživa

CO JE TO KEFI-SOYA™?

Kefi-SOYA™ je zjednoduššeně řečeno směs vybraných 35-ti druhů bakterií, včetně Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus, Lactobacillus Casei, Lactobacillus Lactis, Lactobacillus Plantarum, Lactobacillus Fermentum & Lactobacilus Kefir, kvašených v BIO sójovém mléce. Jedná se o více než pouhou kapsli. Je to živý potravinový matrix, bohatý na živiny, enzymy a přirozeně vyvinuté mikroorganismy.

Fermentační výrobní proces (podrobnosti níže) je navržen a kontrolován uznávaným odborníkem na výživu, Grahamem Botfieldem, ve Veké Británii. Účelem je dosažení správné synergie živin, ve které se každá potravina a bylina dokonale doplňují. Používají se pouze ty nejlepší BIO přísady pro jejich čerstvost a vitalitu. Na výrobu každá směsi v této řadě výrobků je dohlíženo individuálně, protože každá směs má jiné složení, požadavky a účel. Všechny fermentované směsi jsou jemně sušené mrazem, aby se zachovala jejich čerstvost a zachytilo nejvyšší možné množství aktivních živin. 

TRANQUIL obsahuje kromě Kefi-SOYA™ také BIO heřmánek a BIO fenyklové semeno. Fenyklové semínka fungují ve střevech jako protikřečové látky a také dobře snižují produkci plynů. Jejich přidání napomáhá střeva a svaly kolem nich zrelaxovat, podporuje tvorbu žluči a snížuje bolesti v břišní dutině. Heřmánekuklidňující účinek na sliznice v trávicím traktu. K tomu všemu i uklidňuje nervovou soustavu a snižuje v těle stres, což je častým problémem u lidí s trávicími problémy.


SHRNUTÍ

 • Kefírový styl kvašení po malých dávkách.
 • Vyrobeno s 35-ti kmeny důležitých mikroorganismů.
 • Obsahuje více jak 1 miliardu živých probiotických bakterií (CFU) v době výroby.
 • Zajišťuje kompletní eko-systém celostních potravin.
 • Bohatý na biodostupné živiny a enzymy.
 • Kvašené sójové potraviny jako jsou miso, tempeh nebo natto se konzumují po staletí a jsou považované za cenný zdroj přírodních biotik a bílkovin pro vegetariány a vegany.

 

Čistota všech produktů Living Nutrition je pečlivě dodržována bez použití jakýchkoliv přísad, pojiv nebo jiných pomocných látek.

Produkty living nutrition jsou vegan a certifikovány BIO britskou Soil Association Organic.

GB Soil Association a EU Organic logo, pravebio.czmulondon-certifications-vegan


Dávkování

Dospělí: 1-3 kapsle denně po jídle.


Výživové hodnoty

3 kapsle obsahují:

Kefi-SOYA™ (Fermentované, mrazem sušené BIO sójové mléko):      400 mg


Sladký fenykl - list                                                                        400 mg
Heřmánek římský - květ                                                                400 mg


Bez přídavných látek a konzervantů.
Produkt neobsahuje pšenici, lepek, mléčné stopy a sóju.
Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení

(Fermented, Freeze Dried) *Soymilk (Glycine Max), *Fennel (Foeniculum Vulgare Var.dulce) Seed, *Chamomile (Chamaemelum Nobile) Flower, Vegetable Cellulose Capsule (Hydroxypropyl Methylcellulose)


*Certifikováno jako „BIO“ od Soil Association Organic UK.


Varování

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotná nebo plánující těhotenství, konzultujte užívání výrobku s léčitelem.


Kefírovo-sójová fermentace
Bio-aktivní živiny

Fermentace je tradiční metoda využívající enzymatické reakce mikroflóry k vytvoření vysoce kvalitní potraviny, a zároveň zvyšující vstřebatelnost (bio-dostupnost) a účinnost obsažených látek.

Spojením kefírových zrn, sójového mléka a zeleninových kultur se získá tzv. svatá trojice kvašených potravin.

Living Nutrition využívá k proměně svých směsí BIO potravin a bylin na živou formu bioaktivních složek, enzymů a mikroorganismů ojedinělý druh kefírovo-sójového kvašení, které obsahuje 35 druhů lactobacilů, včetně Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus, Lactobacillus Casei, Lactobacillus Lactis, Lactobacillus Plantarum, Lactobacillus Fermentum & Lactobacilus Kefir.

Kefír je původní „superpotravina“, velmi ceněná pro svou vysokou výživovou hodnotu. Kefír vzniká přidáním kefírových zrn do potravin, které spustí mimořádně silný proces kvašení. Kefírová zrna a jejich funkce nejsou vědci ještě zcela pochopena, protože se jedná o žijící celek bakterií, kvasinek, polysacharidů a dalších živin, kterému se na naší planetě nic nepodobá.

Kefírová zrna se přidávají do různých potravin, ve kterých okamžitě spustí proces kvašení, čímž je přemění na výživově bohatý celek vysoce bio-dostupných živin. Mnoho těchto živin právě vzniká pouze díky kvašení a jejich pozoruhodné účinky na zdraví jsou stále předmětem zkoumání.

Living Nutrition využívá jedinečnou kefírovou fermentaci za účelem vytvoření bioaktivních látek, enzymů a mikroorganismů z vybraných potravin a bylin.

Slova výrobce:

"Používáme potraviny, které jsou nejvíc bohaté na obsažené živiny a fermentujeme je zcela novým, dosud nestudovaným, způsobem, a vidíme ohromné výsledky s vyrobenými sloučeninami a jejich účinky na zdraví.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.