K nákupu produktů za 7000 Kč bez DPH obdržíte ZDARMA Balance Test od firmy ZINZINO v hodnotě 2500 Kč. Tento skvělý domácí test vám pomůže zjistit jaký je váš poměr omega 3 a omega 6 kyselin! Dárky ovšem obdržíte už od objednávek v hodnotě min. 800 Kč bez DPH - jejich hodnota se stupňuje s výší objednávek. Seznam dárků najdete v 1. kroku v košíku. Nakupovat u nás se vyplatí. (:

LOVINAH - Nejluxusnější pleťová a tělová kosmetika

LOVINAH
LOVINAH EXKLUZIVNĚ NAJDETE A ZAKOUPÍTE NA NAŠEM NOVÉM ESHOPU, VĚNOVANÉMU PÉČI O POKOŽKU A KOSMETICE, GRATIA NATURA - BUĎ PŘIROZENĚ KRÁSNÁ.

LOVINAH - přirozená krása inspirována tajnými africkými recepturami a povznesena na doslova nadpřirozenou úroveň díky neuvěřitelně propracovanému složení a blahodárným účinkům na pokožku.
Tato kolekce je tím nejluxusnějším v naší řadě kosmetických značek a doslova si žádá, aby se z vaší rutinní péče o pleť stal rituál. Lovinah mi byla svěřena majitelkou do péče na základě mých zkušeností a pochopení celého etosu této značky - obě věříme v sílu přírody a nevidíme v BIO životním stylu a kosmetice pouze business, spíše souznění a touhu pomoci lidem, kteří trpí kožními problémy, přírodní cestou.
Zakladatelka značky, Joy Eckhart, pochází z Nigérie, kde vyrůstala v tradiční africké domácnosti. Během svého mládí zažila na vlastní kůži léčivou sílu přírody díky své babičce, která byla kořenářka, vesnická lékařka, porodní bába a napravovačka kostí. Právě díky prastarým znalostem afrických rostlin, které jí byly rodinou předány, byla schopna sama si vyléčit vážné kožní problémy. Ty u ní vznikly poté, co porodila 3 děti během 3 let, zatímco pracovala na plný úvazek jako počítačová programátorka. Toto fyzické a psychické vypětí u ní způsobilo hormonální nerovnováhu, která zapříčinila příbytek na váze a cystické akné.
Každý produkt v kolekci LOVINAH má bohatou historii a je ručně a neuspěchaně vyroben za použití mocných botanických složek, které se v Africe hojně využívaly v minulosti v péči o pokožku a v přírodní léčbě. Ale to není vše... Joy vyvinula moderní metody, kdy tyto základní a mocné složky obohatila o klinicky ověřené bio-aktivní složky, aby tak dopomohla pleti k procitnutí, vyživení, hydrataci, zklidnění a doslova ji zaplavila oslnivou září. Každý produkt vypráví příběh a Joy se svými Lovinah spolupracovníky osobně hledají lokální zdroje těch nejlepších a nejúčinnějších rostlin, výtažků, jílů a olejů.
Zamilujte se do nadpřirozené síly této pleťové kolekce v překrásných obalech... pravděpodobně budete očarováni jako my.
 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.