K nákupu produktů za 7000 Kč bez DPH obdržíte ZDARMA Balance Test od firmy ZINZINO v hodnotě 2500 Kč. Tento skvělý domácí test vám pomůže zjistit jaký je váš poměr omega 3 a omega 6 kyselin! Dárky ovšem obdržíte už od objednávek v hodnotě min. 800 Kč bez DPH - jejich hodnota se stupňuje s výší objednávek. Seznam dárků najdete v 1. kroku v košíku. Nakupovat u nás se vyplatí. (:

Rybí olej z aljašského lososa - POLAR POWER

Celostní doplněk výživy vyroben z nedestilovaného, za studena filtrovaného divokého aljašského lososa sockeye je vynikajícím zdrojem vitaminu A (4000IU v jedné lžičce) a vitaminu D (600IU v jedné lžičce). Obsahuje více než 330 mg EPA (eikosapentaenová kyselina) a 300 mg DHA (dokosahexaenová kyselina). Tyto kyseliny řadíme do skupiny látek odborně nazývaných omega-3 mastné kyseliny, která je podskupinou tzv. esenciálních nenasycených mastných kyselin. Esenciální znamená, že jsou pro lidské tělo nezbytné, přitom si je však nedokáže vytvořit a jediným zdrojem je potrava. Tato skupina látek patří do polynenasycených mastných kyselin. Mastné kyseliny jsou součástí tuků, které patří mezi hlavní živiny stravy spolu se sacharidy a bílkovinami
Tento divoký sockeye losos a olej z něj je pravděpodobně nejčistší rybí olej na světě, protože konzistentně testuje na nulový obsah nebezpečných kontaminantů jako jsou těžké kovy a hormony. Získává se ručně v malých množstvích v malé eskymácké komunitě na Aljašce a zpracovávají se hlavy a oči kvůli nejvyšší koncentraci potřebných živin a vitamínů.
Nedostatek esenciálních nenasycených mastných kyselin v organismu se může navenek odrazit zhoršenou kvalitou pokožky, nehtů a vlasů. Může dojít i ke snížení obranyschopnosti organismu, nervovým poruchám, špatnému vidění a zhoršení paměťových schopností.  V období zvýšených nároků na organismus napomáhají kyseliny svými tonizujícími účinky k udržení zdraví. Tudíž se uplatní především u duševně i fyzicky pracujících, těhotných a kojících žen, dospívajících, ale i starších osob.
North American Herb and Spice jsou známí tím, že veškeré své složky, které používají k výrobě suplementů získávají z původních zdrojů, tj. lokalit, kde se tyto složky přirozeně vyskytují/ rostou. Podporují místní komunity, se kterými spolupracují již dlouhá léta a dodržují zákony přírody, což v praxi znamená, že vždy posbírají jen určitý počet a neplení přírodu v zájmu zisků.
 

Nejprodávanější

750
107317501073
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.