Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

NORTH AMERICAN HERB & SPICE - OREGANOL P73 - Olej z DIVOKÉHO OREGANA [SUPER STRENGTH, 13.5ml-30ml]

Neohodnoceno
 
  • Originální značka oleje z divokého oregana s přirozeným obsahem polyfenolů 73%

  • 3 silnější koncentrace než ORIGINAL STRENGTH

  • Ručně sbírané divoké oregano v odlehlých horských oblastech Turecka

  • 100% BIO, NAHS oreganový olej na trhu přírodních doplňků stravy od 90.let minulého století

  • Vyvinut Judy Kay Gray, M.S., výživovou poradkyní a zakladatelkou North American Herb & Spice (NAHS)

  • Ve spolupráci s Dr Cassem Ingramem, nutričním lékařem a známým autorem více jak deseti knih na téma přírodní léčba


Měrná cena od 41,33 Kč / 1 ml
od 1 023 Kč
od 889,57 Kč bez DPH
Značka NORTH AMERICAN HERB & SPICE
Webová stránka značky northamericanherbandspice...
Kategorie Olejové a Bylinné Extrakty
Zvolte variantu
Obsah: 13.5 ml Skladem (7 ks) 1 023 Kč
889,57 Kč bez DPH
   
Obsah: 30 ml Vyprodáno 1 240 Kč
1 078,26 Kč bez DPH
 

North American Herb & Spice (NAHS) byla první americkou společností, která jedlý oreganový olej uvedla na tamní trh. Zakladatelé tuto bylinu podrobně studovali a osobně testovali mnoho let a dnes jsou považováni za experty. Oreganol P73 od NAHS byl zkoumán na renomované univerzitě Georgetown, ve Washingtonu, a byl shledán jako bezpečný. Aby byl oreganový olej poživatelný, musí pocházet z výtažků bylin, které rostou pouze v divokých horských oblastech Středozemí, v zemích jako jsou Řecko či Turecko. Je to tak jediná jistota, že nebude obsahovat pesticidy a moderní chemické látky. Protože neředěný oreganový olej je velmi silný, měl by být emulgován v nosném oleji jako je například extra panenský olivový, který používá NAHS. Oreganol P73 se vyrábí tradičním lisováním za studena a destilací vodní parou.


P73 značí vysoké procento obsahu polyfenolů v této konkrétní značce oreganového oleje. Jedná se o baktericidní fenoly (látky zabíjející škodlivé bakterie). Kromě éterického oleje z hřebíčku, má oreganový olej nejvyšší známou hodnotu ORAC (300 000 na 100 g) na světě. Věděli jste, že oregano vykazuje 50 krát vyšší aktivitu antioxidantů než jablka a 30 krát vyšší než brambory? Oreganový olej je nejsilnější éterický olej na světě! 

Návod k použití

Výrobcem doporučené dávkování jsou 2-3 kapky denně pod jazyk, což se dá také nazvat tzv. prevenční dávkou. Pro specifiké vyšší dávkování se musí konzultovat kvalifikovaná osoba, která zná váš zdravotní stav. Snažte se olej držet pod jazykem jak je nejdéle možné, dokud se přirozeně nerozpustí, poté polkněte. Super Strength olej je mnohem víc aromatický než Original Stregth a bude začátečníkovi pravděpodobně způsobovat problémy s pálením v ústech/ krku - proto si myslíme, že bude vhodnější pro ty z vás, kteří jste na tento olej už zvyklí.

POZOR: Olej se nesmí dostat do očí a do oblasti genitálií - bude to velmi štípat a pálit. V tomto případě je třeba vymýt důkladně vodou. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepijte alkohol alespoň 3 hodiny po požití, nejlépe vůbec.

Složení

2 kapky obsahují vlastní patentovanou směs - 50 mg z celkové váhy

Nosný olej - certifikovaný BIO Extra Panenský Olej

Divoký oreganový olej

Zázrak jménem Oregano

Divoká rostlina oregano pocházející ze Středozemních hor se hojně využívala už ve starém Řecku - její řecký název, oros ganos, doslova znamená “horské potěšení”. Tato rostlina je svou kvalitou a efektivností zcela nadřazená obyčejnému pěstovanému oreganu z Mexika či jiných zemí. Dochované záznamy dokazují, že oregano doporučoval i sám Hippokratés.

Oregano rostlina je naprosto výjimečná svým složením. NAHS zaměstnává sběrače z místních vesnic, kteří byliny sbírají ručně v oblastech, které leží v nadmořské výšce téměř 4 km, a kde rostou volně na kamenité půdě bohaté na minerály. NAHS podporuje omezený sběr z důvodu zachování a ochránění těchto vzácných bylin. 

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo u produktů. 


Další zdrojeMedical News Today Web (ANJ)

                            Dr Cass Ingram YouTube Kanál (ANJ)

                            Dr Josh Axe YouTube Kanál (ANJ)

                            Dr. Cass Ingram with Joyce Riley in The Power Hour, July 27, 2010

Konzistence Olej
Obal Sklo
Obsah 13.5 ml, 30 ml
Země původu Ilinois, USA
Výrobce North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Vhodné pro Vegan-Vegetarián-Raw-GMO Free

Dr. James Meschino discusses the germ-fighting properties of P73 Oil of Oregano in combating viral and bacterial infections.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.