NORTH AMERICAN HERB & SPICE - OREGASpray - Aromatický Sprej na bázi divokého oregana a bylin [120 ml]

Neohodnoceno
 
 • Univerzální dezinfekční a čistící sprej na multifunkční použití
 • Bez alkoholu, konzervantů a chemických přísad
 • Micelizovaná směs z bylin a koření
 • Hlavní složky jsou oreganový olej P73, EO z bobkového listu, levandule a hřebíčku
 • Vyvinut paní Judy Kay Gray, M.S., výživovou poradkyní a zakladatelkou NAHS
 • Ve spolupráci s Dr Cassem Ingramem, nutričním lékařem a známým autorem více jak deseti knih na téma přírodní léčba

Dostupnost Vyprodáno
Měrná cena 5,96 Kč / 1 ml
715 Kč
590,91 Kč bez DPH
Značka NORTH AMERICAN HERB & SPICE
Webová stránka značky northamericanherbandspice...
Kategorie Olejové a Bylinné Extrakty
Položka byla vyprodána...
 
Antiseptický sprej s nádhernou a osvěžující vůní směsi divokých bylinek a koření. Základ tvoří divoký oreganový olej P73, sbíraný ve vysoce položených horských oblastech Středozemního moře. Tento olej byl zkoumán a testován v lékařském centru americké univerzity Georgetown, kde bylo prokázáno, že eradikuje plísně a kvasinky, např. Candida albicans. Dalšími složkami jsou oleje z bobkového listu, levandule a hřebíčku.

OREGASpray™ využíváme při bolestech v krku, za účelem dezinfekce a úlevy od suchého pocitu a jako ústní sprej proti zápachu z úst. Dále se osvědčil jako deodorant v podpaží a pro potící se nohy, na dezinfekci rukou a domácích miláčků, nebo na očištění ovoce a zeleniny, když nemáme k dispozici čistou vodu. Neobsahuje alkohol.
POZOR: NESTŘÍKEJTE PŘÍMO DO OČÍ A V OKOLÍ POHLAVNÍCH ORGÁNŮ.
OREGASpray™ je vhodný i pro alergiky a miminka - v postýlce, nebo pokojíčku stačí párkrát stříknout na povlečení a do vzduchu, pročistí vzduch. Přípravek je jedlý. Ideální na cesty.

Využití orega spray™

 • Neutralizuje zápach z úst, osvěžuje suché hrdlo při bolestech v krku
 • Lze použít jako tonikum pro pleť - vyhněte se ale kontaktu s očima
 • Vhodné pro dospělé, alergiky, děti i domácí mazlíčky - zbavuje je pachů
 • Dezinfikuje ovoce a zeleninu, zubní kartáček a ostatní povrchy
 • Lze využít jako anti-bakteriální sprej na ruce, nohy a podpaží
 • Pročišťuje vzduch, neutralizuje pachy
 • Ideální do ložnic, dětských pokojů a veškerých uzavřených prostorů

Zázrak jménem Oregano

Divoká rostlina oregano pocházející ze Středozemních hor se hojně využívala už ve starém Řecku - její řecký název, oros ganos, doslova znamená “horské potěšení”. Tato rostlina je svou kvalitou a efektivností zcela nadřazená obyčejnému pěstovanému oreganu z Mexika či jiných zemí. Dochované záznamy dokazují, že oregano doporučoval i sám Hippokratés. Oregano rostlina je naprosto výjimečná svým složením (viz níže). Sbírá se ručně v oblastech, které leží v nadmořské výšce téměř 4 km, kde roste volně na kamenité půdě bohaté na minerály. Právě tato půda dělá z místního oregana vyjímečný antioxidant. Kromě éterického oleje z hřebíčku, má oreganový olej nejvyšší známou hodnotu ORAC (300 000 na 100 g) na světě. Věděli jste, že oregano vykazuje 50 krát vyšší aktivitu antioxidantů než jablka a 30 krát vyšší než brambory? Oreganový olej je nejsilnější éterický olej na světě!
P73 značí vysoké procento obsahu polyfenolů v této konkrétní značce oreganového oleje. Protože se jedná o baktericidní fenoly (látky zabíjející škodlivé bakterie), dobře se využily při výrobě dezinfekčního přípravku Germ-a-CLENZ™.

Použití

Před použitím důkladně zatřepte a stříkněte do vzduchu kolem vás, nebo přímo na různé plochy a povrchy jako jsou, srst, ovoce a zelenina, hračky apod. Vyhýbejte se přímému kontaktu s očima.

účinné složky

OREGASpray™ obsahuje: přírodní vodu, emulzovaný olej divokého oregana P73, olej bobkového listu, olej levandule a olej hřebíčku.

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo u produktů. 
Datum expirace Leden a Srpen 2019
Obal Recyklovatelný plast PETE 1
Obsah 120 ml
Země původu Ilinois, USA
Výrobce North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Vhodné pro Raw-GMO Free-Vegan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.