NENECHTE SI UJÍT VÝPRODEJ BEAN-TO-BAR ČOKOLÁD Z BELGIE, VELKÉ BRITÁNIE A MADAGASKARU V KATEGORII VÝPRODEJ - CENY OD 79 Kč.

Omega-3 - Enhanced BioPlus 1000 mg | 348 mg DHA | 513 mg EPA - 90 ks

899 Kč 9,99 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Omega-3 mastné kyseliny ve vysoce vstřebatelné formě získáné z malých ryb, obohacené o silný antioxidační polyfenoly z oliv a extrakt z rozmarýnu.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Omega 3 - Enhanced BioPlus od značky Trime disponuje unikátní patentovanou recepturou, kdy kromě omega 3 obsahuje ještě přírodní silný antioxidant, polyfenol hydroxytyrosol z oliv. Ten kromě má kromě ochranných a stabilizačních účinků na kvalitu produktu, také pozitivní účinky na naše tělo.

Doplněk má skvělý poměr EPA a DHA mastných kyselin, a to v jejich přirozené, triglyceridové formě.

Proč užívat Omega-3

Omega 3 mastné kyseliny jsou pro člověka naprosto esenciální živinou. Náš organismus si je však nedokáže sám vyrobit. Je proto důležité je doplňovat ze stravy nebo kvalitních doplňků stravy. V dnešní moderní době plné průmyslově zpracovaných potravin a navíc nedostatkem kvalitních ryb, můžeme mít až několikanásobný nadbytek Omega 6, což má neblahý dopad na zdraví.

Tato nerovnováha v neprospěch Omega 3 může být podkladem pro řadu onemocnění. Dostatečným příjmem kvalitních Omega 3 podpoříme správnou činnost kardiovaskulárního systému, zrakového aparátu i správnou funkci mozku. Abychom mohli čerpat z celé řady jejich benefitů, je důležité si pohlídat kvalitu jejich zdroje a dalších obsažených složek.

Tato prémiová inovativní směs olejů, se skvělým poměrem aktivních látek EPA a DHA, je navíc obohacena o extrakt z rozmarýnu a přírodní polyfenoly, které nejen udržují olej v perfektní stabilitě, ale jsou také známé pro své blahodárné účinky.

Hlavní výhody

  • podporují normální činnost mozku.
  • jsou důležité pro funkci srdce a cév.
  • podpora zrakového aparátu.
  • přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu.

Enhanced Bio Plus má unikátní hodnoty stability (acidita, anisidin, peroxidy) a vysokou stabilitu mu dodává také speciální kapslovací technologie. Je kapslován v HPMC kapslích z rostlinné celulózy, nerozpustné vlákniny, která tvoří buněčné stěny rostlinných buněk.

Neobsahuje želatinu, sorbitol, glycerol, konzervační látky nebo jakákoliv aditiva. Jedná se dvoudílné čiré tobolky.

Klíčové složky

malé rybkyOmega 3 mastné kyseliny - pocházejí z prémiové směsi esenciálních tuků, získaných z malých ryb žijících volně ve vodě. Malé druhy ryb mají kratší životní cyklus a nestihnou akumulovat tolik nežádoucích látek z prostředí. Díky unikátním hodnotám stability (acidita, anisidine, peroxidy) patří tento produkt mezi špičkové oleje.

Obsažené přírodní polyfenoly z plodů oliv, přispívají nejen ke stabilitě produktu, ale současně zvyšují jeho biologickou dostupnost v těle.

Přípravek má skvělý poměr aktivních látek (36% EPA, 24% DHA), což umožňuje využití veškerých blahodárných účinků podporující normální činnosti mozku, srdce a normálního stavu zraku.


olivePřírodní hydroxytyrosol - špičkový antioxidant, získaný při výrobě olivových olejů z plodu olivovníku (Olea europeae), který chrání přípravek před oxidací vzduchem, světlem a teplem.

Hydroxytyrosol, patří mezi hlavní a nejaktivnější polyfenol obsažený olivách, a je mezi přírodními molekulami považován za jednu s nejvyšší antioxidační kapacitou jako lapač volných radikálů.

Má nejen schopnost chránit citlivý olej a udržet jej v perfektní kondici po celou dobu expirace, ale kromě toho je známý i pro své blahodárné účinky na lidský organismus.

Pomáhá udržet normální krevní tlak, pozitivně ovlivňuje hladinu cukru v krvi, podporuje normální činnost gastrointestinálního traktu a podporuje normální imunitu. Příznivě působí na kardiovaskulární systém, dýchací systém a funkci močových cest a ledvin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rybí oleje
Obsah: 90 kapslí
Výrobce: Trime s.r.o., Národní 135/14, Nové Město, 110 00 Praha 1
Země původu: Česká Republika
Vhodné pro: GMO Free-Těhotné-Kojící-Soy Free

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za českou značkou Trime stojí devětadvacetiletý Michal Kočí, který tímto počinem navazuje na svůj předchozí projekt Pokeat, neboli vyvážené pokrmy do kapsy. Spolupracuje s předními odborníky na výživu, jakým je například naturopat Jakub Přibyl. Podle Michalových slov je cílem jeho firmy přinést na (nejen český) trh tak trochu jiné doplňky stravy.

V čem se tedy přírodní suplementy značky Trime odlišují? Zaměřují se především na člověka, žijícího v 21. století. Nároky na výživu se totiž spolu se zrychlujícím vývojem technologií a s ubývajícími přirozenými živinami v půdě a potravinách radikálně změnily. V dnešní době jsou velkým trendem tzv. biohackingové doplňky stravy. Ty jsou naprosto skvělé, když se chcete posunout ve svém vychytaném životním stylu ještě dál. Většina lidí však trpí deficitem těch základních mikroživin. V takovém případě vám různé funkční houby nebo adaptogenní byliny zase tolik užitku nepřinesou. Nejprve je potřeba vychytat základy a pak teprve svůj jídelníček a životní styl celkově vyšperkovat a posunout dál. A přesně tohle je cílem značky Trime - naučit své zákazníky základům výživy, vychytat prevenci a následně obohatit životní styl o "biohacky" a efektivně tak zpomalit procesy stárnutí. 

Trime vsází na holistický přístup ke zdraví - spojuje prokázané znalosti lidské fyziologie a psychologie. Nabízí tak komplexní portfolio doplňků stravy, vyrobených z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Výroba všech produktů podléhá přísným ekologickým i etickým standardům a je podložena nejnovějšími vědeckými poznatky, daty a obohacena o inovativní výrobní procesy. Značka má naprosto transparentní přístup k zákazníkům - poskytuje vždy plné a úplné složení produktů, původ jednotlivých složek, výrobní proces, zkrátka komplexní informace, inspiraci a znalosti, které zákazníkovi pomohou porozumět a rozhodnout se pro ten správný produkt přímo na míru jeho potřebám.