Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Real Salt™| PRAVÁ MOŘSKÁ SŮL| BIO S PŘÍCHUTÍ BYLINEK A KOŘENÍ| 135G

 

Mořská sůl, RealSalt, je jemně mletá sůl s příchutí bylinek a koření, certifikovaná USDA BIO a s obsahem více jak 60-ti minerálních látek. Podobá se chuťově známé Podravce, ale její příchuť je mnohem výraznější.

Měrná cena od 1,33 Kč / 1 g
od 2 Kč
Značka REDMOND TRADING COMPANY
Webová stránka značky redmond.life/
Kategorie Jedlá Mořská Sůl
Zvolte variantu
Real SAlt Bylinky Vzorek [1g] Obsah: 1g (Vzorek) Vyprodáno 2 Kč
Real Salt Bylinkova Smes [135g] Obsah: 135g Vyprodáno 180 Kč
 
Redmondská mořská sůl (RealSalt™), jemně mletá sůl s příchutí bylinek a koření, certifikovaná USDA BIO, obsahuje BIO cibuli, BIO koriandr, BIO hořčici, BIO černý pepř, BIO papriku, BIO celerové semínko, BIO kurkumu a BIO petržel. Redmondská mořská sůl (RealSalt™) je pravá, nerafinovaná, granulovaná sůl plné chuti bez glutamátů s přirozeně se vyskytujícími minerálními látkami ze starověkého moře, které se kdysi nacházelo v horách poblíž města Redmond v Utahu.

Nyní si můžete užít její skvělou chuť, kterou si zamilujete! Tato sůl je totiž báječným doplňkem jakéhokoliv masa a vegetariánských pokrmů, a také vyzdvihne chuť obyčejné syrové zeleniny.

PRAVÁ SŮL A SLOŽENÍ LIDSKÉ KRVE
Přírodní krystalická sůl jako ta Redmondská je mnohem více než jen chlorid sodný: skládá se totiž nejen ze dvou, ale z více než 60 stopových prvků. Jsou to přesně ty přírodní prvky, ze kterých se skládá naše tělo, a ze kterých kdysi vznikl náš život v praoceáně. V krvi člověka se nachází přibližně 0,9% chloridu sodného a chemické složení mořské vody, co se obsahu soli týká, je podobné složení plazmy lidské krve. Slaná voda je také přirozeným prostředím, ve kterém se vyvíjí lidský plod. Je opravdu překvapivé, že krev má dodnes stejnou koncentraci roztoku vody a soli, nebo-li solanky, jaký měla voda v praoceánu v době, kdy život opustil moře. Tato solanka v našem těle protéká po více než 90 tisících kilometrech tekutinových drah a zajišťuje stále vyrovnané a regulované udržování tělesných funkcí našeho organismu. Pravá sůl je proto pro naše zdraví nesmírně důležitá. Vzpomeňte si na pohádku o másle a jeho náhražce margarínu... 


Více informací o této soli ZDE.

Země původu UTAH, USA

PROČ POTŘEBUJEME REAL SALT (PRAVOU SŮL) KE ZDRAVÍ


PŘEDSTAVUJEME OCHUCENÉ REAL SALT SOLI


ROZHOVOR SE ZAKLADATELKOU ZNAČKY ROUTE 11 CHIPS, KTERÁ POUŽÍVÁ PŘI VÝROBĚ REAL SALT


ROZHOVOR SE ZAMĚSTNANCEM REAL SALT A NÁHLED DO VÝROBY


Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 5.10.2015
Měla jsem zatím jen vzorečky této chutné soli, ale mám v plánu si objednat celé balení a vyzkoušet i další. Jemné bylinky ve větším poměru než soli, jak to často bývá zvykem. Vyvážená chuť, posypala jsem si plátky avokáda a těším se, až vyzkouším i další…
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.