Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Pravá mořská sůl REAL SALT DŽALA NÉTI [Pudr 283g]

 

U jste slyšeli o přirozeném čistění nosních dutin ajúrvedskou metodou džala néti pomocí nerafinované, růžové soli, RealSalt? Plná minerálů a namletá na jemný prášek, tato pravá mořská sůl vám uleví od ucpaného nosu.

Dostupnost Skladem (> 3 ks)
Měrná cena 0,72 Kč / 1 g
205 Kč
   
Značka REDMOND TRADING COMPANY
Webová stránka značky redmond.life/
Kategorie Jedlá Mořská Sůl
 

Real Salt™, mořská sůl Džala Néti je umletá do pudrové/ prachové konzistence, aby se urychleně rozpustila a nezůstaly v ní žádné hrubé částice. Néti sůl byla vyrobena za cílem poskytnout zákazníkům ajurvedské-jogínské pročištění nosních dutin známé jako džala néti. Tato prastará přírodní metoda dokonale odstraňuje prach a hlen nahromaděný v nosních dutinách. Je nejlepší praktikovat ji jako součást ranní hygieny, nejlépe před jídlem. Pracujete-li, nebo se pohybujete, v prašném či jinak znečištěném prostředí, doporučuje se čistit dutiny i večer před spaním.

Real Salt™, pravá sůl obsahuje přes 60, pro zdravé tělo nezbytných, minerálních látek, které efektivně podpoří důkladné a šetrné vyčištění vašich nosních cest. Metoda džala néti s nerafinovanou růžovou solí jako je Real Salt™ je absolutní nutností, pokud trpíte ucpaným nosem ať už z důvodu nemoci či alergie, nebo si prostě jen chcete pravidelně čistit své nosní dutiny, protože žijete ve znečistěném prostředí a dýcháte vzduch kontaminován ráznými bakteriemi, sporami hub a alergeny.

Real Salt™ Néti sůl můžete samozřejmě současně využít i v kuchyni. Zákazníci si pochvalují, že sůl dobře přilne k oříškům, hranolkům a skvělé se hodí na pečení cukroví.


CO JE TO METODA DŽALA NÉTI?
Tato očista je výbornou preventivní ochranou před nachlazením, chronickou rýmou a krvácením z nosu a také skvělým posilovým cvičením pro zdravou sliznici nosohltanu. Trpíte-li chřipkou, džala néti usnadní její průběh a urychlí vaše zdravení. Dále o této metodě jogíni tvrdí, že zesiluje, lidmi zanedbávané, vnímání smyslů, stimuluje mozkové centrum inteligence, zastavuje padání a šedivění vlasů a může zabránit některým bolestem hlavy. Džala néti je účinná při léčení zapomnětlivosti, kdy údajně nastává zlepšení paměti, kapacity úsudku a bystrosti. Kromě efektivního léčení nemocí nosních dutin a taktéž kašle, džala néti pomáhá v boji s šeroslepostí, uvoluje bolesti očí a vylepšuje kalný zrak - oči také dostávají jas a třpyt. Na závěr je nutno dodat, že pravidelné čištění nosních dutin pomáhá při ušních potížích, jako je zhoršený sluch či výtok z uší. Ne nadarmo se tedy mezi jogíny  říká, že čistící metoda džala néti pomáhá léčit všechny neduhy od ramen nahoru...

JAK SI ČISTIT NOSNÍ DUTINY METODOU DŽALA NÉTI
V sekci Videa najdete video Dr Nešpora, kde ukazuje, jak si čistí nosní dutiny. Na YouTube najdete hodně videí, ale v češtině jich je málo. Proto doporučuji se podívat i na anglická videa, kde najdete víc informací. Dále jsem si všimla, že ve videích lidé používají obyčejnou vodu z kohoutku a odpornou chemickou bílou sůl, která nemá žádné minerální látky a je doslova iritující až pálivá. Nedělejte to, vodu použijte převařenou a sůl pouze přírodní a pokud možno růžovou. Teplota vody musí být vlažná, ideálně o teplotě 38.5oC, takže smíchejte půl vody převařené a půl vody studené - neperlivé přírodní minerálky, abyste nemuseli čekat, až horká voda zchladne. Je dobré mít na toto teploměr. Po skončení čištění si nezapomeňte nos dobře vysušit, tzv. frkáním. 10x obě nosní dírky zároveň, poté každou dírku 10x zvlášť, a nakonec ještě jednou 10x obě. Vdechujte ústy a mohutně vydechujte nosem. Doporučujeme konvičku z nerezové oceli jako na obrázku. Tato konvička pojme 450ml vody, na tento objem používáme vrchovatou lžičku naší Real Salt™ Neti soli. Tento objem stačí na pročištění obou nosních dutin.


Více informací o pravé mořské soli, Real Salt™.

Země původu UTAH, USA

PROČ POTŘEBUJEME REAL SALT (PRAVOU SŮL) KE ZDRAVÍ


ROZHOVOR SE ZAMĚSTNANCEM REAL SALT A NÁHLED DO VÝROBY


TECHNIKA DŽALA NÉTI V ANJ


TECHNIKA DŽALA NÉTI V ČJ - Dr NEŠPOR


TECHNIKA DŽALA NÉTI V ČJ - S KONVIČKOU NÉTI


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.