Novinka Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Real Salt™|PRAVÁ MOŘSKÁ SŮL|BIO S PŘÍCHUTÍ ČESNEKU| 135G

 

Mořská sůl, RealSalt, je jemně mletá sůl s příchutí BIO česneku, certifikovaná USDA BIO a obsahuje více jak 60 minerálních látek. Její osobitá a silná chuť si získá každého, kdo má rád v jídle česnek.

Měrná cena od 1,33 Kč / 1 g
od 2 Kč
Značka REDMOND TRADING COMPANY
Webová stránka značky redmond.life/
Kategorie Jedlá Mořská Sůl
Zvolte variantu
Real Salt Prichut Cesnek [Vzorek 1g] Obsah: 1g (Vzorek) Skladem (> 3 ks) 2 Kč
   
Real Salt Prichut Cesnek [135g] Obsah: 135g Vyprodáno 180 Kč
 
Redmondská mořská sůl (RealSalt™) je jemně mletá sůl s příchutí BIO česneku, certifikovaná USDA BIO. Redmondská mořská sůl je pravá, nerafinovaná, granulovaná sůl plné chuti bez glutamátů s přirozeně se vyskytujícími minerálními látkami ze starověkého moře, které se kdysi nacházelo v horách poblíž města Redmond v Utahu.

Nyní si můžete užít její skvělou chuť, kterou si zamilujete! Tato sůl s příchutí česneku je totiž báječnou přísadou do jednoduchých jídel, jako jsou například smažené nebo celerové hranolky, ale také skvěle doplní jakékoliv jídlo, kde budete chtít uplatnit chuť česneku. Skvěle se hodí na solení čerstvé zeleniny.

PRAVÁ SŮL A SLOŽENÍ LIDSKÉ KRVE
Přírodní krystalická sůl jako ta Redmondská je mnohem více než jen chlorid sodný: skládá se totiž nejen ze dvou, ale z více než 60 stopových prvků. Jsou to přesně ty přírodní prvky, ze kterých se skládá naše tělo, a ze kterých kdysi vznikl náš život v praoceáně. V krvi člověka se nachází přibližně 0,9% chloridu sodného a chemické složení mořské vody, co se obsahu soli týká, je podobné složení plazmy lidské krve. Slaná voda je také přirozeným prostředím, ve kterém se vyvíjí lidský plod. Je opravdu překvapivé, že krev má dodnes stejnou koncentraci roztoku vody a soli, nebo-li solanky, jaký měla voda v praoceánu v době, kdy život opustil moře. Tato solanka v našem těle protéká po více než 90 tisících kilometrech tekutinových drah a zajišťuje stále vyrovnané a regulované udržování tělesných funkcí našeho organismu. Pravá sůl je proto pro naše zdraví nesmírně důležitá. Vzpomeňte si na pohádku o másle a jeho náhražce margarínu... 


Více informací o této soli ZDE.
Země původu UTAH, USA

PROČ POTŘEBUJEME REAL SALT (PRAVOU SŮL) KE ZDRAVÍ


PŘEDSTAVUJEME OCHUCENÉ REAL SALT SOLI


ROZHOVOR SE ZAKLADATELKOU ZNAČKY ROUTE 11 CHIPS, KTERÁ POUŽÍVÁ PŘI VÝROBĚ REAL SALT


ROZHOVOR SE ZAMĚSTNANCEM REAL SALT A NÁHLED DO VÝROBY


Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 13.2.2016
Vyzkoušela jsem i tuto sůl samotná je výborná, ochutí pokrmy a další recept s ní je vložený v hodnocení cibulové soli. Doporučuji.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.