Novinka Efekt lupa
 

REAL SALT - Pravěká mořská sůl z Utahu

 
  • Nejprodávanější sůl v USA s prokázaným obsahem více jak 60-ti minerálních prvků
  • Doporučená v knize Pravda o Soli jako momentálně nejlepší mořská sůl na světě díky vyváženosti důležitých minerálů
  • Nerafinovaná a těžená z jednoho zdroje, BEZ LEPKU, BEZ CUKRU a BEZ PŘÍDAVNÝCH SMĚSÍ
  • Skvělá, sladko-slaná chuť, která jídlo absolutně vyzdvihne a dodá mu potřebné živiny
  • Zabalena v EKO recyklovaném papíru - ZERO WASTE Produkt
  • V roce 2002 obdržela Zlatou Medaili v kategorii "Nejchutnější přírodní sůl" od Amerického Kuchařského Institutu
Dostupnost Skladem (> 3 ks)
Měrná cena 0,52 Kč / 1 g
260 Kč
   
Značka REDMOND TRADING COMPANY
Webová stránka značky redmond.life/
Kategorie Jedlá mořská sůl
 

Rozd%C3%ADl%20mezi%20solemiRedmondská sůl (RealSalt™) je nerafinovaná sůl plné, ale zároveň jemné sladko-slané chuti bez chemických příměsí, přidaného jódu (obsahuje přirozeně dostatečné množství jódu) a přípravků na zlepšování sypkosti. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující minerální látky (60+), a byla vytěžena z jednoho ze dvou nejstarších přírodních zdrojů na zemi, ze starověkého "Sundance Moře", které se kdysi nacházelo na obrovském území, které pokrývalo i oblast, kde se dnes nachází Redmond v Utahu. Druhý nejstarší zdroj na zemi je sůl Himalájská.

RealSalt™ sůl je přes 200 miliónů let stará a je panensky čistá - společnost Redmond ji těží a zpracovává v podobě v jaké je pod zemí uložená po milióny let, absolutně nevystavená modernímu znečištění. Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v USA. Je to nejprodávanější pravá mořská sůl v USA a její osobitá chuť byla oceněna v roce 2002, kdy obdržela Zlatou Medaili v kategorii "Nejchutnější přírodní sůl" od Amerického Kuchařského Institutu.

Jemně mletá Redmond Real Salt sůl je vhodná na běžné stolní solení a vaření. Je vhodná pro bezlepkovou dietu. Můžete si vybrat ještě z dalších čtyř balení a vzorečku o hmotnosti 1g. Dvě balení se nacházejí v solničkách o hmotnosti 283g a 135g, třetím druhem je rodinné, doplňovací balení této mořské soli, s obsahem 737g, kde obal je doplněn šroubovacím víčkem, které umožňuje snadné doplňování do solniček. Pokud jste velká rodina, či profesionální kuchař, který vaří zásadně se zdravou mořskou solí, pak je pro vás ideální balení v kbelíku o obsahu 4,5kg, to se také samožřejmě vyplatí nejvíc.

Upozornění: Jemně mletá sůl může zanechat nerozpustný sediment, což jsou stopové prvky, které se v ní nacházejí - jsou ty tmavší částice uvnitř. Nic to neznamená, je to jen nezvyk a v jídle se to vůbec nepozná. Pokud chcete mít zcela hlaďounkou sůl v pudrové konzistenci, kupte si Neti verzi, ta je rozemletá na jemný pudřík.

PRAVÁ SŮL A SLOŽENÍ LIDSKÉ KRVE

Pravá mořská krystalická sůl jako ta Redmond Real Salt je mnohem více než jen chlorid sodný: skládá se totiž nejen ze dvou, ale z více než 60 stopových prvků. Jsou to přesně ty přírodní prvky, ze kterých se skládá naše tělo, a ze kterých kdysi vznikl náš život v praoceáně. V krvi člověka se nachází přibližně 0,9% chloridu sodného a chemické složení mořské vody, co se obsahu soli týká, je podobné složení plazmy lidské krve. Slaná voda je také přirozeným prostředím, ve kterém se vyvíjí lidský plod. Je opravdu překvapivé, že krev má dodnes stejnou koncentraci roztoku vody a soli, nebo-li solanky, jaký měla voda v praoceánu v době, kdy život opustil moře. Tato solanka v našem těle protéká po více než 90 tisících kilometrech tekutinových drah a zajišťuje stále vyrovnané a regulované udržování tělesných funkcí našeho organismu.

Pravá sůl je proto pro naše zdraví nesmírně důležitá. Vzpomeňte si na pohádku o másle a jeho náhražce margarínu... Dlouho se tvrdilo, že máslo je nezdravé, aby se vnutil prodej jeho náhražky, a totéž se stalo se solí. Po celá léta se tvrdilo, že sůl je nezdravá, a že máme méně solit. Ano, v případě rafinované jedovaté bílé soli je to pravda, tam se totiž nenachází žádné minerály nezbytné pro náš organismus.


Více informací o této soli ZDE.RUZOVA MINERALNI SUL REAL SALT Z PRAVEKEHO MORE V UTAHU USATĚŽBA SOLI REAL SALT V UTAHU
Obal Recyklovaný nepotažený PCW Papír (Post Consumer Waste)
Obsah 500g+
Země původu UTAH, USA
Výrobce Redmond Trading Company, L.C. 475 West 910 South Heber City, Utah 84032
Vhodné pro Raw-GMO Free-Vegan-Bezlepková dieta

Je Real Salt lepší než himalájská? V ANJ.


Je Vaše sůl pravá? V ANJ.


Má Real Salt obsah potřebného jódu? V ANJ.


Proč je sůl Real Salt nezbytná pro zdraví. V ANJ.


Real Salt - uvnitř dolu, nahlédnutí do výroby, jak těžiště vzniklo...


Srovnání Himalájské, Keltské a Real Salt solí. V ANJ.


Uvnitř solného dolu v Utahu, Redmond. V ANJ.


Vysvětlení rozdílů mezi pudrovitou, jemně mletou, hrubě mletou a košer Real Salt. V ANJ.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 24.10.2018
Veliká spokojenost, mám ji poprvé a zůstanu u ní. Přidávám do hotového jídla, abych nepřišla o cenné látky. Sůl je velice chutná. Používám i himalajské, ale s touto se to nedá srovnat. Perfektní!!
P Avatar autora pravebio.cz (Administrátor) 3.11.2018
WOW, WOW, WOW, jsem tak šťastná, že se potvrzuje to, co já říkám už léta. Moc mě Váš komentář potěšil. Děkuji. Jana
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.