Akce

Redmond Clay™ PLEŤOVÁ MASKA Z BENTONITOVÉHO JÍLU 113G

56/113
Neohodnoceno
Efekt lupa
 • 1 z 4

Hydratovaný redmondský bentonitový jíl, Redmond Clay®, je pro vás výhodně zabalen v tubě a takto připraven k okamžité aplikaci jako léčivá pleťová maska. Takto upravený jíl lze použít i jako první pomoc při odření, kousnutí hmyzem, popálení, říznutí, oparu apod.

 • 355 Kč 75 Kč –21 %
280 Kč
Kategorie: Pleťové masky
Země původu: UTAH, USA

Zvolte variantu

 • Obsah: 113g
  • Kód: 56/113 |
  • Skladem (2 ks)
  355 Kč  (–21 %)
  280 Kč
     
 

Hydratovaný redmondský jíl, v originále Redmond Clay®, ve výhodném balení je takto připraven k okamžité aplikaci léčivé pleťové masky. Redmondský jíl je zcela přírodní léčivý jíl bentonitového původu. Jedná se o prastarou "domácí medicínu" užívanou po staletí generacemi lidí na různá zranění a neduhy. Kořeny užívání redmondského jílu sahají stejně daleko jako zvyk dávat na včelí bodnutí bahenní obklad.

Podle geologů redmondský bentonitový jíl vznikl ze sopečného popela, který se před zhruba 150 miliony let usadil v mořské vodě, kde se z něj později vyvinul sodný bentonitový jíl. Redmondský jíl obsahuje nejen vysoký podíl horniny sodíkového bentonitu (7.75% ppm), ale i slušný podíl horniny vápníkového bentonitu (1.49%), což je v přírodních nalezištích neobvyklá kombinace. Názvy bentonit a montmorillonit (minerál) se oba řadí do druhu smektitových jílů.

Obchodní společnost Redmond přináší tento "jíl tisíců využití" na trh v jeho zcela přírodní formě neobsahující žádné přísady ani chemické či konzervační látky.  Při ošetření jílu dochází pouze k jeho rozdrcení a prosetí. Redmondský jíl lze smíchat s vodou a následně použít k zevnímu či vnitřnímu užití. Redmondský jíl je přírodní absorpční a mírně působící látka, sloužící jako houba, která do sebe nasaje nečistoty a toxiny, a odstraní je tak z vašeho těla.


Jak užívat Redmondský jíl jako masku
Obecně se doporučuje používat jílové masky jednou týdně. Trpíte-li akné a podobnými kožními problémy, můžete jílovou masku aplikovat například každé 3-4 dny. Berte na vědomí, že pokud se maska z jílu používá příliš často, může dojít k vysušení a podráždění pokožky. Zaznamenáte-li tyto účinky, aplikujte masku pouze jednou týdně. Vše se odvíjí od vašeho konkrétního typu pleti a vašich osobních potřeb. Pokud dáváte přednost častějšímu hlubokému čištění pórů, pak byste měli masku používat častěji. Nebojte se experimentovat - Vaši pleť znáte nejlépe vy sami. Pokud chcete, aby měla pleťová maska tzv. táhnoucí efekt, nechte ji částečně zaschnout, ale ne úplně. Pokud uvidíte, že schne příliš rychle, občas ji postříkejte pleťovou vodou ve spreji nebo obyčejnou vodou ve spreji.


Vyloučení odpovědnosti
Jelikož neexistují žádné prokázané studie, které naznačují, že Redmondský jíl je účinný při léčbě jakékoliv choroby, tyto informace slouží pouze jako poučný příklad o tom, jak byl Redmondský jíl v minulosti užíván. Redmondský jíl NENÍ zázračným lékem. Ve skutečnosti to vůbec není farmaceutický lék! Je to jednoduše přírodní „domácí léčivo“, které se od počátků 20. století užívá při řešení řady zdravotních potíží. Tyto informace nemají za cíl diagnostikovat, stanovovat či léčit jakékoliv zranění či onemocnění. Neneseme odpovědnost za jakoukoliv fyzickou osobu či subjekt a jim ušlou ztrátu, škodu nebo zranění přímo nebo nepřímo způsobené těmito informacemi. Tyto informace v žádném případě neslouží jako náhrada za lékařskou radu.

Co je to Redmondský jíl?


Jak aplikovat Redmondský jíl na kůži?


Jak použít Redmondský jíl pro děti?


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.