Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

REDMOND CLAY - Hydratovaný jíl Redmond - připraven k okamžitému použití[113g]

 
Výhodné balení pro cestovatele a rodiče. Všestranné využití v domácnosti při různých odřeninách, popálení, štípnutí apod. Chladivý efekt - skvělé při spálení všeho druhu. Stahující efekt - skvělé na pleťové a tělové masky.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Měrná cena 2,73 Kč / 1 ml
308 Kč
   
Značka REDMOND TRADING COMPANY
Webová stránka značky redmond.life/
Kategorie Bentonitový Jíl
 
Hydratovaný Redmondský jíl, v originále Redmond Clay®, ve výhodném balení je takto připraven k okamžité aplikaci na běžná poranění v práci, domácnosti či na cestách - garantujeme, že se stane nedílnou součástí vaší lékárničky. Redmondský jíl je zcela přírodní jíl bentonitového původu. Jedná se o prastarou "domácí medicínu" užívanou po staletí generacemi lidí na různá zranění a neduhy.

Jak používat hydratovaný gel z jílu

  • Pokud chcete využít sací schopnosti jílu jako například v případě včelího bodnutí, komářího bodnutí, vředu, pavoučího kousnutí, popálení kopřivou atd., aplikujte gelovou pastu přímo na kůži. Pokud jíl nebude ničím přikryt, zaschne. Při jeho usychání ucítíte, jak jíl pokožku saje a táhne. 
  • Chcete-li využít napínací účinek jílu, jako třeba při aplikaci obličejové masky pro léčbu akné, pupínků či menších řezných ran, nechejte jíl na pokožce do doby, než téměř – ale ne úplně – zaschne a poté jej smyjte.
  • Jestliže chcete využít chladící a zklidňující efekt jílu, například pro léčbu spálenin, odřenin či modřin, překryjte gel plastovým obalem nebo mokrým ručníkem, aby tak jíl nezaschl a ponechte v klidu zhruba 20-30 minut. Jílový zábal odstraníte jednoduše – stačí jej za jemného drhnutí smýt vodou. Tentýž jílový zábal neužívejte více jak jednou.
  • Lidé běžně splachují jíl odtokem z vany či sprchy, ale obáváte-li se ucpání septiku, zachyťte jej a ručně vyberte. Můžete s ním zalévat zahradu či pokojové rostliny. Je to přírodní zdroj minerálů.
Kořeny užívání Redmondského jílu sahají stejně daleko jako zvyk dávat na včelí bodnutí bahenní obklad. Podle geologů Redmondský jíl vznikl ze sopečného popela, který se před zhruba 150 miliony let usadil v mořské vodě, kde se z něj později vyvinul sodný bentonitový jíl. Bentonitové jíly se běžně rozdělují na vápnitý a sodný bentonit. Redmondský Jíl obsahuje jak podíl minerálu sodíku (7.75%), tak i o něco  menší podíl minerálu vápníku (1.49%), což je v přírodních nalezištích neobvyklá kombinace. Tato kombinace z něj činí vysoce účinný prostředek pro vnitřní detoxikaci těla, tak i pro efektivní vnější kožní aplikace.
Obchodní společnost Redmond přináší tento „jíl tisíců využití“ na trh v jeho zcela přírodní formě neobsahující žádné přísady ani chemické či konzervační látky.  Při ošetření jílu dochází pouze k jeho rozdrcení a prosetí. Redmondský jíl lze smíchat s vodou a následně použít k zevnímu či vnitřnímu užití. Redmondský jíl je přírodní absorpční a mírně působící látka, sloužící jako houba, která do sebe nasaje nečistoty a toxiny, a odstraní je tak z vašeho těla.

Vyloučení odpovědnosti

Jelikož neexistují žádné prokázané studie, které naznačují, že Redmondský jíl je účinný při léčbě jakékoliv choroby, tyto informace slouží pouze jako poučný příklad o tom, jak byl Redmondský jíl v minulosti užíván. Redmondský jíl NENÍ zázračným lékem. Ve skutečnosti to vůbec není farmaceutický lék! Je to jednoduše přírodní „domácí léčivo“, které se od počátků 20. století užívá při řešení řady zdravotních potíží. Tyto informace nemají za cíl diagnostikovat, stanovovat či léčit jakékoliv zranění či onemocnění. Neneseme odpovědnost za jakoukoliv fyzickou osobu či subjekt a jim ušlou ztrátu, škodu nebo zranění přímo nebo nepřímo způsobené těmito informacemi. Tyto informace v žádném případě neslouží jako náhrada za lékařskou radu.

Podobné produkty

Země původu UTAH, USA
Vhodné pro Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Výrobce Redmond Trading Company, L.C. 475 West 910 South Heber City, Utah 84032

APLIKACE GELU NA ŠTÍPANCE OD HMYZU


Co je to Redmondský jíl?


DR AXE HOVOŘÍ O BENTONITOVÉM JÍLU A JEHO PŘEDNOSTECH


Jak použít Redmondský jíl pro děti?


JAK POUŽÍVAT REDMONDSKÝ JÍL ZEVNĚ


REDMONDSKÝ JÍL - JÍL 1000 VYUŽITÍ


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.