Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

REDMOND CLAY - Kapsle z Bentonitového Jílu - MINERAL SUPPORT

 
Minerální Podpora v kapslích je šetrně připravený redmondský jíl v tobolkách, které se vyrábí ze zeleniny. Jejich pravidelné užívání může vést k doplnění potřebných minerálů a lepšímu trávení. DOPRODEJ POSLEDNÍCH 6 KUSŮ - VÝROBCE UKONČIL VÝROBU.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Měrná cena 3,75 Kč / 1 ks
450 Kč
   
Značka REDMOND TRADING COMPANY
Webová stránka značky redmond.life/
Kategorie Doplňky stravy a zdravá výživa
 
Redmondský Jíl, Redmond Clay®, je zcela přírodní látka, která na sebe dobře navazuje toxiny. Díky obsahu více jak 60-ti stopových prvků jako jsou vápník, jód, bor, měď, mangan, stříbro, fosfor či křemík je to velmi vhodný přípravek pro udržování zdravé rovnováhy vašeho těla. Vysoký obsah minerálů v jílu pochází většinově z rostlin. Protože jíl se v přírodě chová jako "banka" pro rostlinný život, jíl je schopen očistit a detoxikovat lidské tělo, obohatit krev pacientů trpících poruchami krve (anémije) železem, zahojit kožní problémy a doplnit nedostatek minerálů.
Protože uvnitř jílu se jednotlivé minerály nacházejí ve vzájemné rovnováze (jsou na sebe dokonale navázány), podporuje to jejich přirozenou absorpci do střevního traktu. Redmondský Jíl obsahuje vysoký podíl jak sodíkového bentonitu (horniny) tak i vápníkového bentonitu, což je v přírodních nalezištích neobvyklá kombinace. Právě díky obsahu vápníkového montmorillonitu je Redmondský jíl schopen obnovit minerály ve tkáních kde je třeba. Navíc, minerály jsou nosiči elektrického potencionálu uvnitř buněk, což umožňuje správnou fukci hormonů, vitamínů a enzymů.
Různé studie, včetně NASA, ukázaly, že přidáním jílu do stravy se zlepšily zdravotní stavy lidí a zvířat, kde za příčinou neduhů stály nedostatek vápníku, železa apod. V případě studie NASA, braní samostatného vápníkového doplňku nemělo stejný účinek jako komplexní složení jílu s obsahem mnoha minerálů a přírodních vlastností, které asimilaci vápníku do organismu podpořily.
Názvy bentonit a montmorillonit (minerál) odkazují na to, že se jedná o týž typ jílu smektitového původu, což je jíl, kterému je pro jeho skvělou schopnost absorpce a adsorpce dávána přednost při vnitřním užívání.

"Veškeré zdraví začíná a končí v zažívacím ústrojí. Pokud nebudeme schopni  správně trávit a vstřebávat živiny z naší stravy, nevědomky tak připravujeme půdu pro nevyvážený imunitní systém a následný vznik a postupování chronických onemocnění." - Dr. David Brownstein

JAK FUNGUJE REDMONDSKÝ JÍL

Tento vzácný bentonitový jíl šedo-bílé barvy, pocházející z neznečištěné vysoce položené pouštní oblasti na západě USA, pracuje uvnitř střeva jako "nasávací houba". Jak se pohybuje zažívacím traktem, sbírá toxiny a pomáhá odstraňovat usazený odpad z vnitřní střevní stěny, a zároveň také tělo vyživuje. Každodenní užívání Redmondského jílu vám může pomoci udržet si zdravý zažívací systém. Protože žaludek jíl nezažívá a nevstřebává, tělo jíl eliminuje společně s absorbovanými pozitivně nabitými ionty=jedy.

PROČ UŽÍVAT REDMONDSKÝ JÍL

Každodenní užívání kapslí z Redmondského Jílu může napomoci ke zlepšení trávení a střevní flóry naprosto přírodním způsobem. Náš organismus je dnes a denně vystavován náporu toxinů v podobě plastů, těžkých kovů a jiných chemických jedů.

Podle článku, který vyšel v časopise American Journal of Clinical Nutrition, "Detoxikace a doplňování minerálů způsobem Geofágie - Jezení Hlíny" (Johns a Duguette 1991), jíl je silná detoxikační látka a katalyzátor, který napomáhá organismu odstraňovat z těla chemické jedy a těžké kovy (pozitivně nabité ionty).

Aby byl jíl účinný a jeho konzumace bezpečná, naleziště daného jílu se musí nacházet v neznečištěném prostředí a při jeho těžbě nesmí být použito žádné kovové náčiní. Obchodní společnost Redmond splňuje obě tato kritéria.

JAK UŽÍVAT KAPSLE Z REDMONDSKÉHO JÍLU

Jílové tobolky Minerální Podpora jsou vhodné pro ty, kteří cestují nebo hodně pracují a chtějí si při tom udržovat zdravý a čistý organizmus, či pro ty, co si nemohou zvyknout pít bílou "bahenní vodu". Jsou vhodné pro denní užívání. Doporučuje se brát 1-3 kapsle denně buď na lačno půl hodiny před jídlem či 2 hodiny po jídle. Zapít dvěma sklenicemi vody a denně vypít alespoň 2l vody či bylinných čajů.
Berete-li pravidelně léky, konzultujte jejich dobu působení s vaším lékařem a jílové kapsle berte až po skončení této doby, většinou se jedná o 2-3 hodiny.
Během detoxikace bentonitovým jílem může nastat dočasné zhoršení některých potíží, jedná-li se např. o kožní nemoci jako je ekzém, lupenka a akné. Vyplývá to ze znalostí asijské medicíny, která věří, že co se děje uvnitř, to se projeví na povrchu. Střevo je v asijské medicíně spojeno s kůží a plícemi, proto se při čištění střeva může zhoršit stav kůže. Neztrácejte naději - budete-li zároveň na postižená místa dávat jílové obklady a masky, většinou dojde k rychlému a viditelnému zlepšení ekzému i lupenky a vyčištění pleti od akné.

UPOZORNĚNÍ

V Asijské medicíně se věří, že prevence je důležitější než samotná léčba a proto by se měl jíl používat na detoxikaci několikrát do roka, nejlépe při změnách ročních období, tedy na jaře, v létě, na podzim a v zimě. Proto, netrpíte-li vážnými zdravotními problémy a hektickým životním stylem, doporučujeme 3 až 4-týdenní detoxikační kůru z jílu v práškové formě. Je to proto, že jíl by se měl nejlépe vypít i s tzv. lógrem (usazeninou), protože právě jemná zrníčka jílu na sebe navazují všechny nečistoty. Vypití jen samotné aktivované vody či polykání tobolek na toto dokonalé čištění nestačí.

Redmondský jíl je přírodní látka a jako taková působí na každého člověka jinak. Nemůžeme sice každému zaručit stejné pozitivní výsledky, ale zaměstnanci a majitelé Obchodní společnost Redmond osobně zažili nebo byli svědky toho, že užití jílu může mít blahodárné účinky při řešení následujících potížícH:
Při perorálním užití slouží bentonitový jíl k detoxikaci zažívacího systému, odstranění střevních parazitů, posilnění imunitního systému a k potlačení volných radikálů. Také napomáhá k odstranění těžkých kovů z organismu a usnadňuje detoxikaci jater. Redmondský jíl posiluje a podporuje činnost všech orgánů a systémů v těle, díky čemuž se můžete uzdravit zcela přirozeným způsobem. Stačí být trpělivý.
Běžné potíže, kde může vnitřní užití Redmondského jílu pomoci:
Pálení žáhy, alergie, senná rýma, celiakie, zácpa, průjem, úplavice, divertikulitida, detoxikace, zbavení těžkých kovů, otrava jídlem, Helicobacter pylori, hiátová kýla, syndrom dráždivého tračníku, Crohnova choroba, menstruační křeče, parazité, rotavirus, bolest žaludku, střevní chřipka, cukrovka, vředy.

Vyloučení odpovědnosti

Jelikož neexistují žádné vědecké studie, které naznačují, že Redmondský jíl je účinný při léčbě určitých chorob, tyto informace slouží pouze jako poučný příklad o tom, jak byl Redmondský jíl v minulosti užíván. Redmondský jíl NENÍ zázračným lékem. Ve skutečnosti to vůbec není farmaceutický lék! Je to jednoduše přírodní „domácí léčivo“, které se od nepaměti užívá při řešení řady zdravotních potíží. Američtí indiáni v dobách největšího hladu, kdy neměly celé kmeny nic k jídlu, používaly na zasycení jíl a kamínky. Kromě zasycení působil jíl na likvidaci parazitů a virů, které indiány běžně trápily a vyvolávaly u nich průjmy, infekce a jiné nemoci. Pojídání jílu není ovšem výsada jenom amerických indiánů. Jíl do stravy zařazují i tzv. východní kultury z oblasti Ázerbájdžánu, Kyrgýzie, Austrálie, Číny…
Tyto informace nemají za cíl diagnostikovat, stanovovat či léčit jakékoliv zranění či onemocnění. Neneseme odpovědnost za jakoukoliv fyzickou osobu či subjekt a jim ušlou ztrátu, škodu nebo zranění přímo nebo nepřímo způsobené těmito informacemi. Tyto informace v žádném případě neslouží jako náhrada za lékařskou radu.
VÍCE O INFORMACÍ O REDMONDSKÉM BENTONITOVÉM JÍLU ZDE.

Podobné produkty

Obal Recyklovatelný plast PETE 1
Obsah 120 kapslí
Země původu UTAH, USA
Výrobce Redmond Trading Company, L.C. 475 West 910 South Heber City, Utah 84032
Vhodné pro Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegany-Homeopatika

DR AXE HOVOŘÍ O BENTONITOVÉM JÍLU A JEHO PŘEDNOSTECH


PREZENTACE REDMONDSKÉHO JÍLU


REDMONDSKÝ JÍL V TOBOLKÁCH


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.