Lipozomální vitamín C v kapslích

499 Kč 8,32 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Esenciální antioxidační vitamín v inovativní lipozomální formě pro podporu regeneračních a obranných funkcí organismu. Kompletně rostlinný, vhodný pro vegetariány i vegany.

Detailní informace

To nejlepší z přírody

Prodáváme výhradně prémiové výrobky, převážně v bio kvalitě

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme ihned po zaplacení objednávky, vše v recyklovaných materiálech

Za kvalitu ručíme

Produkty pečlivě vybíráme, testujeme a používáme

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3500 Kč za dopravu u vybraných dopravců neplatíte

Detailní popis produktu

Lipozomální vitamín C od české značky Trime je vyroben za pomoci patentované revoluční lipozomální technologie LipoCellTech™. Díky této unikátní podobě má mnohem vyšší vstřebatelnost a využitelnost než ostatní doplňky stravy. Běžný vitamín C se při průchodu trávicím traktem velkou mírou znehodnotí, takže z něj naše tělo ve výsledku využije pouze 10-20 %. Lipozomální technologie se inspiruje přírodou a přirozenými mechanismy lidského těla. Vitamíny v lipozomální formě jsou, podobně jako naše buňky, obaleny strukturou přírodních fosfolipidů, která chrání aktivní složku a v neporušeném stavu jí usnadní průchod do buňky. Lipozomální doplňky stravy tak slouží mimo jiné také jako přirozený zdroj fosfolipidů a pomáhají regenerovat buňky a tkáně.
VĚDĚLI JSTE? Pokud užíváte současně i kolagenové přípravky, ať už z naší nabídky nebo konkurenční, jejich vstřebatelnost se podporuje právě suplementací vitamínem C. Z toho vyplývá, že byste měli užívat oba produkty současně.

Výsledkem této technologie je přírodní, naprosto čistý vitamín C, který tělo po průchodu trávicím traktem vstřebá a doručí neporušený do buňky. Lipozom se následně zabuduje do buněčné stěny, protože jej tělo považuje za svůj vlastní materiál. Výroba tohoto přípravku kopíruje dokonalé výrobní procesy samotné přírody - všechny obsažené přísady jsou přírodní a lipozomální vrstva chránící vitamín C je tvořena stejným způsobem, jakým tělo produkuje liposomy. Během výrobního procesu nebyly samozřejmě použity žádné chemikálie ani škodlivé přísady.
Vitamín C je považován za bezpečný a předávkování není možné. Na rozdíl od vitamínu A a D se v těle neukládá do zásoby. Jedná se o ve vodě rozpustnou látku, nevyužitý nadbytek tělo vyloučí močí, a proto je potřeba zajistit pravidelný příjem. Nadměrné dávky však mohou způsobit nevolnost, průjem, popřípadě zažívací potíže. Maximální tolerovatelná hranice pro jeho konzumaci byla proto stanovena na 2000 mg denně pro dospělého člověka.

Benefity

  • podporuje normální stav svalů a kostí
  • podporuje normální mentální a psychickou činnost
  • působí podpůrně na náš imunitní systém
  • ve vysoce vstřebatelné, lipozomální formě

Aktivní ingredience

LIPOZOMÁLNÍ VITAMÍN C - lidský organismus není schopen si syntetizovat vitamin C endogenně, proto je třeba jej každodenně doplňovat z potravin nebo kvalitních doplňků stravy. Je důležitý pro správnou funkci imunitního systému, přispívá také ke správné činnosti nervové soustavy a psychické činnosti a napomáhá k lepšímu vstřebávání železa a tvorbě kolagenu. Je nezbytný pro biosyntézu L-karnitinu a některých neurotransmiterů. Zvyšuje absorpci nehemového železa a je také důležitým antioxidantem. Podporuje antioxidační kapacitu organismu, normální stav pokožky, kostí, chrupavek a dásní. Jeho suplementace se doporučuje při fyzicky i psychicky náročnějších obdobích i v obdobích se zvýšenou zátěží na imunitní systém.

nutriční hodnota

Množství v dávce (1kapsle):
% Denní hodnoty
Vitamín C
250 mg
312,5%

složení

LipoCellTech™ Vitamín C, rostlinná kapsle: Hydroxypropylcelulóza

užívání

Užívejte jednu kapsli denně. Balení vám vystačí na 2 měsíce.

TRIME - LIPOZOMALNI VITAMIN C V KASPLICH

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a antioxidanty
Obal: Recyklovatelný plast PETE 1
Obsah: 60 kapslí

Trime podcast #01 Nejvíce deficitní mikronutrienty v naší společnosti

Trime podcast #02 - Měli bychom doplňovat stravu suplementací? Pro koho má suplementace smysl?

Trime podcast #03 - Má smysl počítat kalorie?

Trime podcast #04 - Jsou redukční diety efektivní?

Trime podcast #05 Pohybová aktivita a její význam pro rozvoj dětí

Trime Podcast #06 - Půst a přerušované hladovění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za českou značkou Trime stojí devětadvacetiletý Michal Kočí, který tímto počinem navazuje na svůj předchozí projekt Pokeat, neboli vyvážené pokrmy do kapsy. Spolupracuje s předními odborníky na výživu, jakým je například naturopat Jakub Přibyl. Podle Michalových slov je cílem jeho firmy přinést na (nejen český) trh tak trochu jiné doplňky stravy.

V čem se tedy přírodní suplementy značky Trime odlišují? Zaměřují se především na člověka, žijícího v 21. století. Nároky na výživu se totiž spolu se zrychlujícím vývojem technologií a s ubývajícími přirozenými živinami v půdě a potravinách radikálně změnily. V dnešní době jsou velkým trendem tzv. biohackingové doplňky stravy. Ty jsou naprosto skvělé, když se chcete posunout ve svém vychytaném životním stylu ještě dál. Většina lidí však trpí deficitem těch základních mikroživin. V takovém případě vám různé funkční houby nebo adaptogenní byliny zase tolik užitku nepřinesou. Nejprve je potřeba vychytat základy a pak teprve svůj jídelníček a životní styl celkově vyšperkovat a posunout dál. A přesně tohle je cílem značky Trime - naučit své zákazníky základům výživy, vychytat prevenci a následně obohatit životní styl o "biohacky" a efektivně tak zpomalit procesy stárnutí. 

Trime vsází na holistický přístup ke zdraví - spojuje prokázané znalosti lidské fyziologie a psychologie. Nabízí tak komplexní portfolio doplňků stravy, vyrobených z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Výroba všech produktů podléhá přísným ekologickým i etickým standardům a je podložena nejnovějšími vědeckými poznatky, daty a obohacena o inovativní výrobní procesy. Značka má naprosto transparentní přístup k zákazníkům - poskytuje vždy plné a úplné složení produktů, původ jednotlivých složek, výrobní proces, zkrátka komplexní informace, inspiraci a znalosti, které zákazníkovi pomohou porozumět a rozhodnout se pro ten správný produkt přímo na míru jeho potřebám.