NENECHTE SI UJÍT VÝPRODEJ BEAN-TO-BAR ČOKOLÁD Z BELGIE, VELKÉ BRITÁNIE A MADAGASKARU V KATEGORII VÝPRODEJ - CENY OD 79 Kč.

Lipozomální vitamín C - 250 mg pro regeneraci a obranné funkce organismu - 60 ks

499 Kč 8,32 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Esenciální antioxidační vitamín v inovativní lipozomální formě pro podporu regeneračních a obranných funkcí organismu. Kompletně rostlinný, vhodný pro vegetariány i vegany.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Lipozomální vitamín C od české značky Trime je vyroben za pomoci patentované revoluční lipozomální technologie LipoCellTech™. Díky této unikátní podobě má mnohem vyšší vstřebatelnost a využitelnost než ostatní doplňky stravy.

Vitamín C je považován za bezpečný a předávkování není možné. Na rozdíl od vitamínu A a D se v těle neukládá do zásoby. Jedná se o ve vodě rozpustnou látku, nevyužitý nadbytek tělo vyloučí močí, a proto je potřeba zajistit pravidelný příjem.

Nadměrné dávky však mohou způsobit nevolnost, průjem, popřípadě zažívací potíže. Maximální tolerovatelná hranice pro jeho konzumaci byla proto stanovena na 2000 mg denně pro dospělého člověka.

Lipozomální technologie

Běžný vitamín C se při průchodu trávicím traktem velkou mírou znehodnotí, takže z něj naše tělo ve výsledku využije pouze 10-20 %. Lipozomální technologie se inspiruje přírodou a přirozenými mechanismy lidského těla.

ZenRenuLipoC_4_grande(1)Vitamíny v lipozomální formě jsou, podobně jako naše buňky, obaleny strukturou přírodních fosfolipidů, která chrání aktivní složku a v neporušeném stavu jí usnadní průchod do buňky. Lipozomální doplňky stravy tak slouží mimo jiné také jako přirozený zdroj fosfolipidů a pomáhají regenerovat buňky a tkáně.

Výsledkem této technologie je přírodní, naprosto čistý vitamín C, který tělo po průchodu trávicím traktem vstřebá a doručí neporušený do buňky. Lipozom se následně zabuduje do buněčné stěny, protože jej tělo považuje za svůj vlastní materiál.

Výroba tohoto přípravku kopíruje dokonalé výrobní procesy samotné přírody - všechny obsažené přísady jsou přírodní a lipozomální vrstva chránící vitamín C je tvořena stejným způsobem, jakým tělo produkuje liposomy. Během výrobního procesu nebyly samozřejmě použity žádné chemikálie ani škodlivé přísady.

Víte, že?

Pokud užíváte současně i kolagenové přípravky, jejich vstřebatelnost se podporuje právě suplementací vitamínem C.

 

Z toho vyplývá, že byste měli užívat oba produkty současně.

 

Kromě vitamínu C v kapslích u nás najdete vitamín C i v tekuté lipozomální formě (nejvyšší kvalita ze všech) nebo wholefood formě (pro ty, kteří neužívají vitamín C ve formě kyseliny askorbové).

Hlavní výhody

 • podporuje normální stav svalů a kostí
 • podporuje normální mentální a psychickou činnost
 • působí podpůrně na náš imunitní systém
 • ve vysoce vstřebatelné, lipozomální formě

Aktivní složky

LIPOZOMÁLNÍ VITAMÍN C

Lidský organismus není schopen si syntetizovat vitamin C endogenně, proto je třeba jej každodenně doplňovat z potravin nebo kvalitních doplňků stravy.

 • Vitamín C je důležitý pro správnou funkci imunitního systému
 • Přispívá také ke správné činnosti nervové soustavy a psychické činnosti.
 • Napomáhá k lepšímu vstřebávání železa a tvorbě kolagenu.
 • Je nezbytný pro biosyntézu L-karnitinu a některých neurotransmiterů.
 • Zvyšuje absorpci nehemového železa a je také důležitým antioxidantem.
 • Podporuje antioxidační kapacitu organismu, normální stav pokožky, kostí, chrupavek a dásní.
 • Jeho suplementace se doporučuje při fyzicky i psychicky náročnějších obdobích i v obdobích se zvýšenou zátěží na imunitní systém.
 • Kuřáci a jinak závislé osoby by měly vitamín C doplňovat ve velkých dávkách, aby alespoň nějakým způsobem udrželi svůj organismus ve formě.

Nutriční hodnoty

Množství v dávce (1kapsle):
% Denní hodnoty
Vitamín C
250 mg
312,5%

Složení

LipoCellTech™ Vitamín C, rostlinná kapsle: Hydroxypropylcelulóza

Dávkování

 • Užívejte 3 kapsle denně.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
 • Produkt není určen jako náhrada pestré stravy.
 • Není vhodný pro děti.

TRIME - LIPOZOMALNI VITAMIN C V KASPLICH

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a antioxidanty
Obsah: 60 kapslí
Výrobce: Trime s.r.o., Národní 135/14, Nové Město, 110 00 Praha 1
Země původu: Česká Republika
Vhodné pro: GMO Free-Vegan-Vegetarián-Vegan-Těhotné-Kojící
Položka byla vyprodána…

Trime podcast #01 Nejvíce deficitní mikronutrienty v naší společnosti

Trime podcast #02 - Měli bychom doplňovat stravu suplementací? Pro koho má suplementace smysl?

Trime podcast #03 - Má smysl počítat kalorie?

Trime podcast #04 - Jsou redukční diety efektivní?

Trime podcast #05 Pohybová aktivita a její význam pro rozvoj dětí

Trime Podcast #06 - Půst a přerušované hladovění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za českou značkou Trime stojí devětadvacetiletý Michal Kočí, který tímto počinem navazuje na svůj předchozí projekt Pokeat, neboli vyvážené pokrmy do kapsy. Spolupracuje s předními odborníky na výživu, jakým je například naturopat Jakub Přibyl. Podle Michalových slov je cílem jeho firmy přinést na (nejen český) trh tak trochu jiné doplňky stravy.

V čem se tedy přírodní suplementy značky Trime odlišují? Zaměřují se především na člověka, žijícího v 21. století. Nároky na výživu se totiž spolu se zrychlujícím vývojem technologií a s ubývajícími přirozenými živinami v půdě a potravinách radikálně změnily. V dnešní době jsou velkým trendem tzv. biohackingové doplňky stravy. Ty jsou naprosto skvělé, když se chcete posunout ve svém vychytaném životním stylu ještě dál. Většina lidí však trpí deficitem těch základních mikroživin. V takovém případě vám různé funkční houby nebo adaptogenní byliny zase tolik užitku nepřinesou. Nejprve je potřeba vychytat základy a pak teprve svůj jídelníček a životní styl celkově vyšperkovat a posunout dál. A přesně tohle je cílem značky Trime - naučit své zákazníky základům výživy, vychytat prevenci a následně obohatit životní styl o "biohacky" a efektivně tak zpomalit procesy stárnutí. 

Trime vsází na holistický přístup ke zdraví - spojuje prokázané znalosti lidské fyziologie a psychologie. Nabízí tak komplexní portfolio doplňků stravy, vyrobených z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Výroba všech produktů podléhá přísným ekologickým i etickým standardům a je podložena nejnovějšími vědeckými poznatky, daty a obohacena o inovativní výrobní procesy. Značka má naprosto transparentní přístup k zákazníkům - poskytuje vždy plné a úplné složení produktů, původ jednotlivých složek, výrobní proces, zkrátka komplexní informace, inspiraci a znalosti, které zákazníkovi pomohou porozumět a rozhodnout se pro ten správný produkt přímo na míru jeho potřebám.