Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Lipozomální multivitamín Imunita silný komplex vitamínů a minerálů 5v1 - 250 ml

1 265 Kč / ks 5 060 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Naprosto inovativní a velmi potentní přírodní složení s obsahem 5 klíčových mikronutrientů na podporu normální činnosti imunitního systému. Vitamín C, D3, kurkumin a zinek glukonát s kvercetinem. Vysoce kvalitní, 100% přírodní rostlinné složení, vhodné i pro vegany.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Lipozomální doplněk výživy na podporu imunity +IMMUNE od značky Healthstrong zosobňuje revoluční formu suplementace. Spojuje v sobě inovativní technologické procesy a nekonečnou moudrost přírody v podobě přirozených biologických procesů našeho organismu.

Silná lipozomální imunitní formule s x5 klíčovými imunitními živinami v 1, která pomáhá podporovat normální funkci imunitního systému. Tato nedávno aktualizovaná směs nyní obsahuje kvercetin.

 

V porovnání s jinými doplňkovými formami studie prokázala, že liposomy vyrobené společností Healthstrong vytvářejí nejvyšší biologickou dostupnost (množství živiny, které se dostane do oběhu). Tato hladina se také udržuje po nejdelší dobu, a to až po dobu 24 hodin.

Proč doplňovat lipozomální multivitamín

Kdo šetří má za tři se říká, a v tomto doplňku najdete hned 4 důležité vitamíny a minerály v jednom. Kombinace těchto složek slouží k tomu, aby jste obstáli v náporu chřipek, angín a jiných virů a bacilů bez relativní úhony. Není nutné kupovat vitamín C a D3 či zinek zvlášť. V Immune jsou již všechny složky zahrnuty i s bonusem protizánětlivého kurkuminu v optimálním množství v jedné dávce.

Molekuly mikroživin encapsulované v ochranném obalu z lipozomů (kulovitý měchýřek podobný bublině) projdou bez narušení vaším trávicím systémem, následně se v tenkém střevě vstřebají, a díky ochranné bublině z lipozomů jsou doručeny tam, kde je potřeba - do vašich buněk. Kromě toho, že svému tělu dodáte potřebnou výživu, spolu s ní přijmete i “dopravní prostředek”, který ji efektivně doručí na místo určení.
 • VITAMÍN C 1000 mg - důležitý pro normální funkci imunitního systému, podporuje tvorbu kolagenu, který je základní stavební jednotkou kůže, kostí, dásní a dalších tkání. Pomáhá stabilizovat optimální hladinu energie a přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.
 • VITAMÍN D3 1000iu - přispívá k normální hladině vápníku v krvi, normálnímu fungování imunitního systému a také k udržení normálního stavu kostí zubů a činnosti svalů. Tento vitamín D3 pochází z lišejníku.
Co je lišejník?

Je to malý unikátní druh rostliny, který je tvořen symbiotickým spojením houby s řasou. Přirozeně se hojně vyskytuje na svazích hor, skalách a stromech. Je přirozeným zdrojem vitaminu D3 bez negativních účinků na životní prostředí.

Pro koho je vhodný?

Pro každého! Přestože se jedná o první zdroj vitaminu D3 na světě schválený veganskou a vegetariánskou společností, není určen pouze pro ty, kteří dodržují rostlinnou stravu. Lišejník nejenže není zvířecího původu, ale je také udržitelnějším způsobem výroby doplňku vitaminu D3. Protože pochází z rostlinného zdroje, je pravděpodobně čistším zdrojem, není kontaminován ovčím trusem ani pesticidy. Snadno se pěstuje a přirozeně se vyskytuje ve velkém množství, takže nemá negativní vliv na životní prostředí.

 • KURKUMIN 100 mg - má silné protizánětlivé vlastnosti a přispívá mimo jiné k ochraně nervové a srdeční soustavy.
 • QUERCETIN 50 mg - příznivé účinky flavonoidů, jako je kvercetin, jsou dány jejich schopností působit v těle jako antioxidanty. Antioxidanty jsou sloučeniny, které se dokáží vázat na volné radikály a neutralizovat je. Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které mohou způsobit poškození buněk, pokud je jejich hladina příliš vysoká. Poškození způsobené volnými radikály je spojeno s řadou chronických onemocnění, včetně rakoviny, srdečních chorob a cukrovky.
 • ZINEK GLUKONÁT 15 mg - vysoce rozpustná forma zinku. Tento mikronutrient je zcela klíčový pro funkci přibližně 300 různých enzymů a enzymatických systémů. Má pozitivní vliv na činnost štítné žlázy a tvorbu testosteronu. Podporuje také normální činnost imunitního systému.

Proč zvolit lipozomální multivitamín Healthstrong

Zatímco lipozomy jsou na trhu výživových a kosmetických doplňků nejnovějším trendem, poprvé byly objeveny již před 60 lety britským hematologem Alecem D. Banghamem. Od té doby se hojně využívají ve farmaceutickém průmyslu k účinnému podávání léčiv.

Nezávislá studie (viz graf níže) prokázala, že v porovnání s jinými formami/ značkami vitamínů a minerálů, lipozomální doplňky výživy Healthstrong mají nejvyšší biologickou dostupnost (množství živin, které se dostanou do oběhu). Lipozomy v těchto doplňcích jsou vyrobeny z fosfolipidů, které jsou prakticky identické s lidskými buněčnými membránami. Tento lipozomový obal zvyšuje biologickou dostupnost živin a prodlužuje jejich působení v organismu (až 24 hodin). Bonusem je, že také působí jako výživa pro buněčné stěny a aktivně tak napomáhá tkáňové obnově.
 • 1000 mg vitaminu C v jedné dávce (x25). 
 • 1000 iu vitaminu D3 v jedné dávce (x25). 
 • 100 mg kurkuminu v jedné dávce (x25). 
 • 15 mg glukonátu zinečnatého v jedné dávce (x25). 
 • 50 mg kvercetinu v jedné dávce (x25).
 • Důležité živiny pro imunitní systém (podložené studiemi), dodávané v nejúčinnější formě.
 • Na míru šité lipozomální složení a komplexní podpora imunitního systému.
 • Max absorpce a plazmatické hladiny živin - 95% plus.
 • Intracelulární dodávka živin tam, kde jsou potřeba - do buněk.
 • Bez alkoholu, sóji, laktózy, lepku, glycerinu a sorbanu draselného - běžná aditiva a konzervanty v jiných značkách.
 • Inovativně konzervováno (jediný přípravek svého druhu na trhu) extraktem z rakytníku řešetlákového, který také poskytuje výhody omega mastných kyselin.
 • Přírodní příchuť černého rybízu.
 • Ekologická skleněná láhev, 250 ml.
 • Vhodné pro vegany, těhotné a kojící matky.
Při výrobě byly dodrženy ty nejvyšší výrobní standardy GMP (Good manufacturing practice) a ISO22000.

 

Značka Healthstrong používá pro balení svých produktů pouze materiály, které se dají snadno recyklovat - skleněné lahve a papírové krabičky, žádné levné plastové materiály, které mají silný dopad nejen na životní prostředí, ale mohou také negativním způsobem ovlivnit kvalitu a čistotu samotného produktu.

Dávkování

 • Užívejte 10 ml denně (přibližně 1 polévková lžíce) nebo podle doporučení vašeho lékaře.
 • Přidejte do malé sklenice studené nebo vlažné vody. Můžete jej užívat přímo na lžičce nebo přidat do studeného nápoje.
 • Nemíchejte s horkým nápojem, vyšší teplota by mohla narušit a znehodnotit stěny obsažených lipozomů.
 • Přípravek obsahuje 25 denních dávek.

Složení

 • vitamin C (1000 mg/ 10 ml)
 • vitamin D3 (1000 iu/ 10 ml)
 • kurkumin (100 m/ 10 ml)
 • quercetin (50mg/ 10ml)
 • zinc gluconate (15 mg/ 10ml)
 • purifikovaná voda
 • fosfolipidy (32,500 mg/ 250 ml)
 • přírodní chuť pomeranče
 • xylitol
 • konzervant: extrakt rakytníku (15,000 mg/ 250 ml)

Přečtěte si více k tématu 

Přírodní vitamíny nejen na jaro

Lipozomální technologie Purovitalis™

Spát správně – klíč ke zdravému životu

Vylepšete své cvičení správnými a účinnými doplňky

Co jíst v zimě, abychom zůstali zdraví?

Detoxikace organismu aneb odlehčete svému tělu po zimních měsících

Účinnost/ vstřebatelnost

graf

popis grafu vit c

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a antioxidanty
Objem: 250 ml
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Keto, Low carb, Biohacking, Bez alergenů, Bez přidaného cukru, Bez laktózy
Výrobce: HEALTHSTRONG
Země původu: Manchester, Velká Británie
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Vegan-Low Carb-Keto-Těhotné-Kojící
Proč koupit: Nejlepší lipozomální vitamíny široko daleko. S příjemnou příchutí a čistým složením bez podivných konzervantů.
Obal: Tmavé sklo a papírová tuba

Podcast se zakladatelem v ANJ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oliver, britský zakladatel a hlavní formulátor značky lipozomálních vitamínů Healthstrong je letitý biohacker. Moto jeho značky je:

'Jsme pevně přesvědčeni, že být zdravý není cíl, ale způsob života.'

Prožijte život silnější

Oliver-Briggs-copyZnačka Healthstrong byla založena v roce 2018 a jako svůj nejcennější počáteční vklad si přinesla více než 12 let zkušeností z oblasti wellness, které se neustále rozšiřují a prohlubují. spojuje v sobě znalosti přirozených biologických pochodů našeho těla a přírody celkově, spolu s nejmodernějšími technologiemi z oblasti vývoje zcela přírodních suplementů. Jedním z nejnovějších trendů v oblasti výživy je právě enkapsulace mikroživin lipozomy a právě této technologii se Healthstrong hodně věnuje a celá řada jejich produktů je na lipozomální bázi. Lipozomální doplňky stravy nabízí značka Healthstrong pod řadou AbsorbX. Celá řada těchto doplňků stravy je vhodná i pro vegany, a to včetně vitamínu D3, jež bývá často živočišného původu. Kromě této řady můžete najít v jejich nabídce také vysoce kvalitní a čisté hořčíkové oleje, CBD produkty, superpotraviny a mnoho dalšího.

Oliver a jeho tým zkombinovali osvědčené vitamíny, minerály a živiny, podložené vědeckými poznatky, s nejúčinnějšími metodami a výrobou podle nejpřísnějších norem (GMP). Jejich výrobky jako jediné na trhu neobsahují konzervanty jako jsou sorban draselný E202 či glycerin. Dále neobsahují žádný cukr, lepek, sóju či alkohol. Namísto toho Oliver používá nejnovější metodu konzervace pomocí extraktu z rakytníku. Tyto lipozomální vitamíny mají také nejvyšší možnou vstřebatelnost, min. 95%, a dobu působení v těle, min. 24 hod - vše potvrzeno nezávislými testy. Jejich výhodou je i dobrá příchuť, což u tekutých lipozomálních vitamínů představuje velký problém - většinou nechutnají příjemně. Krásné dárkové balení v černé papírové tubě je třešničkou na dortu.

Co jsou to lipozomy?

product-extended-1-copyLipozomy však nejsou žádnou novinkou - už v roce 1964 je objevil Alec Bangham v anglickém Cambridge. Od té doby se používají ve farmaceutickém průmyslu pro efektivnější podávání léků. Nicméně v oblasti přírodních doplňků stravy si své postavení začaly vybojovávat až v posledních letech.

Lipozomy jsou charakteristické svou dvojitou fosfolipidovou vrstvou. V našem těle přirozeně fungují jako takový dopravní prostředek pro účinné látky. Laicky si je můžeme představit jako bubliny, které tvoří ochrannou vrstvu, jež chrání účinné látky před předčasným vstřebáním nebo poškozením po tom, co se dostanou do našeho těla. Fosfolipidová dvojvrstva se podobá naší vlastní buněčné membráně. Má hydrofilní i hydrofobní část a díky tomu chrání živiny před předčasným rozpuštěním v tucích i ve vodě. Tato fosfolipidová vrstva zároveň funguje i jako stavební posila pro naše buněčné membrány.

lipozomyJaké jsou výhody liposomálních doplňků stravy?

 • Lipozomy ve srovnání s jinými doplňkovými formami zvyšují biologickou dostupnost, absorpci živin do krve.
 • Transportují živiny do buněk, na místo, kde jsou nejvíce potřebné.
 • Fosfolipidy pak poskytují tělu další benefity - jsou jednou ze stavebních jednotek buněčných membrán.
 • Lipozomální suplementy Healthstrong jsou tekuté - jsou tedy skvělou alternativou pro ty, co mají problém s polykáním tablet nebo kapslí.
 • Lipozomální doplňky obecně zůstávají v krvi déle než jiné formy suplementů. Poskytují tedy tělu výživu po mnohem delší čas.
 • Můžete je užívat kdykoliv - před i po jídle. Do krve se však dostanou nejrychleji na lačný žaludek.