Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Zdravá náhražka kávy - ChagaBlack z černé sibiřské houby čaga, březové kůry a šípku - 90 g

1 059 Kč / ks 11 767 Kč / 1 kg
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Kombinace lyofilizovaného prášku z černé ruské čagy, kůry z divoké břízy a tamacku spolu s práškem z šípků funguje jako výživná alternativa kávy.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Chaga Black Tea od značky North American Herb and Spice v sobě kombinuje mrazem sušený prášek z černé čagy neboli rezavce šikmého, které patří k nejpotentnějších druhům této medicinální houby, spolu s březovou kůrou a práškem z šípkových plodů. Funguje jako výživná náhražka kávy, obsažené ingredience podporují normální činnost imunitního systému a přispívají k ochraně organismu před poškozením vnějšími vlivy, jež způsobují předčasné stárnutí.

Klíčové složky

Březová kůra - bohatý zdroj potentních fytochemikálií, jako je kyselina betulinová a betulin. Tyto dvě látky jsou velmi silnými antioxidanty, díky nim má kůra z břízy hladinu ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity, což je laboratorní test, který zjišťuje celkovou hodnotu antioxidantů v konkrétní potravině) až 1300 na gram. Kromě antioxidačních podpory organismu napomáhá březová kůra také k udržení stabilní hmotnosti.

Čaga - adaptogenní houba, která patří mezi nejbohatší známý zdroj SOD (superoxid dismutáza). Tento antioxidační enzym přispívá k ochraně tělesných tkání. Je také velmi dobrým zdrojem melaninu, beta glukanů, biologických sterolů, vitamínu D2 a vzácně se vyskytujících stopových prvků, jako je rubidium, cesium a germanium. Čaga pomáhá chránit organismus před poškozením vnějšími vlivy a aktivně tak přispívá ke zpomalení předčasného stárnutí. Podporuje výdrž a výkon.

Šípky - pocházejí ze vzácných, znečištěním nedotčených lokací. Divoké šípky jsou nejen výborným zdrojem přírodního vitamínu C a flavonoidů, ale obsahují také ochranné látky, které si tato rostlina tvoří, aby v nehostinných vysokohorských podmínkách přežila. Díky vysokému obsahu vitamínu C má nejen příznivý vliv na činnost imunitního systému, ale také pomáhá zlepšit stav problematické a stárnoucí pleti.

Příprava

Smíchejte jednu čajovou lžičku s šálkem vroucí vody. Můžete ji přidávat i do smoothies, jogurtů a rostlinného či živočišného mléka.

Složení

divoká raw černá čaga, divoká raw celá čaga, sušená březová kůra, divoký sušený šípek, tamaryšek divoký

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Obsah: 90 g
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Vegan-Low Carb-Keto-Těhotné-Kojící

Co je houba čaga?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.