Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Jílová maska - Charcoal Cucumber sleva: min. datum trvanlivosti 10/2023 - 113 g

455 Kč / ks 4 027 Kč / 1 kg
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Multifunkční čisticí, detoxikační a zároveň zklidňující a hydratační maska na bázi unikátního redmondského jílu, aktivního černého uhlí a ultrahydratačních slupek z okurek.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Maska z amerického bentonitového jílu Redmond obsahuje unikátní kombinaci aktivního černého uhlí, redmondského jílu, extraktu z okurkových slupek, tea tree oleje, citronového éterického oleje a extraktu z rozmarýnu. Maska má úžasné čisticí a detoxikační účinky. Urychluje hojení různých pupínků a dalších pleťových nedokonalostí. Pomáhá zlepšovat mikrocirkulaci v pleti. Zároveň pleť hydratuje a zklidňuje díky obsaženým okurkovým slupkám.

Klíčové ingredience

Redmondský jíl (Redmond Clay™)

Zcela přírodní jíl bentonitového původu, který se těží ve vzácné vysoko-pouštní oblasti Redmond ve státě Utah. Podle geologů redmondský jíl vznikl ze sopečného popela, který se před zhruba 150 miliony let usadil v mořské vodě, kde se z něj později vyvinul sodný bentonitový jíl. Redmondský jíl obsahuje vysoký podíl sodíkového bentonitu (horniny) a vápníkového bentonitu, což je v přírodních nalezištích neobvyklá kombinace. Redmonský jíl funguje jako opravdový přírodní zázrak - má až neskutečné detoxikační, čisticí i hojivé účinky.

Extrakt z okurkových slupek

Hydratuje a zklidňuje.

Tea tree olej

Má dezinfekční a antibakteriální účinek. Urychluje hojení pupínků a dalších kožních problémů.

Extrakt z rozmarýnu

Má čisticí a zároveň zklidňující účinek. Podporuje prokrvení pleti, zlepšuje mikrocirkulaci a podporuje hojení zánětů a jizev po akné.

Citronový éterický olej

Dodává masce svěží vůni a zároveň podporuje proudění lymfy a odplavování škodlivých látek. Pokožku revitalizuje a podporuje její zdravý a rozzářený vzhled.

Aktivní černé uhlí

Má schopnost navázat na sebe přebytečný maz z pleti a další nečistoty a škodliviny.

Návod k použití

Obecně se doporučuje používat jílové masky jednou týdně. Trpíte-li akné a podobnými kožními problémy, můžete jílovou masku aplikovat například každé 3-4 dny. Pokud se jílová maska používá příliš často, může dojít k vysušení a podráždění pokožky. Zaznamenáte-li tyto účinky, aplikujte masku pouze jednou týdně. Vše se odvíjí od vašeho konkrétního typu pleti a vašich osobních potřeb. Pokud dáváte přednost častějšímu hlubokému čištění pórů, pak byste měli masku používat častěji. Nebojte se experimentovat - Vaši pleť znáte nejlépe vy sami. Pokud chcete, aby měla pleťová maska tzv. táhnoucí efekt, nechte ji částečně zaschnout, ale ne úplně. Pokud uvidíte, že schne příliš rychle, občas ji přestříkněte pleťovou vodou ve spreji nebo obyčejnou vodou ve spreji.

Složení

purifikovaná voda, bentonite jíl (původ: poušť v Utahu), aktivní černé uhlí, lemon EO, výtažek z okurkových slupek, rozmarýnový výtažek, tea tree oil

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové masky
Obsah: 113 g
Specifikace: Vegan, Biohacking, Cruelty Free, Pleťová maska
Výrobce: Redmond Trading Company, L.C. 475 West 910 South Heber City, Utah 84032
Země původu: UTAH, USA
Položka byla vyprodána…

Co je to Redmondský jíl?

https://www.youtube.com/watch?v=j0_2PgYCqnY

Jak aplikovat Redmondský jíl na kůži?

Jak použít Redmondský jíl pro děti?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka, která vlastní několik podznaček, jako je například Real Salt, Earth Powder, Redmond Clay, Earth Paste a další. Jedno mají ale všechny společné - jsou to dvě vysoce kvalitní a 100% čisté suroviny, na jejichž těžbu a zpracování se Redmond specializuje. Je to redmondský jíl a pravá redmondská sůl Real Salt. Tyto dvě složky tvoří základ většiny jejich produktů a fungují výborně samozřejmě i sami o sobě. Redmond je těží ve vzácné vysoko pouštní oblasti Redmond (na což odkazuje i název značky) v Utahu. Jedná se o jedny z nejstarších nalezišť, díky tomu jsou tyto suroviny naprosto unikátně panensky čisté, nedotčené a neznečištěné moderními škodlivými látkami.