Luxusní vysokoprocentní bean-to-bar čokolády

9 položek celkem

Čokoláda Tosier se vyrábí ručně ve specializované malosériové čokoládovně uprostřed Suffolku - třídí se, láme, odvíjí, mele a konšuje pouze ve čtyřiadvacetikilových dávkách. Výroba v tomto malém měřítku výrobci umožňuje pečlivě sledovat každou fázi procesu a vyrábět čokoládu té nejlepší kvality.

Původ a sledovatelnost jsou opravdu pro výrobce důležité - pro své čokolády používají pouze a jenom kakao od farmářů, patřících do top 5% na celé planetě. Tosier je součástí transparentního dodavatelského řetězce, který zajišťuje, že zemědělci dostanou spravedlivou cenu, a který má smysluplný dopad na komunity pěstující kakao.

Tato čokoláda se zaměřuje na vysokoprocentní hořké čokolády a jejich jedinečnost spočívá v tom, že chutnají jako mléčné čokolády a každá šarže je prostě jiná díky malovýrobě, kterou se pyšní. Celý obal je zero waste, samotná čokoláda je uvnitř zabalena do luxusního bílého papíru, připomínající hedvábí.

Tato čokoláda je pro opravdové fajnšmekry a milovníky krásných věcí.

certified-chocolate-maker.jpgAoC_UK_Rising_Star_2018.jpg   AcadamyOfChoc2018Bronze.jpg    AcadamyOfChoc2018Gold.jpg       GT 19 1-star.jpg  GT 19 2-star.jpg2019  A.A. Taste Awards(outline)_two stars.png            GT 20 2-star_1600692943.jpg  GT 20 3-star_1600692943.jpg

 

To nejlepší z přírody

Prodáváme výhradně prémiové výrobky, převážně v bio kvalitě

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme ihned po zaplacení objednávky, vše v recyklovaných materiálech

Za kvalitu ručíme

Produkty pečlivě vybíráme, testujeme a používáme

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3500 Kč za dopravu u vybraných dopravců neplatíte