Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Rozpustné WC tablety s eukalyptovou vůní - 35 ks

219 Kč / ks 6 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Intenzivně čistí nejen toaletu, ale i odpady. Eliminují výskyt bakterií a zanechají váš záchod provoněný svěží eukalyptovou vůní.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Rozpustné WC tablety od značky WoldoClean hravě vyčistí i hůře dostupná místa vaší toalety. Poradí si s vápennými usazeninami, skvrnami od moči a dalšími nečistotami. Odstraní až 99,9 % bakterií. Chrání toaletu před dalšími nečistotami a nepříjemným zápachem. Naopak ji zanechají krásně provoněnou po eukalyptu. Povrch záchodové mísy navíc i vyleští. Jsou ideální pro keramické toalety s tvrdou vodou.

Použití

  • Nechte působit nejlépe přes noc, minimálně 30 minut.
  • Není nutno zalévat horkou vodou.
  • Na konci uplynulé doby použijte štětku na důkladné finální vyčištění usazenin.
  • Tabletu můžete vhodit i do nádrže.
4637-9_wc-tablety-odstrani-99-9--bakterii

Doporučujeme

Vyzkoušejte tyto WC tablety také v kombinaci s WC aktivním gelem Almawin, který hravě odstraňuje vodní kámen a všechny nečistoty toalety. Společně tyto dva produkty zatočí se všemi bakteriemi a nečistotami, a tablety WoldoClean následně zanechají toaletu po úklidu se svěží eukalyptovou vůní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky
Výrobce: WoldoHealth s.r.o.
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WHBG je zkušená a dynamická společnost. Jsme vaším partnerem pro čisté čisticí prostředky v oblasti domácnosti, stravování, průmyslu i hygieny a jednotlivých čistících prostředků. Můžete vybrat to nejlepší pro vaši společnost mezi našimi dvěma službami pro výrobu a soukromou značkou. Náš silný tým vám rád pomůže se zkušenostmi, kvalitou a rychlostí při tvorbě platů a vývoji produktů.

Již více než 15 let vyrábíme silné, čisté a speciální čistící prostředky. Náš flexibilní vývoj objednávek a výroby přináší vaše výrobky na trh rychle.

HeaderStart_Slider4jpg (kopie)

Produkty

Známe naše čisticí prostředky a jejich jednotlivé komponenty do nejmenších detailů.

Vyvíjíme Váš výrobek podle vašich individuálních požadavků na produkt.

Každý produkt je navržen podle jeho hesla "co nejvíce a co nejméně".

Naše čisticí prostředky pro

DOMÁCNOST

Nečistoty v domácnosti mizí rychle a snadno u našich výrobků pro čištění domácnosti. Naše čisticí prostředky pro domácnost jsou kompatibilní s lidmi a zvířaty a my se ujistíme, že naše produkty vždy mají malý dopad na životní prostředí. Kromě mnoha osvědčených čisticích prostředků pro domácnost jsme vyvinuli nové speciální čističe.

GASTRONOMIE

Čistota a hygiena v potravinářském průmyslu musí splňovat nejvyšší standardy a předpisy. Naše čisticí prostředky pro stravování splňují tyto standardy a byly vyvinuty pro specifické potřeby cateringového průmyslu. S našimi prvotřídními čistícími prostředky jsou při správném používání čisté ve všech oblastech. Nabízíme také produkty pro specifická aplikační řešení.

PRŮMYSL

Naše silné průmyslové čističe byly vyvinuty pro hlavní úkoly v průmyslu. Od silných čisticích koncentrátů pro různé druhy znečištění k univerzálním čisticím prostředkům s neutrálním pH k základním čisticím a odmašťovacím prostředkům najdete silné čističe pro průmysl.

HYGIENA

V gastronomii, potravinářství nebo při čištění a dezinfekci čistících prostředků je součástí každodenního života. Samozřejmě, naše výrobky splňují vysoké nároky kladené na tyto výrobky.

INDIVIDUALIZACE

Máte konkrétní požadavek nebo mimořádný požadavek? Společně vyvíjíme ten správný přípravek pro Váš problém.