K nákupu produktů za 7000 Kč bez DPH obdržíte ZDARMA Balance Test od firmy ZINZINO v hodnotě 2500 Kč. Tento skvělý domácí test vám pomůže zjistit jaký je váš poměr omega 3 a omega 6 kyselin! Dárky ovšem obdržíte už od objednávek v hodnotě min. 900 Kč bez DPH - jejich hodnota se stupňuje s výší objednávek. Seznam dárků najdete v 1. kroku v košíku. Nakupovat u nás se vyplatí. (:

Doplňky stravy

167 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Říkáte si, že doplňky stravy nepotřebujete, protože se už tak stravujete dost zdravě? V dnešní době je bohužel půda totálně vyčerpaná a chudá na veškeré výživné látky. Kvůli tomu mají i na ní vypěstované potraviny mnohem menší obsah živin, než tomu bylo dříve. Z toho důvodu potřebuje doplňovat (nejen) základní živiny opravdu každý.

Suplementy ale nejsou jen vitamíny, minerály či multivitamínové a minerální komplexy. Patří mezi ně i různé extrakty z bylin, hub a řas, adaptogeny, superpotraviny, zelené potraviny a další. Kvalita těchto doplňků je opravdu důležitá, a proto bychom na nich neměli šetřit. Při výběru se proto kromě složení dívejte i na certifikaci, biologickou využitelnost a způsob výroby.

To nejlepší z přírody

Prodáváme výhradně prémiové výrobky, převážně v bio kvalitě

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme ihned po zaplacení objednávky, vše v recyklovaných materiálech

Za kvalitu ručíme

Produkty pečlivě vybíráme, testujeme a používáme

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000 Kč za dopravu u vybraných dopravců neplatíte