Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
887 hodnotení
5
880x
4
1x
3
2x
2
1x
1
3x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
T
Tomik
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.9.2021
Vše bylo v pořadku a rychlé dodání. Spokojenost.
B
Barbora
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.9.2021
Tento olej je opravdu to nejlepší, co jsem kdy zkoušela, dcera si ho také velmi zamilovala. Na podporu imunity není snad nic lepšího. Děkujeme:)
P
Pavla
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.8.2021
Jsem vždy velmi spokojená, doporučuji dál
VH
Věra Horváthová
Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek.
|
20.8.2021
S obchodem jsem spokojena částečně. Zboží, které jsem požadovala bylo za nejnižší cenu na trhu. Bohužel nikde nebylo uvedeno, že je to z důvodu končící expirace, a to již za měsíc. Protože vše, co jsem nakoupila nebylo pro mne, ale i pro kolegyni z práce, bylo mi nepříjemné jí dávat skoro prošlou pastu na zuby. Dále součástí zásilky měl být vymačkávač pasty, který v dodávce nebyl. Obchod byl s dodáním zakoupeného ale rychlý a zboží došlo neporušené a dobře zabalené.
P
pravebio.cz
(Administrátor)
2.9.2021
Dekujeme za reakci, ale priste poprosim o kontaktovani ohledne zapomenuteho sortimentu či jekéhokoliv problému telefonicky ci mailem, abychom to mohli napravit vcas a ne se o tom dovedet z takovehoto komentare. Není to fér ani vůči vám, a ani nám. Své chyby napravujeme, když o nich víme!!!
To, že pasta ma BBE datum za mesic nic neznamena, protože jí nic není, prošlá rozhodně není a zkazit se nemůže, protože je uzavřená pomocí hlinikového sealu, který brání proniknutí vzduchu do pasty, a po otevření se vždy spotřebuje do doporučených 6 měsíců.
Nehrozí tam žádné nebezpečí a panikařit kvůli datumům minimální trvanlivosti je zcela zbytečné. Jsou to pouze doporučená data, neznamená to, že produkt letí do koše úderem půlnoci toho dne, kdy je na něm to magické datum a zčistajasna se zkazí.
A slevy na produkty tohoto rázu se činí právě z těchto důvodů, takže se to dá i tak trochu očekávat. Osobně nechápu lidskou posedlost s datumy spotřeby a min. trvanlivosti. Na světě se takto vyhazuje zbytečně moc potravin a produktů, kterým nic není!
Každopádně to tam nyní dopíšeme, aby se předešlo těmto komentářům.
Za eshop vysvětlila majitelka, Jana
P
Petra
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.8.2021
Bez problémů
AV
Andrea Volfova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.8.2021
Rychle dodání bez problému
DČ
David Červenka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.7.2021
Perfektní.
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.7.2021
Spokojenost
D
Dagmar
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.7.2021
Super
DM
Dana Moni
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.6.2021
Velká spokojenost s obchodem, doporučuji.
AŠ
Andrea Šindelářová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.6.2021
S eshopem jsem velice spokojena - není to můj první nákup a určitě není ani poslední - vždy zde objevím něco zajímavého a hlavně prospěšného pro své zdraví!
Doporučuji sledovat i na instragramu, objevují se zde velmi poučné a na informace velice hodnotné příspěvky, které vždy pomůžou s výběrem!
M
Marika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.6.2021
Veľmi rýchle dodanie tovaru. Ďakujem
DM
Drahoslava Morávková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.6.2021
velmi
S
Stanislava
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.6.2021
Rychlé doručení, spokojenost - doporučuji a děkuji.
E
Elías
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.6.2021
Ještě jsem to nezkoušel, takže nemohu vyjádřit názor.
DB
Dušan Bratský
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.6.2021
Nemá to chybu
D
Darja
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.5.2021
Rychlé doručení, vše bez problémů
L
Lucie
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.5.2021
Bez problémů.
E
Eva
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.5.2021
Velká spokojenost ! Doporučuji !
K
Karolína
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.5.2021
Komunikace naprosto bez problému, vyřízení bleskově rychlé, produkty naprosto splnily mé očekávání. Děkuji, ráda se vrátím. :-)