K nákupu produktů za 7000 Kč bez DPH obdržíte ZDARMA Balance Test od firmy ZINZINO v hodnotě 2500 Kč. Tento skvělý domácí test vám pomůže zjistit jaký je váš poměr omega 3 a omega 6 kyselin! Dárky ovšem obdržíte už od objednávek v hodnotě min. 800 Kč bez DPH - jejich hodnota se stupňuje s výší objednávek. Seznam dárků najdete v 1. kroku v košíku. Nakupovat u nás se vyplatí. (:

REDMOND CLAY - Nejčistší bentonitový jíl pro vnější i vnitřní použití (USA - Utah)


            RedmondClay_web    maxresdefaultredmon_bentonite_clayhydrated_anti-oxidant_redmond_clay


- Vzácný bentonitový jíl (Aztécká hlína), vysoce účinný nekontaminovaný jíl z USA

- Jeho stáří se geology odhaduje na 150 milionů let

- Prastarý pomocník přírodních léčitelů a původních obyvatel Ameriky

- Obsahuje vysoký podíl sodíkového bentonitu (horniny) a vápníkového bentonitu, což je v přírodních nalezištích neobvyklá kombinace

- Šetrně těžen v Utahu nejmodernějšími metodami pro zachování jeho potence

- Pravidelně analyzován pro kontrolu kvality a čistoty

- Na trhu již přes 30 let, nespočet spokojených zákazníků

- Obsahuje přes 60 minerálních prvků - REDMOND-CLAY-MINERAL-ANALYSIS

Přírodní bentonitový jíl ukrývá mnoho praktických způsobů uplatnění a díky svým silným přirozeným vlastnostem je již po staletí využíván přírodními léčiteli po celém světě. Dva nejznámější typy tohoto jílu jsou: sodný bentonitový jíl a vápnitý bentonitový jíl. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma druhy je, že sodný bentonitový jíl je nejlepší užívat pro detoxikační účely, jelikož má silnější negativní náboj, díky němuž může nasávat více toxinů. Na druhou stranu vápnitý bentonitový jíl je lepší užívat, pokud chceme tělu dodat minerální látky jako vápník či křemen.

Redmondský jíl pochází z jednoho z nejunikátnějších nalezišť jílu, jaké byly dosud objeveny – je bohatý jak na vápník, tak na sodík. Toto jedinečné složení je jedním z důvodů, proč Redmondský jíl funguje tak dobře a pomáhá tolika různými způsoby – díky obsahu sodíku je účinnější při zevním užití, ale jeho vnitřní užití díky obsahu vápníku taktéž přináší mnoho výhod. Aby byl jíl účinný a jeho konzumace bezpečná, naleziště daného jílu se musí nacházet v neznečištěném prostředí a při jeho těžbě nesmí být použito žádné kovové náčiní. Společnost Redmond splňuje obě tato kritéria.

Mimoto lidé nejsou jediným živočišným druhem na Zemi, který konzumuje jíl. Zvířata jej pravidelně konzumují, aby si pročistili střeva když pozřou toxické rostliny, semena nebo ořechy a běžně vyhledávají bahenné zdroje když trpí kožními problémy nebo jsou zraněná.

Bentonitový jíl Redmond je skvělý jako pleťová maska - osobně vykoušeno, krásně vyčistí pleť a vytáhne i černé tečky na nose, bradě a čele.


VÍCE INFORMACÍ O REDMONDSKÉM JÍLU NAJDETE ZDE


 

 

Nejprodávanější

8
29718297
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.