Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Tekutý zinek v kapkách - WunderVoll podpora zdravé pokožky, vlasů a nehtů – 50 ml

505 Kč / ks 10 100 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

WunderVoll je doplněk stravy ve formě kapek. Obsahuje důležitý minerál, kterým je zinek. Je účinný především pro správné fungování imunitního systému a podporuje zdravou pokožku, vlasy a nehty. Všechny obsažené suroviny jsou udržitelné a zpracovávány šetrným způsobem.

 

 

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Přírodní zinek v tekuté formě

Tekutý doplněk zinku má několik výhod oproti kapslím.

 

Za prvé, tekutý zinek se snadněji vstřebává do těla, protože nemusí projít trávicím systémem a rozpouštět se v žaludku. To znamená, že poskytuje rychlejší a účinnější dodání do buněk.

 

Za druhé je vhodný pro lidi, kteří mají potíže s polykáním kapslí nebo tabletek. Tekutý doplněk zinku se dá snadno smíchat s vodou nebo džusem a vypít jako nápoj.

 

Doplnek stravy Naturtreu Wundervoll

Výhody zinku obsaženého ve WunderVoll

Zinek přispívá k udržení normální pokožky, vlasů, kostí a nehtů. Ale protože vzhled jde vždy ruku v ruce se zdravými buňkami, WunderVoll má účinky na celé tělo.

 

Zinek pomáhá chránit i buňky před oxidačním stresem, normalizuje acidobazickou rovnováhu a metabolismus makroživin a má také funkci při dělení buněk, zároveň také přispívá k normální funkci imunitního systému a tím k zachování obranyschopnosti.

 

Doplnek stravy Naturtreu Wundervoll - slozeni

Účinek & studie

Vzhledem k právním předpisům nemůžeme uvádět konkrétní prohlášení o účincích některých složek v doplňcích stravy. To je důvod, proč je informací o účincích některých výrobků velmi malé množství nebo žádné.

O to více jsme se proto snažili vyhledat studie o složkách našich výrobků, abychom potvrdili jejich účinnost a vytvořili transparentnost.

Kromě toho, pokud není uveden žádný účinek, můžete provést vlastní výzkum a vytvořit si vlastní názor na výrobky.

Prosíme vás v tomto ohledu o pochopení.

Schválená tvrzení o účincích vitamínů

Zinek:

 • přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • přispívá k normální syntéze bílkovin
 • přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů
 • přispívá k udržení normálního stavu vlasů
 • přispívá k udržení normálního stavu nehtů
 • přispívá k normálnímu metabolismu makroživin
 • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • přispívá k normálnímu metabolismu mastných kyselin
 • přispívá k normální plodnosti a reprodukci (reprodukční schopnost)
 • přispívá k normální kognitivní funkci
 • přispívá k normální funkci imunitního systému (fyzická obrana)
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k normálnímu acidobazickému metabolismu
 • přispívá k udržení normálního zraku
 • přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A
 • přispívá k normální syntéze DNA
 • má funkci při dělení buněk

Studie o zinku


pflanze_e0079595-372d-4be6-a3ed-84b8c77140c7_360x_2xU všech produktů se Naturtreu zaměřuje na maximální čistotu, udržitelnost a přirozenost, bez genetického inženýrství a testování na zvířatech.

Proto u Naturtreu nenajdete žádné nežádoucí přísady ani barviva, ale pouze rozumné kombinace přírodních složek ve vysoce čisté a veganské podobě.

Přečtěte si více k tématu

Přírodní vitamíny nejen na jaro

Vylepšete své cvičení správnými a účinnými doplňky

Jak si pomoci při alergii na pyl přírodní cestou

Spát správně – klíč ke zdravému životu

Vitamín D - co způsobuje jeho nedostatek?

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté vitamíny
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Proč koupit: Rodinná firma z Hamburku, která si zakládá na tom, aby byly všechny jejich doplňky stravy ryze přírodní, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí.
Vhodné pro: Bez lepku-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Vegan-Těhotné-Kojící-Děti
Výrobce: Naturtreu, Pfirsichweg 4a, 22175 Hamburg, Německo
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
BK Avatar autora Davkovani- zinek 25.11.2023 11:40
Dobry den, Chtela bych se zeptat zda tento vyrobek tekuty zinek wundervoll muze i dite 4 a pul roku 21kg, a popripade na davkovani (myslela jsem na davkovani 5mg/den?) uzival by zinek pouze v zimnim obdobi. Dekuji a preji hezky den
Odpovědět
P Avatar autora Davkovani- zinek 25.11.2023 18:01
Dobrý den, ano, tento zinek mohou i děti, ale vždy si upravte dávku dle doporučených mg denně podle věku dítěte. Tzn., že v tomto případě je to cca 3 až 4 kapky. 5 mg se dává dětem mezi rokem 4 a 8. Národní institut zdraví (NIH) uvádí následující doporučené hodnoty (DDD zinku): děti (1-3 roky) – 3 mg, děti (4-8 let) – 5 mg, děti (9-13 let) – 8 mg, muži starší 14 let – 11 mg, ženy starší 14 let – 8 mg, zinek v těhotenství – 11 mg, zinek při kojení – 12 mg.

Naturtreu logo

Přírodní, rostlinné, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí - to jsou produkty NATURTREU.

Tato německá rodinná firma z Hamburku byla založena Alexandrem Adlungem a Alexandrem Jansenem a je na trhu od roku 2018.

Jejich posláním je vyvíjet rostlinné doplňky stravy, stanovovat nové standardy kvality a udržitelnosti. Každý z výrobků je navržen na základě nejnovějších poznatků a výsledků výzkumů a vyroben je pouze z těch nejlepších dostupných surovin.

Jednotlivé studie bývají stále přezkoumávány a neustále jsou shromažďovány empirické hodnoty, aby mohli přizpůsobovat a optimalizovat produkty podle toho, jak se v průběhu času mění stav znalostí v tomto oboru.

Důležité je, abychom zůstali věrni přírodě ve všem, co děláme.

Naturtreu team

Klimaticky neutrální podnik

Tato planeta je jediná, kterou máme – takže ji musíme udržovat zdravou. O potřebě ochrany klimatu by se měla vést zásadnější diskuse. Hlavně musí být ochrana klimatu součástí všeho, co děláme a plánujeme. Pokud dovolíme, aby se naše planeta stala nehostinnou, nemáme žádnou budoucnost!

Proto přísným ekologickým kritériím podléhá nejen výroba NATURTREU, ale i celé vedení společnosti.

NATURTREU bylo certifikováno Německým institutem pro standardy kvality a testování s pečetí DIQP. Tato pečeť je udělována pouze v případě, že jsou splněny přísné požadavky na emise CO2, které z firmy dělají klimaticky neutrální společnost.

Naturtreu klima

Zakladatelé Naturtreu

ALEXANDER JANSEN
Vývoj produktů
 

Jako odborník na fitness a výzkum Alexander zajišťuje, že jsou všechny produkty navrženy v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky. Za tímto účelem prochází všechny relevantní studie a diskutuje s uznávanými odborníky.

"Výrobky musí být vždy tak dokonalé, že je mohu s čistým svědomím doporučit své rodině a přátelům. Jen to nejlepší je dost dobré. To znamená, že pouze ty složky, u kterých bylo prokázáno, že mají účinek, se dostanou do našich doplňků stravy."

ALEXANDER ADLUNG
Rozvoj
 

Alexander zajišťuje, že se vize NATURTREU stává realitou. Za tímto účelem si pohrává s plánováním, vytváří struktury a neustále otevírá nové možnosti, jak se můžeme rozvíjet jako tým a jako společnost.

"Využíváme příležitosti naplnit jméno NATURTREU hodnotami, které jsme jako zákazníci vždy chtěli. Od empatické komunikace, vysoce kvalitních produktů, nekompromisní spokojenosti zákazníků až po naplňující týmovou práci."

Naturtreu zakladatele