Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Astaxanthin v kapkách - MeeresSchild z mořskýh řas, působí jako silný antioxidant – 30 ml

759 Kč / ks 25 300 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

MeeresSchild je doplněk stravy ve formě kapek. Obsahuje mikrořasu s astaxanthinem a MCT olej. Působí jako velmi účinný antioxidant. Vyznačuje se vynikající biologickou dostupností právě díky MCT oleji. Všechny suroviny jsou udržitelné a šetrné k životnímu prostředí.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Astaxanthin – hlavní složka MeeresSchild

V srdci oceánů se dějí úžasné věci, které my lidé můžeme stále více využívat pro naše zdraví a tělesnou pohodu. S MeeresSchild kapkami se můžete napojit na biologickou sílu světa řas a to díky antioxidantu pod názvem Astaxanthin.

 

Astaxanthin se extrahuje ze sladkovodních mikrořas Haematococcus pluvialis, protože ikdyž se samotný karotenoid nachází v potravě, jeho vstřebatelné množství je tak malé, že je nutné ho doplňovat formou výživového doplňku a to nejlépe právě z těchto řas.

 

Všechny potraviny, které mají zbarvení do oranžova, tj. např. mrkev nebo losos, obsahují karotenoid astaxanthin. Ovšem abyste obdrželi ekvivalent 12 mg (1 dávka) této složky např. z lososa, museli byste pozřít naráz cca 2 kg této ryby, pokud možno v syrové formě. A k tomu byste ji museli najít v podobě, která není plná těžkých kovů a hormonů.

 

Aby tento silný antioxidant skutečně fungoval, je kombinován s přírodním MCT olejem (z kokosu). To zajišťuje nejen příjemnou chuť, ale také mnohonásobně zvyšuje biologickou dostupnost.

 

Doplnek stravy Naturtreu MeeresSchild

Mořská řasa s mnoha benefity

  • Astaxanthin hraje důležitou roli při zpomalení degenerace související s věkem.
  • Zároveň může redukovat produkci kožního mazu. Je tedy vhodným pomocníkem pro lidi s problematickou či aknózní pletí.
  • Mimo to také může zlepšit sportovní výkon a snížit míru únavy.

NaturTreu získává svůj astaxanthin z čistého zdroje na Havaji, kde se řasy kultivují pro tyto účely.

Co říká Wikipedie?

Haematococcus pluvialis je sladkovodní druh z čeledi Chlorophyta z čeledi Haematococcaceae. Tento druh je známý vysokým obsahem silného antioxidantu astaxanthinu, který je důležitý v akvakultuře a v kosmetice [1].

 

V klidových buňkách je přítomno vysoké množství astaxanthinu, který se vytváří a rychle hromadí, když se podmínky prostředí stanou nepříznivými pro normální růst buněk. Příkladem takových podmínek je jasné světlo, vysoká slanost a nízká dostupnost živin."[2]

 

Haematococcus pluvialis se obvykle vyskytuje v mírných oblastech celého světa. Jejich odpočívající cysty jsou často zodpovědné za krvavě červené zbarvení, které je vidět na dně vyschlých skalních tůní a ptačích lázní. Toto zbarvení je způsobeno astaxantinem, o němž se předpokládá, že chrání klidové cysty před škodlivým účinkem UV záření, pokud jsou vystaveny přímému slunečnímu záření[3].

 

Doplnek stravy Naturtreu MeeresSchild - slozeni

Účinek & studie

Vzhledem k právním předpisům nemůžeme uvádět konkrétní prohlášení o účincích některých složek v doplňcích stravy. To je důvod, proč je informací o účincích některých výrobků velmi malé množství nebo žádné.

O to více jsme se proto snažili vyhledat studie o složkách našich výrobků, abychom potvrdili jejich účinnost a vytvořili transparentnost.

Kromě toho, pokud není uveden žádný účinek, můžete provést vlastní výzkum a vytvořit si vlastní názor na výrobky.

Prosíme vás v tomto ohledu o pochopení.

Žádná schválená prohlášení o účinku

Studie

Přečtěte si více k tématu


pflanze_e0079595-372d-4be6-a3ed-84b8c77140c7_360x_2xU všech produktů se Naturtreu zaměřuje na maximální čistotu, udržitelnost a přirozenost, bez genetického inženýrství a testování na zvířatech.

Proto u Naturtreu nenajdete žádné nežádoucí přísady ani barviva, ale pouze rozumné kombinace přírodních složek ve vysoce čisté a veganské podobě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté vitamíny
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Proč koupit: Rodinná firma z Hamburku, která si zakládá na tom, aby byly všechny jejich doplňky stravy ryze přírodní, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí.
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Těhotné-Kojící-Vegan
Výrobce: Naturtreu, Pfirsichweg 4a, 22175 Hamburg, Německo
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naturtreu logo

Přírodní, rostlinné, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí - to jsou produkty NATURTREU.

Tato německá rodinná firma z Hamburku byla založena Alexandrem Adlungem a Alexandrem Jansenem a je na trhu od roku 2018.

Jejich posláním je vyvíjet rostlinné doplňky stravy, stanovovat nové standardy kvality a udržitelnosti. Každý z výrobků je navržen na základě nejnovějších poznatků a výsledků výzkumů a vyroben je pouze z těch nejlepších dostupných surovin.

Jednotlivé studie bývají stále přezkoumávány a neustále jsou shromažďovány empirické hodnoty, aby mohli přizpůsobovat a optimalizovat produkty podle toho, jak se v průběhu času mění stav znalostí v tomto oboru.

Důležité je, abychom zůstali věrni přírodě ve všem, co děláme.

Naturtreu team

Klimaticky neutrální podnik

Tato planeta je jediná, kterou máme – takže ji musíme udržovat zdravou. O potřebě ochrany klimatu by se měla vést zásadnější diskuse. Hlavně musí být ochrana klimatu součástí všeho, co děláme a plánujeme. Pokud dovolíme, aby se naše planeta stala nehostinnou, nemáme žádnou budoucnost!

Proto přísným ekologickým kritériím podléhá nejen výroba NATURTREU, ale i celé vedení společnosti.

NATURTREU bylo certifikováno Německým institutem pro standardy kvality a testování s pečetí DIQP. Tato pečeť je udělována pouze v případě, že jsou splněny přísné požadavky na emise CO2, které z firmy dělají klimaticky neutrální společnost.

Naturtreu klima

Zakladatelé Naturtreu

ALEXANDER JANSEN
Vývoj produktů
 

Jako odborník na fitness a výzkum Alexander zajišťuje, že jsou všechny produkty navrženy v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky. Za tímto účelem prochází všechny relevantní studie a diskutuje s uznávanými odborníky.

"Výrobky musí být vždy tak dokonalé, že je mohu s čistým svědomím doporučit své rodině a přátelům. Jen to nejlepší je dost dobré. To znamená, že pouze ty složky, u kterých bylo prokázáno, že mají účinek, se dostanou do našich doplňků stravy."

ALEXANDER ADLUNG
Rozvoj
 

Alexander zajišťuje, že se vize NATURTREU stává realitou. Za tímto účelem si pohrává s plánováním, vytváří struktury a neustále otevírá nové možnosti, jak se můžeme rozvíjet jako tým a jako společnost.

"Využíváme příležitosti naplnit jméno NATURTREU hodnotami, které jsme jako zákazníci vždy chtěli. Od empatické komunikace, vysoce kvalitních produktů, nekompromisní spokojenosti zákazníků až po naplňující týmovou práci."

Naturtreu zakladatele