K nákupu produktů za 7000 Kč bez DPH obdržíte ZDARMA Balance Test od firmy ZINZINO v hodnotě 2500 Kč. Tento skvělý domácí test vám pomůže zjistit jaký je váš poměr omega 3 a omega 6 kyselin! Dárky ovšem obdržíte už od objednávek v hodnotě min. 800 Kč bez DPH - jejich hodnota se stupňuje s výší objednávek. Seznam dárků najdete v 1. kroku v košíku. Nakupovat u nás se vyplatí. (:

Ústní hygiena

Jako zbytek našeho těla, i zuby a orální systém jsou součástí žijícího a měnícího se prostředí, a starat se o něj pouze 'z venku' (čištění nití a kartáčkem se zubní pastou) prostě nestačí k vyléčení dentálních problémů - musí se vzít v potaz i péči zevnitř. Správná ústní hygiena je i změna stravy, např. zařadit do životosprávy zdravé tuky jako je kokosový olej či BIO máslo, omezit anebo vyřadit cukry, luštěniny či obiloviny - mohou napomáhat tvorbě zubního kazu. Je důležité jíst na minerály bohaté potraviny jako jsou vývary, zelenina a maso. Ve spojení s těmito vnitřními úpravami je přechod na používání přírodních orálních přípravků zase o něco účinnější.
Zubní pasty Earthpaste byly vyvinuty velmi pečlivě tak, aby splňovaly veškeré požadavky na udržení zdravého chrupu bez fluoru. V popisu produktu najdete vysvětlení na co slouží každá složka.
 

Nejprodávanější

10
965110965
Značky

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.