Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Doprava a platba

Odesílání zboží po České Republice

DPD pickup

Doba doručení v ČR: 1 den

od 70 Kč

Česká pošta - Balík do balíkovny

Doba doručení v ČR: 1 den

79 Kč

Česká pošta - Balík na poštu

Doba doručení v ČR: 1 den

109 Kč

Česká pošta - Balík do ruky

Doba doručení v ČR: 1-3 dny den

135 Kč

Zásilkovna

Doba doručení v ČR: 3-5 dnů

119 Kč

Osobní odběr

Provozovna Otrokovice, Zlínský kraj, Otevřeno 8-15 hod.

Zdarma

Odesílání zboží po České Republice

 1. V současné chvíli spolupracujeme s DPD Pickup službou, Zásilkovnou, Českou poštou a kurýrem WE|DO (pouze velkoobchod).
 2. Podmínkou pro odeslání je platba předem přes platební bránu Comgate nebo bankovním převodem.
 3. Dobírka není možná, pouze po speciální telefonické domluvě. Tento styl platby je zneužíván mnoha obyvateli a proto ho u nás nenajdete.
 4. Osobní odběr zdarma je možný na naší provozovně v Otrokovicích, Zlínský kraj - otevírací hodiny jsou mezi 8 - 15.00 hod.
 5. Adresa: Třída T. Bati 1556, Otrokovice, 76502. Je nutno zavolat předem na číslo 776 298 517.
 6. Cena za dopravu se vám automaticky připočítá k vyplněné objednávce a vy víte přesně, kolik bude celý váš nákup stát předtím než zaplatíte.
 7. Ceny za poštovné jsou nastaveny dle platných ceníků DPD Pickup, ČESKÉ POŠTY, WE|DO A ZÁSILKOVNY pro naši firmu, plus extra poplatek navíc na pokrytí balného.

Odesílání zboží na Slovensko a do zahraničí

 1. V současné chvíli spolupracujeme se Zásilkovnou a kurýry WE|DO či DPD (zatím pouze velkoobchod).
 2. Podmínkou pro odeslání je platba předem přes platební bránu Comgate nebo bankovním převodem.
 3. Dobírka není možná.
 4. Cena za dopravu se vám automaticky připočítá k vyplněné objednávce a vy víte přesně, kolik bude celý váš nákup stát předtím než zaplatíte.
 5. Ceny za poštovné jsou nastaveny dle platných ceníků DPD, WE|DO A ZÁSILKOVNY pro naši firmu, plus extra poplatek navíc na pokrytí balného.

Poštovné zdarma

Nakupte v hodnotě za 4000 Kč a více, a budete mít dopravu ZDARMA přes Balík do Balíkovny a přes DPD Pick Up.

Proč nemáme dopravu zdarma od nižší částky?

Neoperujeme s velkými maržemi - většina obchodníků si nechá dopravu zaplatit v navýšené ceně produktů, protože doprava zdarma jako taková neexistuje - je to marketingový tah, který se vymkl z rukou a nedává obchodní smysl.

Toto je důvod, proč nabízíme dopravu 'zdarma' od takové částky, od jaké si to můžeme dovolit a nic neskrýváme v cenách výrobků. Vemte si, že zadarmo vám nic nedá ani takový kolos jako je Alza.cz či Mall.cz, když si objednáte zboží na jejich odběrné místo. Vedení přece nebude platit ze svého onoho zaměstnance, který na odběrném místě pracuje. (:

Dodací podmínky

Zboží, které máme skladem, expedujeme nejpozději do 48 hodin od obdržení objednávky a úhrady. Pokud zboží musíme objednat u našich partnerů (jedná se o zboží, u něhož je napsáno NA DOTAZ), prodlužuje se dodací lhůta na 7 - 21 dní.

Nemůžeme-li zboží dodat v těchto lhůtách, dáme vám včas vědět a vrátíme vám peníze na účet. O termínu dodání vás vždy předem informujeme, stejně jako o odeslání objednaného zboží a to mailem.

Prosíme o správné zadání adresy, protože vrátí-li se nám zásilka z důvodu neplatné adresy, nemůžeme vám již vrátit poštovné.

Čekáte-li zásilku a ta nepřichází, urychleně nás kontaktujte, protože zásilka může už na vás dávno čekat na poště. Stává se často, že lísteček o nezastižení se ztratí a zákazník si myslí, že jsme zásilku neodeslali my.

Sledování zásilek

Od všech kurýrů obdržíte email s upozorněním a sledovacím číslem, které zadáte do jejich systému. Prosím, kontrolujte si i hromadnou složku zpráv, kde naše zprávy někdy končí.

Důležité info

 • Pokud si budete přát část objednávky vrátit a díky tomu se hodnota objednávky dostane pod hranici 4000 Kč, bude vám z vrácené částky odečteno poštovné.
 • Dobírku jsme byli nuceni zrušit kvůli příliš velkému počtu vracejících se zásilek, kdy nám náklady na poštovné již nikdo neuhradí.
 • Po domluvě jsme schopni vám za příplatek dle ceníku zvoleného dopravce dobírku umožnit. Zavolejte nám.