Sušené orgány (vnitřnosti) v kapslích

2 položek celkem
HUNTER & GATHER - Jehněčí srdce pro orgánovou výživu [90 tobolek]
970 Kč
HG-H90
HUNTER & GATHER - Jehněčí ledvinky pro orgánovou výživu [90 tobolek]
970 Kč
HG-K90

Naši předkové byli fyzicky aktivní ještě v 70 letech! Celkově byli zdravější a silnější než my dnes. V čem spočívalo jejich tajemství? Jedli zvířata tzv. celá, od nosu k ocasu, přeloženo z angl. originálu, nose-to-tail. Lov, jak si jistě dokážete představit, byl náročný, takže žádná část zvířete nepřišla nazmar. Naši předkové si cenili zejména orgánů - jater, srdce, ledvin a sleziny.

Orgány jsou potravinami s největším obsahem živin vůbec. Z orgánů můžete získat 100krát více živin než ze svalového masa! Obsahují vše, co vaše tělo potřebuje ke své dobré funkci: vitamíny, minerály, peptidy, bílkoviny a růstové faktory. Proto byli naši předkové silní, mužní a vitální! Proto se jim dařilo generaci po generaci  přežít v těch nejdrsnějších podmínkách světa.

Tato kategorie suplementů je v českých končinách ještě velká neznámá, ale my pevně věříme, že se nám to časem podaří změnit, protože výhody pravidelné konzumace vnitřností jsou nekonečné.

Pro laiky to napíšeme jednodušše - pokud máte oslabený nějaký orgán ve vašem těle (a vězte, že většina z nás má a nejen jeden), je dobré tento orgán posílit právě konzumací stejného orgánu, ale ze zvířete pochopitelně - nejsme kanibalové. (: Pokud nedokážete několikrát týdně jíst syrové vnitřnosti, což předpokládáme, že většina z vás nedokáže, existují kasple, kde je vže perfektně zmraženo za syrova, aby se zachovaly důležité výživové hodnoty.

Na co jsou vnitřnosti bohaté si přečtete v našem článku na blogu.

To nejlepší z přírody

Prodáváme výhradně prémiové výrobky, převážně v bio kvalitě

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme ihned po zaplacení objednávky, vše v recyklovaných materiálech

Za kvalitu ručíme

Produkty pečlivě vybíráme, testujeme a používáme

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3500 Kč za dopravu u vybraných dopravců neplatíte

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení