Sušené orgány (vnitřnosti) v kapslích

2 položek celkem

Naši předkové byli fyzicky aktivní ještě v 70 letech! Celkově byli zdravější a silnější než my dnes. V čem spočívalo jejich tajemství? Jedli zvířata tzv. celá, od nosu k ocasu, přeloženo z angl. originálu, nose-to-tail. Lov, jak si jistě dokážete představit, byl náročný, takže žádná část zvířete nepřišla nazmar. Naši předkové si cenili zejména orgánů - jater, srdce, ledvin a sleziny.

Orgány jsou potravinami s největším obsahem živin vůbec. Z orgánů můžete získat 100krát více živin než ze svalového masa! Obsahují vše, co vaše tělo potřebuje ke své dobré funkci: vitamíny, minerály, peptidy, bílkoviny a růstové faktory. Proto byli naši předkové silní, mužní a vitální! Proto se jim dařilo generaci po generaci  přežít v těch nejdrsnějších podmínkách světa.

Tato kategorie suplementů je v českých končinách ještě velká neznámá, ale my pevně věříme, že se nám to časem podaří změnit, protože výhody pravidelné konzumace vnitřností jsou nekonečné.

Pro laiky to napíšeme jednodušše - pokud máte oslabený nějaký orgán ve vašem těle (a vězte, že většina z nás má a nejen jeden), je dobré tento orgán posílit právě konzumací stejného orgánu, ale ze zvířete pochopitelně - nejsme kanibalové. (: Pokud nedokážete několikrát týdně jíst syrové vnitřnosti, což předpokládáme, že většina z vás nedokáže, existují kasple, kde je vže perfektně zmraženo za syrova, aby se zachovaly důležité výživové hodnoty.

Na co jsou vnitřnosti bohaté si přečtete v našem článku na blogu.

To nejlepší z přírody

Prodáváme výhradně prémiové výrobky, převážně v bio kvalitě

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme ihned po zaplacení objednávky, vše v recyklovaných materiálech

Za kvalitu ručíme

Produkty pečlivě vybíráme, testujeme a používáme

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3500 Kč za dopravu u vybraných dopravců neplatíte