O nás

Vážený návštěvníku a doufáme, že snad i budoucí zákazníku.


Srdečně Vás vítáme na naší stránce, PRAVÉ BIO. Náš příběh začal v roce 2010 ve Velké Británii, kde jsme založili internetový obchod Purely Natural Cosmetics. V dané době jsme oba trpěli velkými kožnímy problémy, které byly způsobeny používáním běžné kosmetiky a už jsme si nevěděli rady jak se vyléčit. Vyzkoušeli jsme spousty značek, kdy výrobci tvrdili to či ono ohledně pravosti a čistotě přísad, ale naše problémy nevyřešily. Tak začal náš průzkum do světa EKO a BIO produktů. To co jsme zjistili nás dost šokovalo, neboť jsme odhalili, že celý trh je postavený na lžích a pokřivených pravdách, které mají za úkol zmást či prostě podvést zákazníka poměrů neznalého.

Neexistuje totiž zákon, který by přesně stanovoval, jak se má s označeními BIO zacházet. Kosmetické konglomeráty toho samozřejmě využívají ve svůj prospěch. Mohou si dovolit zaplatit milióny za reklamní kampaň, která svým odkazem zákazníka nakrásně oklame. V praxi to funguje asi takto: Výrobce vyrobí svůj produkt s tradičními přísadami typu voda, glycerin, cetearyl alkohol a mnoha jinými chemickými jmény, které nikdo z nás neví co vlastně znamenají.  Pamatujte, že pravidlo etiket je takové, že přísady s největším procentem obsahu jsou mezi prvními.

Někde v produktu použije nula nula nic procento nějakého olejového extraktu a už může svůj produkt nazvat "Přírodním". Ve finále člověk, toužící po naprosto přírodní BIO kosmetice, zaplatí nehorázné peníze za značku, která nemá s pravým BIO a přírodním původem absolutně nic společného.

Nyní přinášíme naše zkušenosti a vědomosti v oblasti BIO certifikované kosmetiky a péče o tělo i do České Republiky. Tímto jsme velmi rádi, že vám můžeme představit naše pečlivě vybrané značky, které slaví mnoho úspěchů po celém světě již několik let.

V České Republice a na Slovensku jsme taktéž výhradními dovozci těchto značek. 

prave-bio-baner-ZNACKY


Jsme dva lidé, co milují přírodu, zvířata a spiritualitu a našimi činy se dennodenně snažíme pozitivně ovlivnit chod života kolem nás. I to je důvod proč jsme založili naši firmu... abychom stejně naladěným lidem zprostředkovali dodání výrobků, které pomáhají léčit přírodním způsobem (svět bez [farmaceutických] drog - zkuste si jej představit), a které nemají negativní dopad na životní prostředí (protože jsou vytvořeny přírodou).

Pevně věříme, že vás naší nabídkou zaujmeme a těšíme se na spolupráci s vámi.

Jana a Honza Zaoralovi

Zakladatelé společnosti

prav-bio-72

Každý člověk je autorem svého zdraví a nemocí.
Hinduistický Princ Gautama Siddharta, zakladatel Budhismu, 563-483 B.C.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení