O nás

Vážený návštěvníku a doufáme, že snad i budoucí zákazníku.


Srdečně Vás vítáme na naší stránce, PRAVÉ BIO. Náš příběh začal v roce 2010 ve Velké Británii, kde jsme založili internetový obchod Purely Natural Cosmetics. V dané době jsme oba trpěli velkými kožnímy problémy, které byly způsobeny používáním běžné kosmetiky a už jsme si nevěděli rady jak se vyléčit. Vyzkoušeli jsme spousty značek, kdy výrobci tvrdili to či ono ohledně pravosti a čistotě přísad, ale naše problémy nevyřešily. Tak začal náš průzkum do světa EKO a BIO produktů. To co jsme zjistili nás dost šokovalo, neboť jsme odhalili, že celý trh je postavený na lžích a pokřivených pravdách, které mají za úkol zmást či prostě podvést zákazníka poměrů neznalého.

Neexistuje totiž zákon, který by přesně stanovoval, jak se má s označeními BIO zacházet. Kosmetické konglomeráty toho samozřejmě využívají ve svůj prospěch. Mohou si dovolit zaplatit milióny za reklamní kampaň, která svým odkazem zákazníka nakrásně oklame. V praxi to funguje asi takto: Výrobce vyrobí svůj produkt s tradičními přísadami typu voda, glycerin, cetearyl alkohol a mnoha jinými chemickými jmény, které nikdo z nás neví co vlastně znamenají.  Pamatujte, že pravidlo etiket je takové, že přísady s největším procentem obsahu jsou mezi prvními.

Někde v produktu použije nula nula nic procento nějakého olejového extraktu a už může svůj produkt nazvat "Přírodním". Ve finále člověk, toužící po naprosto přírodní BIO kosmetice, zaplatí nehorázné peníze za značku, která nemá s pravým BIO a přírodním původem absolutně nic společného.

Nyní přinášíme naše zkušenosti a vědomosti v oblasti BIO certifikované kosmetiky a péče o tělo i do České Republiky. Tímto jsme velmi rádi, že vám můžeme představit naše pečlivě vybrané značky, které slaví mnoho úspěchů po celém světě již několik let.

V České Republice a na Slovensku jsme taktéž výhradními dovozci těchto značek. 

prave-bio-baner-ZNACKY


Jsme dva lidé, co milují přírodu, zvířata a spiritualitu a našimi činy se dennodenně snažíme pozitivně ovlivnit chod života kolem nás. I to je důvod proč jsme založili naši firmu... abychom stejně naladěným lidem zprostředkovali dodání výrobků, které pomáhají léčit přírodním způsobem (svět bez [farmaceutických] drog - zkuste si jej představit), a které nemají negativní dopad na životní prostředí (protože jsou vytvořeny přírodou).

Pevně věříme, že vás naší nabídkou zaujmeme a těšíme se na spolupráci s vámi.

Jana a Honza Zaoralovi

Zakladatelé společnosti

prav-bio-72

Každý člověk je autorem svého zdraví a nemocí.
Hinduistický Princ Gautama Siddharta, zakladatel Budhismu, 563-483 B.C.