Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Bambusový zubní kartáček v bílé barvě

99 Kč / ks 99 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ekologický bambusový kartáček s měkkými štětinami - šetrný k vašim dásním i životnímu prostředí.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Bílý ekologický bambusový kartáček na zuby s měkkými štětinami bez obsahu BPA. Zabalený v biologicky odbouratelném papírovém obalu.

Bambus patří mezi takzvané suroviny budoucnosti. Jedná o udržitelný zdroj - velice rychle roste (má přírůstek až 1 m za rok), a na rozdíl od bavlny je nenáročný na vodu i výživu a má multifunkční využití - dá se jíst, používá se pro výrobu papíru, stavebního materiálu, textilu, vyrábí se z něj různé doplňky v dřevěném stylu a stal se i základem pro výrobu ekoplastu.

Díky tomu se jedná o udržitelnou alternativu k dřevěným a zejména plastovým materiálům, šetrnou k životnímu prostředí. Pravidelná výměna zubního kartáčku je důležitá pro udržení normálního stavu ústní dutiny a použitím ekologicky šetrných materiálů nevzniká zbytečný nerozložitelný odpad.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grums Aarhus je dánská značka, kterou založili v roce 2016 tři kluci z dánského Aarhusu. Zaměřují se na upcyklaci a zero waste. V jejich nabídce tak najdete nejen bambusové kartáčky na zuby, ale i různé další kosmetické pomůcky. Jejich kosmetická řada je pak založená na kávě. Ale ne jen tak ledajaké kávě, ale upcyklované. Grums sbírají sedliny z lokálních bio kaváren a restaurací v Aarhusu a následně ji suší, třídí a mísí s vysoce kvalitními přírodními ingrediencemi. Samozřejmostí jsou maximálně ekologické a udržitelné obaly u všech jejich produktů.