Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Konopný extrakt - Hempanol-CF Super 690 mg konopného výtažku v jedné dávce - 30 ml

1 819 Kč / ks 60 633 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Celostní RAW výtažek s obsahem všech kanabinoidů, ne pouze izolátu pod názvem CannaBiDiol. V jedné dávce najdete 690 mg čistého konopného výtažku ve směsi nosných olejů. Sepsali jsme pro vás článek o rozdílech mezi izoláty a širokospektrálním výtažkem.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit

Roky zkoumání a testování vlastností industriálního BIO konopí vedlo Dr Casse Ingrama k napsání knihy the Cannabis Cure a společně se zakladatelkou NAHS Judy Kay Gray k vyvinutí oleje a kapslí Hempanol-CF, který vám tímto s radostí představujeme.

Tento olej je předním zdrojem kanabinoidního receptoru 2 (CB2), který má jedinečnou schopnost se vázat na super silný terpen beta karyofylen (anglicky: caryophyllene), u něhož se tvrdí, že může pomáhat zmírnit stavy úzkostí a deprese.

Výhody Hempanolu-CF Super Strength

 • Čistý CO2 extrakt z konopí - plné spektrum všech kanabinoidů z CELÉ ROSTLINY. Extrakce superkritickým CO2 je mnohem biologicky aktivnější.
 • Oxid uhličitý (CO2) je přirozeně se vyskytující chemická látka a nadkritická kapalina, což znamená, že se pod tlakem mění na kapalinu. Nezanechává žádné zbytky, ale zanechává VŠECHNY sloučeniny v konopných stoncích (kanabinoidy, enzymy, turmerony, polyfenoly terpeny, vosky a steroly).
 • Síla: 690 mg čistého konopného výtažku v jedné dávce ve směsi nosných olejů: za studena lisovaný extra panenský olivový olej a konopný olej, oba v BIO kvalitě.
 • Objem a Hodnoty: 30ml obsahuje 3000mg whole-food kanabinoidního komplexu včetně terpenů.
 • Chuť: Skutečná, neředěná, vynikající. Sledujte video níže, kdy zákazníci v USA testovali naslepo několik různých druhů konopných olejů, mezi nimi i Hempanol - jak si vedl zjistíte ve videu.
 • Vyvinut Judy Kay Gray, M.S., výživovou poradkyní a zakladatelkou NAHS.
 • Ve spolupráci s Dr Cassem Ingramem, nutričním lékařem a známým autorem více jak deseti knih na téma přírodní léčby.
 • Značka North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století.
 • North American Herb and Spice byla 1. značka na světě, která vyvinula olejový extrakt z divokého oregana.

Co je to Hempanol-CF Super Strength

"Hemp 3000" je silný, superkritický, certifikovaný bio extrakt konopí - plný profil konopí, včetně vzácných, silných terpenů, 3000 mg na lahvičku.

Podporuje zdravý nervový systém plus klid a soustředění.

 

Je to jediný celostní, plněspektrální raw extrakt z konopí vyrobený pomocí superkritické extrakce CO2. Nic není přidáno a nic není odebráno. Pochází z konopných rostlin pěstovaných pouze pro NAHS na certifikované organické půdě a proto se nejedná o typ, který je extrahován průmyslově pomocí rozpouštědel.

 

Protože jde o extrakt z divoce pěstovaného zdroje, je silný, s obsahem kanabidiolu 15% na extrakci. Rozpouštědla obvykle používaná v materiálu určeném na doplňky stravy zahrnují aceton, butan, který je lehčí tekutina, hexan a alkohol.

 

Rozpouštědla, včetně těch petrochemických, jsou odpařována teplem; nicméně v mnoha případech zůstávají významné zbytky. Navíc tato rozpouštědla nelze nikdy úplně odstranit.

 

Kdo by vědomě konzumoval bylinkové nebo rostlinné extrakty ošetřené škodlivými rozpouštědly, přičemž poslední jsou kategoriální karcinogeny?

 

S Hempanol-CF Super Strength se nikdy nepoužívají taková rozpouštědla a je extrahován pouze pomocí superkritického CO2, což je proces výroby za studena. To znamená, že všechny klíčové živiny, včetně enzymů, zůstávají nedotčeny.

 

Většina extraktů konopí je zpracována teplem, které může dosáhnout až 250 stupňů. Jak teplo, tak rozpouštědla poškozují jemné sloučeniny v konopí, včetně terpenů a kanabinoidů.

 

Protože je Hempanol-CF Super je zbaven všech takových škodlivých chemikálií a není tepelně ošetřován, přírodní látky obsažené v této směsi jsou nedotčeny, včetně vysoce sofistikovaných a mimořádně silných terpenů.

 

To znamená, že tyto molekuly jsou mnohem biologicky aktivnější než ty nalezené v typech ošetřených teplem a rozpouštědly. Hempanol-CF Super je výhradně bio extrakt konopí bez jakýchkoli dalších složek v bázi extra panenského olivového oleje a konopného oleje.


Dávkování

 • Preventivně užívejte alespoň 10 kapek pod jazyk denně a držte co nejdéle pro optimální vstřebání.
 • Ponechte min. 60 sekund a poté spolkněte.
 • 60 sekund je přesně potřebný čas, aby se olej absorboval pomocí krevních cév pod jazykem rovnou do krve, efektivně se takto vyhne prvnímu stupni metabolismu.
 • Olej požijte alespoň 30 min před jídlem. Před použitím protřepejte.

Upozornění ohledně užívání

Poslouchejte své tělo při užívání. V případě běžných dotazů nám samozřejmě lze zavolat, berte ovšem na vědomí, že nejsme terapeuti či lékaři, takže vám nemůžeme nic doporučovat nebo ordinovat. Na internetu a na YouTube je mnoho informací o těchto olejích a jejich užívání. Konopný extrakt není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah děti a skladujte v chladu a temnu.

Upozornění ohledně konzistence oleje

Kapalina může být hustá a lepivá - je to olej. V případě, že budete mít potíže olej dostat ven z lahvičky, můžete zavřenou lahvičku vložit do teplé vody (max 40°C) na krátkou chvíli. Pokud vám zůstal na dně lahvičky zatuhlý extrakt, je možné přilít trochu jedlého rostlinného oleje a zamíchat.

Doplňkové parametry

Kategorie: CBD a CBG oleje
Objem: 30 ml
Specifikace: Vegan, Biohacking, Bio, Kanabidiol, Doplněk stravy
Země původu: Ilinois, USA
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Vhodné pro: Vegan-Raw-GMO Free-Keto-Paleo-Low Carb-Certifikace Bio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.