K nákupu produktů za 7000 Kč bez DPH obdržíte ZDARMA Balance Test od firmy ZINZINO v hodnotě 2500 Kč. Tento skvělý domácí test vám pomůže zjistit jaký je váš poměr omega 3 a omega 6 kyselin! Dárky ovšem obdržíte už od objednávek v hodnotě min. 900 Kč bez DPH - jejich hodnota se stupňuje s výší objednávek. Seznam dárků najdete v 1. kroku v košíku. Nakupovat u nás se vyplatí. (:

Hydratovaný bentonitový jíl k vnější aplikaci - FACIAL MUD | Redmond Clay™

310 Kč –11 %
REDMOND CLAY - Hydratovaný bentonitový jíl k vnější aplikaci
310 Kč –11 % 275 Kč 2,43 Kč / 1 g
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Všestranné využití při různých nehodách a poranění. Chladivý efekt - skvělé při spálení, popálení, štípnutí, kousnutí, bodnutí. Stahující efekt - skvělé na pleťové a tělové masky. Čistící efekt - skvěle dezinfikuje povrchovou ránu a vyčistí ji lépe než peroxid či alkohol.

Detailní informace

To nejlepší z přírody

Prodáváme výhradně prémiové výrobky, převážně v bio kvalitě

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme ihned po zaplacení objednávky, vše v recyklovaných materiálech

Za kvalitu ručíme

Produkty pečlivě vybíráme, testujeme a používáme

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000 Kč za dopravu u vybraných dopravců neplatíte

Detailní popis produktu

Hydratovaný bentonitový jíl Redmond, v originále Redmond Clay®, ve výhodném balení je takto připraven k okamžité aplikaci na běžná poranění v práci, domácnosti či na cestách - garantujeme, že se stane nedílnou součástí vaší lékárničky.
Využijte jej také na skvělé, hluboce čistící masky - černé tečky v mastných T-zónách nebudou mít šanci. 
Redmondský jíl je zcela přírodní jíl bentonitového původu. Jedná se o prastarou "domácí medicínu" užívanou po staletí generacemi lidí na různá kožní poranění.
Po otevření musíte tento produkt udržovat v suchu, mimo zdroj tepla a spotřebujte jej do 6 měsíců.

Jak používat hydratovaný JÍL

  1. Pokud chcete využít tzv. sací schopnosti jílu jako například v případě včelího bodnutí, komářího bodnutí, vředu, pavoučího kousnutí, popálení kopřivou atd., aplikujte gelovou pastu přímo na kůži. Pokud jílová pasta nebude ničím přikryta, zaschne, a vy při jejím vysychání ucítíte, jak jíl z pokožky/ rány doslova vysává onen jed, který způsobuje bolest. 
  2. Chcete-li využít napínací účinek jílu, jako třeba při aplikaci obličejové masky pro léčbu akné, pupínků, stažení pórů či menších řezných ran, nechejte jíl na pokožce do doby, než téměř – ale ne úplně – zaschne a poté jej smyjte. Můžete občas stříknout hydrolát nebo vodu v rozprašovači pro zvlhčení - u normální pokožky je vhodné mít jílovou masku alespoň 20 minut na tváři. U citlivé pokožky pouze 10 minut.
  3. Jestliže chcete využít čistící, chladící a zklidňující efekt jílu, například pro léčbu spálenin, odřenin či modřin, překryjte gel plastovým obalem nebo mokrým ručníkem, aby tak jíl nezaschl a ponechte v klidu cca 20-30 minut. Jílový zábal odstraníte jednoduše – stačí jej za jemného drhnutí smýt vodou. Tentýž jílový zábal neužívejte více jak jednou.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Tento způsob se vám osvědčí u dětí či sportovců a věčně odřených kolen - už nikdy nebudete muset použít peroxid, fialku či zelenku na bolestivé ošetřování rány plné prachu a jiných nečistot. Stačí doslova naplácat tlustší vrstvu jílového bahna na postižené místo, zakrýt mokrou utěrkou či nějakým velkým listem, jste-li v přírodě, a nechejte jíl pracovat. On si už perfektně poradí a za 30 minut budete smývat vše z rány ven, děti nebudou křičet bolestí, poraněné místo bude krásně růžové, čisté a dezinfikované, a rána se mnohem rychleji zahojí. Je dobré tento postup opakovat pokud se jedná o vážnější poranění a jeden zábal nepostačí. Lze opakovat kolikrát bude potřeba. Rána se bude rychleji hojit.
  4. Lidé běžně splachují jíl odtokem z vany či sprchy, ale obáváte-li se ucpání septiku, zachyťte jej a ručně vyberte. Můžete s ním zalévat zahradu či pokojové rostliny. Je to přírodní zdroj minerálů.

HISTORIE BENTONITOVÉHO JÍLU REDMOND

Kořeny užívání Redmondského jílu sahají stejně daleko jako zvyk dávat na včelí bodnutí bahenní obklad. Podle geologů Redmondský jíl vznikl ze sopečného popela, který se před zhruba 150 miliony let usadil v mořské vodě, kde se z něj později vyvinul sodný bentonitový jíl. Bentonitové jíly se běžně rozdělují na vápnitý a sodný bentonit. Redmondský Jíl obsahuje jak podíl minerálu sodíku (7.75%), tak i o něco  menší podíl minerálu vápníku (1.49%), což je v přírodních nalezištích neobvyklá kombinace. Tato kombinace z něj činí vysoce účinný prostředek pro vnitřní detoxikaci těla, tak i pro efektivní vnější kožní aplikace.
Obchodní společnost Redmond přináší tento „jíl tisíců využití“ na trh v jeho zcela přírodní formě neobsahující žádné přísady ani chemické či konzervační látky.  Při ošetření jílu dochází pouze k jeho rozdrcení a prosetí. Redmondský jíl lze smíchat s vodou a následně použít k zevnímu či vnitřnímu užití. Redmondský jíl je přírodní absorpční a mírně působící látka, sloužící jako houba, která do sebe nasaje nečistoty a toxiny, a odstraní je tak z vašeho těla.

Vyloučení odpovědnosti

Jelikož neexistují žádné prokázané studie, které naznačují, že Redmondský jíl je účinný při léčbě jakékoliv choroby, tyto informace slouží pouze jako poučný příklad o tom, jak byl Redmondský jíl v minulosti užíván. Redmondský jíl NENÍ zázračným lékem. Ve skutečnosti to vůbec není farmaceutický lék! Je to jednoduše přírodní „domácí léčivo“, které se od počátků 20. století užívá při řešení řady zdravotních potíží. Tyto informace nemají za cíl diagnostikovat, stanovovat či léčit jakékoliv zranění či onemocnění. Neneseme odpovědnost za jakoukoliv fyzickou osobu či subjekt a jim ušlou ztrátu, škodu nebo zranění přímo nebo nepřímo způsobené těmito informacemi. Tyto informace v žádném případě neslouží jako náhrada za lékařskou radu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Redmond Bentonite Clay
Datum spotřeby: 6 měsíců od otevření
Objem: 113 ml
Země původu: UTAH, USA
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Výrobce: Redmond Trading Company, L.C. 475 West 910 South Heber City, Utah 84032
Položka byla vyprodána…

APLIKACE GELU NA ŠTÍPANCE OD HMYZU

Co je to Redmondský jíl?

DR AXE HOVOŘÍ O BENTONITOVÉM JÍLU A JEHO PŘEDNOSTECH

Jak použít Redmondský jíl pro děti?

JAK POUŽÍVAT REDMONDSKÝ JÍL ZEVNĚ

REDMONDSKÝ JÍL - JÍL 1000 VYUŽITÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 16.6.2021
V obličeji mám vzplanutou fázi atopického ekzému - tuto masku si nanesu po celém obličeji, i na zavřená oční víčka (mám na nich také atopický ekzém), zakryju navlhčeným ručníkem a relaxuji 15 minut - maska nádherně zklidní všechna červená místa, pleť je hydratovaná, není stažená. Je mi velkým pomocníkem a hodně mi ulevuje od svědění a pálení.