Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Real Salt™ - Pudrová mořská sůl Z podzemního dolu v Utahu - 425 g

325 Kč / ks 765 Kč / 1 kg
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nerafinovaná pravá mořská sůl růžové barvy a jemné sladko-slané chuti s obsahem 60+ stopových prvků. Bez obsahu chemických příměsí, přidaného jódu, cukru a přípravků na zlepšování sypkosti.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Real Salt™ - pudrová (velmi jemně namletá) sůl, je umletá do téměř prachové konzistence, aby se okamžitě rozpustila a nezůstaly v ní žádné hrubší částice jako je tomu zvykem u ostatních verzí Real Salt. Tato sůl je vhodná na vaření a pečení, domácí kvašení - vyzkoušeno, je to absolutní pecka na domácí kvašené zelí, kořenovou zeleninu - prostě na domácí fermentaci čehokoliv, nakládání zeleniny a ovoce, do nápojů pro hydrataci a proti migrénám způsobeným ztrátou minerálů, například z nadměrného pocení.

Garantujeme vám, že pokud budete s touto solí fermentovat, budete mít ty nejlépe chutnající produkty, které si lidé vždy zvolí v tzv. slepém testu. Zavažte jim oči a dejte jim ochutnat produkt fermentovaný s naší solí a konkurenční, který použil obyčejnou sůl nebo cokoliv jiného. Vyzkoušeno na celé naší rodině a kamarádech.

Ve zkratce

  • Nejprodávanější přírodní mořská sůl v USA, těžena v Utahu, oblast Redmond, vzácná vysoko-pouštní oblast
  • Na trhu již přes 30 let, nespočet spokojených zákazníků
  • Držitelka Zlaté Medaile Amerického Kuchařského Institutu za „Nejchutnější přírodní sůl“
  • Nerafinovaná, zachovaná v původním stavu s obsahem více jak 60 minerálních látek
  • Má unikátní „sladko-slanou“ příchuť
  • Neobsahuje žádné chemické příměsi, přidaný jód či lepek
  • Její stáří se geology odhaduje na 250 milionů let, jeden z nejstarších přírodních zdrojů na zemi (bývalé pravěké moře  Sundance)

Pravá mořská sůl Real Salt™ obsahuje přes 60, pro tělo prospěšných, minerálních látek. Tyto látky z ní dělají nejen skvělého kulinářského, ale také zdravého pomocníka v kuchyni. Real Salt™ All Purpose sůl můžete samozřejmě současně využít i na jiné potraviny. Zákazníci si pochvalují, že sůl dobře přilne k oříškům, hranolkám a skvělé se hodí na pečení cukroví. Má jemnou, jedinečnou chuť, která se nazývá sladko-slanou.

Skutečná sůl a složení lidské krve

Přírodní krystalická sůl jako ta Redmondská je mnohem více než jen chlorid sodný: skládá se totiž nejen ze dvou, ale z více než 60 stopových prvků. Jsou to přesně ty přírodní prvky, ze kterých se skládá naše tělo, a ze kterých kdysi vznikl náš život v praoceáně. V krvi člověka se nachází přibližně 0,9% chloridu sodného a chemické složení mořské vody, co se obsahu soli týká, je podobné složení plazmy lidské krve.

Real-Salt-crystal-1024x461

Slaná voda je také přirozeným prostředím, ve kterém se vyvíjí lidský plod. Je opravdu překvapivé, že krev má dodnes stejnou koncentraci roztoku vody a soli, nebo-li solanky, jaký měla voda v praoceánu v době, kdy život opustil moře. Tato solanka v našem těle protéká po více než 90 tisících kilometrech tekutinových drah a zajišťuje stále vyrovnané a regulované udržování tělesných funkcí našeho organismu. Pravá sůl je proto pro naše zdraví nesmírně důležitá.

Real Salt™ vám dodáváme v několika variantách, od pudrové přes jemně mletou, hrubozrnnou, košer až po ochucené.

Real-Salt-ruzne velikosti

Na závěr myšlenka...

Vzpomeňte si na pohádku o másle a jeho náhražce margarínu, kterou nás po mnoho let krmili nadnárodní společnosti typu Unilever a Nestlé ve spojení s lékaři a médii. Mělo to být pro naše zdraví lepší než pravé máslo... Ve skutečnosti to bylo lepší pouze pro jejich kapsy a obdržené zisky na úkor lidského zdraví - ostatně jako u všeho, co tyto společnosti vyrábí a prodávají. A jak to všechno nakonec dopadlo už dnes víme. Hromadně se všichni vracíme k máslu, protože je prostě nejlepší. Stejně tak pravá nerafinovaná sůl.

Více informací o pravé mořské soli, Real Salt™.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl
Obsah: 425 g
Specifikace: Biohacking, Bez přidaného cukru, Sůl
Výrobce: Redmond Trading Company, L.C. 475 West 910 South Heber City, Utah 84032
Země původu: UTAH, USA
Vhodné pro: Bez lepku-GMO Free-Low Carb-Keto-Paleo-Sugar Free
Položka byla vyprodána…

Real Salt vs. Himalayan Salt

The Complete Guide to Fermenting Every Single Vegetable

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LH Avatar autora | 21.12.2022
Úžasná sůl, jinou už nepoužíváme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka, která vlastní několik podznaček, jako je například Real Salt, Earth Powder, Redmond Clay, Earth Paste a další. Jedno mají ale všechny společné - jsou to dvě vysoce kvalitní a 100% čisté suroviny, na jejichž těžbu a zpracování se Redmond specializuje. Je to redmondský jíl a pravá redmondská sůl Real Salt. Tyto dvě složky tvoří základ většiny jejich produktů a fungují výborně samozřejmě i sami o sobě. Redmond je těží ve vzácné vysoko pouštní oblasti Redmond (na což odkazuje i název značky) v Utahu. Jedná se o jedny z nejstarších nalezišť, díky tomu jsou tyto suroviny naprosto unikátně panensky čisté, nedotčené a neznečištěné moderními škodlivými látkami.