Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Rostlinný protein s vanilkou čisté a organické rostlinné bílkoviny s vanilkovou příchutí - 350 g

Organic
Značka: NOORDCODE
889 Kč / ks 1 976 Kč / 1 kg
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

NoordCode Pure Plant Protein obsahuje MCT s vanilkovou příchutí z bio rostlinných bílkovin a kokosu. Je snadno stravitelný a dobře vstřebatelný, díky obsaženým enzymům. Na jednu 30g dávku vychází 18 g proteinu. Neobsahuje žádné alergeny.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

NoordCode Pure Plant Protein

  • Kompletní rostlinný proteinový prášek z hrachu, konopných semínek a rýže.
  • 18 g bílkovin v 30g porci.
  • S komplexem proteáz pro lepší stravitelnost.
  • Obsahuje MCT pro získání energie navíc z tuků.
  • Vanilková příchuť z přírodního vanilkového extraktu.
  • Vhodný pro vegany a při keto dietě.
  • Neobsahuje alergeny.

Rostlinný protein s MCT a vanilkovou příchutí

Protein pochází ze žlutého hrachu, konopných semínek a hnědé rýže. MCT (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem) jsou krátké tuky, které se rychle tráví a využívají se k přeměně na energii.

Pure Plant Protein již kombinuje bílkoviny a MCT pro lepší promíchání vašeho proteinového smoothie. Jedna 30gramová porce obsahuje 18 g bílkovin, 4 g tuků a 3,4 g sacharidů.

5255-1

Kompletní protein s vysokým obsahem BCAA

Pure Plant Protein obsahuje všech 9 esenciálních aminokyselin. Jsou jimi například valin, izoleucin a leucin, které se řadí mezi BCAA (větvené aminokyseliny). Ty se běžně vyskytují ve svalech. Při užívání proteinového doplňku pro sport je rozhodně nechcete postrádat.

Kokosové MCT pro rychlou energii z tuků

Pure Plant Protein je kombinací bílkovin a MCT pro lepší namíchání vašeho proteinového koktejlu. MCT (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem) jsou krátké tuky, které rychle strávíte a vaše tělo je přemění v energii. Nemají žádnou chuť a přidávají se ve formě prášku, aby se dobře mísily s nápoji.

Zvýšená stravitelnost díky enzymům

Pure Plant Protein obsahuje veganský proteázový komplex. Proteázy jsou enzymy, které štěpí bílkoviny na menší kousky. Díky tomu je proteinový prášek lépe stravitelný, takže jej vstřebáte co nejúplněji. Pure Plant Protein obsahuje mimo jiné enzym bromelain a papain.

Vysoce kvalitní složky organického původu

Většina složek v Pure Plant Protein je organického původu. Ostatní prášky s MCT olejem nelze v současné době označit jako bio, i když jsou vyrobeny z bio kokosových ořechů.

Bez alergenů

Pure Plant Protein se vyrábí v prostředí bez alergenů, což potvrdil i nezávislý laboratorní výzkum. Tento proteinový prášek neobsahuje mléko, lepek ani sóju a nevyskytují se v něm ani žádné umělé přísady či konzervační látky.

Přečtěte si více k tématu

Doplňkové parametry

Kategorie: Proteiny
Obsah: 450 g
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: NoordCode - Loopkantstraat 25, 5404 AC Uden
Země původu: Nizozemsko
Proč koupit: Společnost NoordCode nabízí v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Za firmou stojí tým špičkových odborníků, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nechtějí se spokojit s průměrem. Na evropský trh přináší jen ty nejkvalitnější výživové produkty za pomoci lokálních zdrojů spolu s rozumnými cenami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lepší ingredience, lepší život

Produkty NoordCode jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin bez plnidel, bez růstových hormonů, antibiotik, toxinů, plísní a oxidace. Kdykoli je to možné, používají kravské mléko krav, které byly krmené trávou. Jejich produkty jsou plné ekologických, vysokohorských, syrových a čistých surovin. Vaše tělo si je zamiluje a vy si budete moci vychutnat jejich chuť!

NoordCode značka2

O firmě NoordCode

Společnost NoordCode nabízí spotřebitelům v Evropě nejčistší a nejkvalitnější funkční potraviny a doplňky stravy. Jejich tým tvoří špičkoví odborníci, kteří navrhují a vyvíjejí výrobky i pro vlastní potřebu. Nespokojí se s průměrem, ale chtějí na evropský trh přinášet kvalitnější výživové produkty pomocí místních zdrojů a rozumných cen.

Inspirace pro název "NoordCode" vychází ze severoevropských standardů vysoké kvality. Jejich vikingská mentalita pomáhá udělat něco víc, aby bylo vždy dosaženo těch nejlepších výsledků, ať už jde o kvalitu výrobků nebo služby zákazníkům. Vždy se snaží o optimální výkon, a to nejen slovy. Ve skutečnosti to dokazují mnoha způsoby. Všechny výrobky od NoordCode jsou laboratorně testovány na čistotu a neobsahují toxiny a plísně.

NoordCode značka

Příběh značky

Nápad založit NoordCode se zrodil, když si uvědomili, jak obtížné je najít kvalitní výživové produkty, které jsou chutné, vyrobené v Evropě a zároveň za rozumnou cenu. Většina funkčních potravin prodávaných v EU se dováží z celého světa. To nedává smysl, protože v Evropě máme velmi kvalitní suroviny a dovozem se zvyšují náklady a ceny kvůli logistice a clům.

Hlavním cílem bylo vytvořit evropskou řadu funkčních potravin, která splňuje nejvyšší standardy. Důležité bylo znát zdroje surovin a prokázat kvalitu laboratorními testy a certifikacemi. Odborné znalosti v oblasti potravinářských výrobků a doplňků stravy se postupně tvořily během let učení a testování.

Hlavním zakladatelem je Eduard de Wilde, který je také zakladatelem webu LiveHelfi.com a sám je biohackerem. Naučil se, že správnou volbou životního stylu můžete zlepšit svou fyzickou i duševní výkonnost. Jídlo a doplňky stravy jsou jeho nezbytnou součástí.

NoordCode značka3

Hlavní hodnoty

Účelné jídlo a skvělá chuť
Věříme, že jídlo by mělo být zdravé a chutné.

Evropská kvalita
Zdravé potraviny a doplňky stravy NoordCode jsou vyráběny v Evropě. Jednou z hlavních zásad je získávat suroviny v co největší míře v EU.

Nejčistší suroviny
Kvalita surovin je na prvním místě. Jejich výrobky jsou vyvinuty tak, aby podporovaly čistou, plnohodnotnou stravu, jejímž cílem je omezit záněty.

Otevřenost a upřímnost
Transparentnost je pro ně jednou z hlavních zásad. Chtějí vás ujistit, že přesně víte, co vkládáte do úst.

Dokonalost a vysoký výkon
Životní filozofie firmy spočívá v tom, aby se stali nejlepší verzí sebe sama. Nechtějí dělat kompromisy a spokojit se s průměrnou kvalitou.

NoordCode je jejich životním posláním a dělají vše pro to, aby pomohli ostatním vysoce výkonným lidem najít ty nejlepší funkční potraviny a doplňky stravy v Evropě.

NoordCode značka4