Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Bio čistič odpadu na bázi enzymů - 1 l

189 Kč / ks 189 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Biologicky rozložitelný přírodní čistič se hodí pro vyčištění všech typů odpadů. Funguje na bázi enzymů a nezatěžuje životní prostředí.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Bio univerzální čistič potrubí a odpadů od značky Woldohealth účinně čistí ucpané odtoky, sifony, kuchyňské dřezy, vany, sprchy a umyvadla. Potrubí tak nejen zprůchodňuje, ale zároveň odstraňuje i nepříjemné pachy. Neuvolňuje nepříjemné výpary a na rozdíl od ostatních čističů odpadu nemá žádný výrazný nepříjemný zápach. Díky gelové konzistenci se velmi dobře a přesně aplikuje. Čistič je na bázi enzymů, které odpady dokonale vyčistí. Zároveň jsou však biologicky rozložitelné a díky nim je čistič 100% šetrný k životnímu prostředí. Je balen v uzavíratelné láhvi si dětskou pojistkou, takže je zabezpečen i před nenechavými dětskými ručkami.

Použití

Do odtoku nalijte nejméně 500 ml čističe (jedna láhev má obsah 1000 ml, čistič vám tedy vydrží na dvě použití). Nechte působit minimálně 15 minut. Pokud je odtok ucpaný, nechejte působit nejméně 6h. Pro silně ucpané odpady nechte působit až 12h. Poté důkladně propláchněte teplou vodou. Doporučujeme jej používat pravidelně z preventivních důvodů. Nedoporučujeme míchat s dalšími chemikáliemi.

4676-4_bio-cistic-potrubi-a-odtoku

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky
Objem: 1 l
Výrobce: Woldoshop s.r.o. Rožkova 120, Pardubice, 530 02
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WHBG je zkušená a dynamická společnost. Jsme vaším partnerem pro čisté čisticí prostředky v oblasti domácnosti, stravování, průmyslu i hygieny a jednotlivých čistících prostředků. Můžete vybrat to nejlepší pro vaši společnost mezi našimi dvěma službami pro výrobu a soukromou značkou. Náš silný tým vám rád pomůže se zkušenostmi, kvalitou a rychlostí při tvorbě platů a vývoji produktů.

Již více než 15 let vyrábíme silné, čisté a speciální čistící prostředky. Náš flexibilní vývoj objednávek a výroby přináší vaše výrobky na trh rychle.

HeaderStart_Slider4jpg (kopie)

Produkty

Známe naše čisticí prostředky a jejich jednotlivé komponenty do nejmenších detailů.

Vyvíjíme Váš výrobek podle vašich individuálních požadavků na produkt.

Každý produkt je navržen podle jeho hesla "co nejvíce a co nejméně".

Naše čisticí prostředky pro

DOMÁCNOST

Nečistoty v domácnosti mizí rychle a snadno u našich výrobků pro čištění domácnosti. Naše čisticí prostředky pro domácnost jsou kompatibilní s lidmi a zvířaty a my se ujistíme, že naše produkty vždy mají malý dopad na životní prostředí. Kromě mnoha osvědčených čisticích prostředků pro domácnost jsme vyvinuli nové speciální čističe.

GASTRONOMIE

Čistota a hygiena v potravinářském průmyslu musí splňovat nejvyšší standardy a předpisy. Naše čisticí prostředky pro stravování splňují tyto standardy a byly vyvinuty pro specifické potřeby cateringového průmyslu. S našimi prvotřídními čistícími prostředky jsou při správném používání čisté ve všech oblastech. Nabízíme také produkty pro specifická aplikační řešení.

PRŮMYSL

Naše silné průmyslové čističe byly vyvinuty pro hlavní úkoly v průmyslu. Od silných čisticích koncentrátů pro různé druhy znečištění k univerzálním čisticím prostředkům s neutrálním pH k základním čisticím a odmašťovacím prostředkům najdete silné čističe pro průmysl.

HYGIENA

V gastronomii, potravinářství nebo při čištění a dezinfekci čistících prostředků je součástí každodenního života. Samozřejmě, naše výrobky splňují vysoké nároky kladené na tyto výrobky.

INDIVIDUALIZACE

Máte konkrétní požadavek nebo mimořádný požadavek? Společně vyvíjíme ten správný přípravek pro Váš problém.