Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Byliny pro krevní oběh - Hyper-eez zklidněte své srdce a hyperventilaci - 90 ks

1 059 Kč / ks 12 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Hyper-eez je ideální pro podporu zdravého oběhového systému díky silným antioxidantům a divokým bylinám. Poskytuje silnou podporu a bohatý nutriční základ pro optimální výživu. 

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Biologicky aktivní byliny pro podporu krevního oběhu

V dnešním stresujícím světě není divu, že mnoho lidí, mladých i starších, ztratilo ideální fyziologii.

Tento neustálý stres vede k syndromu X a v konečném důsledku k vysokému krevnímu tlaku a dalším kardiovaskulárním onemocněním.

Hyper-eez doplněk od North American Herb and Spice je vyroben z horsky pěstovaných bylin, koření a ručně sbíraných, divoce rostoucích plodů hlohu.

Zbavte se všech syntetických vitamínů na bázi petrochemie. Místo toho užívejte tento skutečně přírodní doplněk stravy a porazte veškerý stres.

Klíčové ingredience

Divoká horská šalvěj

Tato silná rostlina má dlouhou historii použití v lidovém léčitelství. Divoká šalvěj obsahuje řadu těkavých silic, flavonoidů (apigenin, diosmetin a luteolin) a fenolových kyselin, včetně cenné kyseliny rozmarýnové.

Historicky si ji Řekové a Římané cenili pro její četné účinky. Římané si šalvěje cenili natolik, že při jejím sběru pořádali posvátné obřady.

Divoké plody hlohu

Tato bobule se v léčitelství používá již od dob starého Řecka. Už v prvním století psal řecký bylinkář Dioskoridés o jejích vlastnostech. Obsahuje více než 80 živin včetně beta-karotenu, kyseliny kávové, chromu, niacinu, kvercetinu, selenu a zinku. Je to známá bobule pro podporu srdeční činnosti.

Rozmarýn

Vysoce potentní bylinka bohatá na antioxidační látky. Přirozeně disponuje vysokým obsahem hořčíku, draslíku a kyseliny rozmarýnové. Podporuje normální činnost nadledvinek.

Používání rozmarýnu má opravdu dlouhodobou tradici - sahá až do roku 5 000 př. n. l., kdy jej jako kulinářskou a léčivou bylinu používali staří Řekové a Římané.

Sušená bio cibule

Dělníci, kteří stavěli egyptské pyramidy, byli krmeni cibulí. Ve starověkém Řecku jedli atleti velké množství cibule a římští gladiátoři se jí potírali. Ve středověku byla cibule tak důležitou potravinou, že jí lidé platili nájem.

Cibule je vynikajícím zdrojem chromu a vitaminu C. Je také bohatým zdrojem manganu, vitaminu B6, tryptofanu, kyseliny listové, draslíku, fosforu a mědi. Cibule přirozeně ředí krev.

Sibiřská čaga

Divoká čaga je nejbohatším známým zdrojem důležitého antioxidačního enzymu, který chrání tělesné tkáně, SOD (superoxiddismutázy). Je také bohatým zdrojem melaninu, beta glukanu, imunitního potenciátoru, biologických sterolů, vitaminu D2 a vzácných stopových minerálů.

Mezi tyto vzácné stopové minerály patří rubidium, cesium a germanium. Právě to dělá z divoké čagy ideální doplněk stravy pro podporu zdravé reakce proti stárnutí a fungování celého těla, optimální denní adaptogen.

Ibišek

Květy ibišku jsou již dlouho známé pro své schopnosti podporovat zdravý kardiovaskulární systém. Květy jsou bohatým zdrojem hořčíku a manganu, které jsou velmi potřebné pro celkové zdraví srdce a krevního oběhu.

K dostání také jako sušený ibiškový čaj, HyperEEZ kapsle používají ibišek jako hlavní bylinný prostředek na podporu zdraví srdce a cév.

Červené kyselé hrozny

NAHS prášek z červených kyselých hroznů se vyrábí z celých hroznů. To znamená, že získáte všechny živiny obsažené ve slupce, stopkách a plodech. Je špičkovým zdrojem silného antioxidantu resveratrolu a chromu, který podporuje zdravou reakci na hladinu cukru v krvi.

Dávkování

Užívejte jednu kapsli denně. Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte minimálně 90 dní.

Složení

divoký sušený rozmarýn (raw), divoké sušené květy ibišku (raw), divoké sušené plody hlohu (raw), sušené červené hrozny (raw), sušená sibiřská čaga (raw), bio sušená cibule.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Specifikace: Biohacking, Cruelty Free, Doplněk stravy
Vhodné pro: Keto-Paleo-Raw-GMO Free-Bezlepková dieta-Vegan-Kojící
Země původu: Ilinois, USA
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/

Inspired by Nature: Custom Production

NAHS Values: Free of Chemicals

NAHS Values: Scientifically Studied

NAHS Values: Wild Sourced

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.