Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Divoký propolis - PropaHEAL emulgovaný, raw extrakt bez alkoholu a rozpuštědel - 30 ml

829 Kč / ks 27 633 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024

PropaHeal je jediný dostupný raw emulgovaný extrakt z divokého propolisu, který neobsahuje alkohol ani rozpouštědla. Používejte jej k podpoře silné, přirozené reakce na záněty a imunitní systém.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

PropaHeal olej od North American Herb and Spice je vskutku jedinený výrobek a nic jiného se mu nevyrovná. Pochází výhradně z divokých zdrojů a je sklízen etickým způsobem. Bohatý zdroj látek s protizánětlivými vlastnostmi a obsahem zdravých flavonoidů. V jedné lahvičce najdeme 9000 ORAC jednotek - bohatý zdroj antioxidantů.

Extra informace

PropolisPropolis

Propolis, produkt včelího úlu, je účinný komplex flavonoidů a polyfenolů pro podporu celkového zdraví. To zahrnuje významnou podporu zdravé imunitní reakce i zdravé reakce celého těla na záněty. Ve formě surového emulgovaného propolisu, jako je tomu v přípravku PropaHeal, podporuje také zdravé hojení kůže a tkání a je také ideální pro podporu léčivé reakce při oparech a aftech. Srovnejte s jinými, kde se používá alkohol, který denaturuje účinné látky a enzymy propolisu.

 

Topolové pupenyTopolové pupeny

Topolové pupeny jsou mimořádně silným zdrojem polyfenolů, které podporují zdravou reakci na zánět a také zdravou imunitu. Jedná se o stejné klíčové polyfenoly, které se nacházejí ve včelím propolisu, který se získává z mízy pupenů. Emulgovaný v organickém jablečném octu, extrakt z pupenů topolu, který se nachází také v přípravku PropaHeal, je ideální pro podporu zdravé imunitní a zánětlivé reakce.

 

Divoké oreganoOregano

Žádné poškození geneticky modifikovanými rostlinami nebo jedovatými pesticidy. Původní divoké, vysokohorské oregano P73 se silou fotonové energie, horských skal a slunce. Obsahuje flavonoid kvercitin a klíčové minerály vápník a hořčík.

Použití

Použijte podle potřeby na libovolnou oblast. Pět kapek si také kápněte pod jazyk.

Složení

Přírodní propolis, emulgovaný, preservitol (přírodní kořeněné oleje).

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Objem: 30 ml
Specifikace: Bez lepku, Keto, Biohacking, Bez alergenů, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bez palmového tuku, Paleo, Doplněk stravy, Olej
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Kojící

O značce NAHS

Our Values: Scientifically Studied

Our Values: Wild Sourced

R&D at NAHS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.