K nákupu produktů za 7000 Kč bez DPH obdržíte ZDARMA Balance Test od firmy ZINZINO v hodnotě 2500 Kč. Tento skvělý domácí test vám pomůže zjistit jaký je váš poměr omega 3 a omega 6 kyselin! Dárky ovšem obdržíte už od objednávek v hodnotě min. 900 Kč bez DPH - jejich hodnota se stupňuje s výší objednávek. Seznam dárků najdete v 1. kroku v košíku. Nakupovat u nás se vyplatí. (:

Med a včelí produkty

Med a další včelí produkty, jako je včelí pyl, mateří kašička či propolis, patří mezi cenné přírodní poklady. Med funguje jako železná a neskutečně výživná zásoba pro včely na zimu. Má však široké spektrum pozitivních účinků i na naše tělo. Je velmi důležité si pohlídat jeho kvalitu i etickou stránku.

Spousta levných medů bývá doslazována a nastavována cukrem. Někteří včelaři pak za vidinou většího zisku odeberou včelám prakticky všechen med a dokrmují je cukrem. To se pak samozřejmě velmi negativně podepisuje na jejich zdraví. Važme si proto tohoto vzácného daru od včel a vybírejme jen ty opravdu nejkvalitnější, nejlépe certifikované včelí produkty se zárukou, že s nimi bylo nakládáno co nejlépe.

Bez včel a dalšího hmyzu bychom totiž neměli co jíst - neměl by kdo oplylovat rostliny, které plodí ovoce, zeleninu, luštěniny, obilniny a další potraviny, na kterých si rádi pochutnáváme zase my.

To nejlepší z přírody

Prodáváme výhradně prémiové výrobky, převážně v bio kvalitě

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme ihned po zaplacení objednávky, vše v recyklovaných materiálech

Za kvalitu ručíme

Produkty pečlivě vybíráme, testujeme a používáme

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000 Kč za dopravu u vybraných dopravců neplatíte