Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Emulgovaná sibiřská čaga v kapkách antioxidant, imunita, síla - bez obsahu alkoholu - 60 ml

929 Kč / ks 15 483 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Nejsilnější dostupný emulgovaný extrakt z kanadské divoce rostoucí čagy a divoce rostoucí černé sibiřské čagy, jehož potenci ještě více znásobuje vodou destilovaný extrakt z divokého oregana P73. Kapky neobsahují alkohol, jsou tedy vhodné pro děti i zvířata.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit

Extrakt z houby čaga od North American Herb and Spice obsahuje kombinaci divoce rostoucí sibiřské čagy a divoce rostoucího oregana P73 z tureckých hor, který funguje také jako konzervant, aby se nemusel používat alkohol. 

NAHS má v těchto oblastech dlouholeté kooperativní spolupráce s místními obyvateli, kteří pro značku byliny a houby sbírají udržitelně a tradičním způsobem aniž by narušovali životní prostředí.
Tento způsob sběru je velmi důležitý, protože díky zvýšené poptávce dochází k masovému ničení přírody v zemích, kde určité byliny nebo koření nativně rostou - příkladem budiž např. zaplavení trhu s doplňky stravy syntetickou kurkumou, protože každý druhý má suplement s kurkumou. Pravá cejlonská kurkuma je dnes už těžko dohledatelná.

Čaga působí jako silný adaptogen a podporuje udržení stabilní hladiny energie. Spolu s vysoce antioxidačním resveratrolem pomáhají zpomalovat známky předčasného stárnutí. 

Klíčové ingredience

Čaga

Adaptogenní houba, která patří mezi nejbohatší známý zdroj SOD (superoxid dismutáza). Tento antioxidační enzym přispívá k ochraně tělesných tkání. Je také velmi dobrým zdrojem melaninu, beta glukanů, biologických sterolů, vitamínu D2 a vzácně se vyskytujících stopových prvků, jako je rubidium, cesium a germanium.

 

Čaga pomáhá chránit organismus před poškozením vnějšími vlivy a aktivně tak přispívá ke zpomalení předčasného stárnutí. Podporuje výdrž a výkon.

 

Divoké oregano P73

Jediné oregano na světě, které garantuje, že obsahuje přirozený obsah carvacrolu a není nikdy přidáván synteticky. Přidávat syntetický carvacrol je naprosto běžná praxe u značek, co se na výrobu oreganových doplňků stravy specializují - pokud víme.

 

P73 oregano není poškozeno geneticky modifikovanými rostlinami nebo jedovatými pesticidy. Je to původní divoké, vysokohorské oregano P73 se silou fotonové energie, horských skal a slunce. Obsahuje flavonoid kvercitin a klíčové minerály vápník a hořčík.

 

NAHS je jedinou a zároveň první značkou na světě, která se na oregano a extrakty z něj zaměřila a v podstatě je v 90. letech 20. století vymyslela. V dnešní době jsou jejich extrakty pod názvem Oreganol P73 již vyráběny pomocí vodní destilace, protože tento druh extrakce považují za šetrnější než CO2 extrakci.

 

Užívání

  • Užívejte 20 kapek denně pod jazyk nebo do šťávy/jogurtu.
  • Před použitím protřepejte.
  • Po otevření uchovávejte v chladu.
  • Nejlépe spotřebujte do 30 dnů od otevření.
  • Výborně působí s doplňkem stravy Purely-B.

Složení

Pramenitá voda, divoká raw houba čaga, olej z divokého oregana (P73), sibiřská černá čaga, mycellizovaný olej z oregana, emulze oleje se směsí různého koření pro chuť, extra panenský olivový olej.

Historie čagy

Po tisíce let se čaga používá k posílení imunitního systému, detoxikaci organismu a prodloužení délky života. Tato houba byla doložena již před 4 600 lety v čínské medicíně, kde si vysloužila názvy: "Král bylin" a "Dar od Boha".

 

Čaga se v sibiřských oblastech používá k léčbě mnoha forem rakoviny a nádorů. Používá se také k léčbě poruch trávení a různých druhů bakteriálních a virových infekcí. Místní obyvatelé sibiřských hor ji připravují ve formě prášku a pijí ji jako čaj. Vdechují také jeho kouř a přikládají si ho na kůži, aby si vyléčili vyrážky a kožní poranění.

 

Díky pravidelné konzumaci čagy mají tito domorodci velmi nízký výskyt onkologických onemocnění. Je doloženo, že mnozí z nich se dožívají více než 100 let.

 

Čaga však byla pro zbytek světa zcela neznámá, dokud se o ní nezmínil slavný spisovatel Alexandr Solženicyn ve své knize "Oddělení rakoviny". V knize se zmínil o tom, jak čaga dokázala vyléčit rakovinné onemocnění některých postav knihy.

 

Dnes je čaga velmi vyhledávaná v Asii i ve zbytku světa jako "všelék". Čaga, známá také jako "březová houba", je polyporní houba, což znamená, že má póry místo typických houbových žaber. Obvykle roste na břízách a je považována za jednu z nejlepších léčivých hub.

 

Barva této houby je černá, s popraskanou hmotou, která má nepravidelný tvar. Jelikož je houbovým parazitem, čerpá potravu z živin stromů, na které se přichytí. Roste ve volné přírodě a obvykle se nepěstuje.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitální houby
Objem: 60 ml
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Těhotné-Kojící

Lekarnik.online: Čaga/ Chaga

Where in the World: Hunting Chaga

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.