Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Grass-fed hovězí varlata s játry - 180 ks podpora plodnosti a správné hladiny testosteronu

1 789 Kč / ks 10 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Sušené orgány v kapslích, konkrétně varlata od nizozemské firmy Modern Native podporují plodnost u mužů i žen. Pomáhají také udržovat normální hladinu testosteronu. Sušená varlata jsou oblíbená mezi kulturisty.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Modern Native Indian IntextSíla varlat v kapsli od Modern Native

Lidé od pradávna věřili v sílu pojídání hovězích varlat. Starověcí olympionici se posilovali žvýkáním syrových hovězích varlat, vikingská kultura je často přidávala do svých pokrmů, gladiátoři je také pravidelně jedli a také ájurvéda považuje jejich konzumaci za velmi prospěšnou.

 

Pokud se podíváme do přírody, zjistíme, že i predátoři, jako jsou lvi a tygři, pravidelně sahají po varlatech nebo játrech jako prvních orgánech, když uloví kořist.

 

Varlata skotu krmeného trávou obsahují jedinečné peptidy, hormony, enzymy, ko-látky a různé vitaminyminerály, jako je zinek, které podporují plodnost samců i samic.

 

Přispívají také k tvorbě spermií u mužů a udržují normální hladinu testosteronu v naší krvi.

Proč zvolit orgánové maso od Modern Native

 • Pochází ze 100% skotu krmeného trávou.
 • Bez hormonů.
 • Bez pesticidů a GMO.
 • Zvířata žijí bez stresu a zcela ve volné přírodě.

Dávkování

 • Doporučeno je 6 kapslí denně (3000 mg).
 • 6 kapslí odpovídá zhruba 15 g masa z orgánů.

Složení

 • 50% lyofilizovaná hovězí varlata (1500 mg) z holandského skotu, který byl krmen pouze čistou trávou nestříkanou pesticidy.
 • 50% lyofilizovaná hovězí játra (1500 mg) z holandského skotu, který byl krmen pouze čistou trávou nestříkanou pesticidy.
 • hovězí želatina (kapsle).

Nutriční hodnoty

Na 1 dávku

Vitamín A 3167,9 IU (128% RDA*)
Vitamín B3 1,5 mg (89% RDA*)
Vitamín B12 13,9 mcg (498% RDA*)
Zinek 1,19 mg (16% RDA*)
Selenium 6,3 mg (12% RDA*)
*RDA = doporučená denní dávka

Zdroje surovin

 • Složky těchto doplňků stravy pocházejí z travou krmeného skotu (grass-fed beef) z Nizozemska.
 • Protože jsou krávy chovány na přirozených pastvinách a je o ně dobře postaráno, živiny jsou optimálně zachovány a vy získáváte kvalitnější orgánové maso.
 • Hl. dodavateli orgánového masa pro Modern Native jsou Zorg & Natuur (Care & Nature), Vlees van Ons (Meat from Us) a Reestdal Rund (Reestdal Beef).

Proč lokální holandské farmy?

 • Tento obchod dodává živobytí místním ekologicky smýšlejícím zemědělcům.
 • Vytváří pracovní místa v tomto odvětví a podporuje tak vznik dalších bio farem a chovů.
 • Kde je větší poptávka, tam bude i větší nabídka. To nakonec umožní i pokles cen kvalitního masa, včetně masa z orgánů.

Více lokálních eko zemědělců znamená méně tradičních stád (masové produkce) a spokojenější nizozemský dobytek.

 

 • Peníze utracené na farmách zůstávají v ekonomice, což má dominový efekt a vytváří více pracovních míst na dalších lokálních farmách.
 • Kratší distribuční řetězce omezují zbytečnou přepravu.
 • Kde se dobytek chová dle standardů ekologického zemědělství, tam je zdravější půda. Přirozeně pasoucí se skot vrací živiny do půdy prostřednictvím moči a hnoje, který vylučuje.

Proč doplňovat varlata?

Produkce testosteronu probíhá především ve varlatech (a navíc v nadledvinkách) a hovězí varlata vám poskytnou silnou dávku signálních molekul, které jsou zodpovědné za produkci testosteronu, protože obsahují specifické proteiny, peptidy, enzymy a kofaktory, které jsou spojeny s produkcí testosteronu a silným zdravím varlat.

 

Stejně jako ostatní orgánová masa jsou varlata skvělým zdrojem mikroživin, jako je vitamin E, vitamin D, zinek, a také kompletního profilu aminokyselin.

 • Kyselina D-asparagová je zde jedním z obzvláště významných faktorů, protože se předpokládá, že zlepšuje nízký T a nízký počet spermií tím, že podněcuje zvýšení dvou klíčových prekurzorů hormonů: FSH (folikuly stimulující hormon) a LH (luteinizační hormon).

 

Hovězí varlata spolu s játry také synergicky spolupracují s přirozenými zpětnými vazbami vašeho těla, což vlastně optimalizuje produkci testosteronu a zároveň zlepšuje celkové metabolické a endokrinní zdraví a zvyšuje odolnost vůči moderním stresorům.

 

A to není všechno! Mezi další výhody konzumace hovězích varlat krmených trávou patří:

 

Vitamin E

 

Je to jeden z hlavních antioxidantů v těle, který chrání mastné kyseliny nacházející se v buněčné membráně před poškozením volnými radikály, a je také hojně zastoupen v hovězích varlatech.

 

Dále se předpokládá, že konzumace živočišných potravin, které obsahují vysoké množství vitaminu E, se přenáší na vysoké hladiny vitaminu E ve svalové tkáni. Studie také naznačují, že vitamin E působí synergicky s testosteronem na zvýšení antioxidační a celkové endokrinní funkce, zvýšení počtu spermií, zlepšení pohyblivosti spermií a zvýšení plodnosti.

 

Stopové množství testosteronu

 

Mrazem sušená hovězí varlata skutečně obsahují určité malé množství testosteronu - přinejmenším tolik, že dochází ke genetickému signalizačnímu efektu, ale bez negativního ovlivnění přirozené produkce tohoto hormonu ve vašem těle.

 

To je bohužel až příliš častý jev, když se lidé obracejí na farmakoterapii, aby zvýšili produkci testosteronu, přestože to ve skutečnosti vede k vypnutí vnitřní produkce testosteronu v těle. Lidé, kteří se účastní TRT (testosteronové substituční terapie), běžně zaznamenají stejné, výmluvné znamení (zmenšení varlat), a i když vám doplňkový testosteron poskytne okamžitou podporu, jsou s tím spojena četná rizika: většina lidí se obvykle stává na lécích docela závislá, což také nese vysoký potenciál skutečného zvýšení rizika dlouhodobých zdravotních problémů, jako je rakovina reprodukčních orgánů!

 

Selen a zinek

 

Varlata hovězího dobytka krmeného trávou obsahují i minerály selen a zinek, což je obzvláště pozoruhodné, protože to je optimální stav pro synergický potenciál (a další příklad toho, proč je orgánová suplementace mnohem lepší než syntetické vitaminy dodávané izolovaně).

 

varlata

Proč kapsle obsahují i játra?

Hustota živin v játrech je vyšší než u všech ostatních potravin a játra jsou naprosto klíčovým prvkem, který dělá z tohoto výrobku tak silný doplněk stravy.

Pro lepší pochopení role, kterou játra v těle hrají, si je představte jako kontrolní věž, která po celou dobu ukládá i vydává kalorie a mikroživiny do krevního oběhu. Většina lidí se domnívá, že játra ukládají toxiny, ale ve skutečnosti jsou hlavním detoxikačním orgánem.

Pokud tedy chcete vážně doplnit buněčnou energii, zkuste najít různé způsoby, jak do svého jídelníčku přidat tuny jater. Já osobně je nejraději jím syrová a mražená (ale mírně rozmražená) posypaná velkým množstvím soli.

Pokud jste však zatím nepřišli játrům na chuť, pak jsou kapsle skvělým způsobem, jak získat úžasné zdraví prospěšné látky, které z jater pocházejí. Poté, co je začnete zařazovat do svého každodenního života, pravděpodobně zaznamenáte velkou proměnu v různých oblastech svého života: vaše energetická hladina prudce vzroste (a zůstane stálá!), znatelně se zlepší vaše spánkové návyky a možná zaznamenáte i změnu nálady i emoční stability.

Dalším klíčovým důvodem, proč jsou játra tak důležitá pro zdravý jídelníček, je to, že jsou jednoduše nejlepším zdrojem vitaminu A (tzv. retinolu). Vitamin A se těžko získává z jiných zdrojů stravy a pravdou je, že je dost pravděpodobné, že pokud nejíte játra, máte vitaminu A nedostatek.

Vitamin A je důležitý z mnoha důvodů: podporuje zdravou diferenciaci buněk, jejich proliferaci a apoptózu (to znamená programovanou buněčnou smrt pro špatně se chovající buňky). Ale to není všechno - je také nedílnou součástí dalších funkcí v těle, jako je integrita tkání, zdraví vašeho zraku a zubů, kvalita vaší pokožky, embryonální vývoj a regulace imunity. Má také neuvěřitelné protizánětlivé a antioxidační účinky, které poskytují silnou ochranu před makulární degenerací, která se stává stále častějším onemocněním starších lidí.

A je také naprosto klíčový pro zdravou produkci testosteronu. Víme to díky studiím, které ukazují, že se sekrece testosteronu zvyšuje, když máte více vitaminu A ve varlatech. Nejen to, ale dodatečný vitamin A také pomáhá zvyšovat sekreci také transferinu, který funguje jako důležitý prostředek pro přenos železa a různých růstových faktorů (jako je protein vážící IGF, protein vážící androgeny a transformující růstový faktor beta), které jsou skvělé pro zvýšení optimalizace hormonů a růstu a regenerace svalů. Vitamin A navíc napomáhá snižovat produkci estrogenu ve varlatech.

Přečtěte si více k tématu

Znovuobjevené zdraví aneb orgánová výživa

Úvod do biohackingu

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené orgány (vnitřnosti)
Specifikace: Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: Modern Native B.V. Flevolaan 10, 9501 VG, Stadskanaal, The Netherlands
Země původu: Nizozemsko
Proč koupit: Nizozemská firma, která vyrábí a prodává vysoce kvalitní doplňky stravy. Jsou jimi koncentrované a lyofilizované orgány v kapslích. Jejich posláním je přinášet moudrost našich předků zpět do moderního světa, pro optimální zdraví.
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Paleo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Modern Native Logo Cut

Naši předkové žili jinak než my. Tradiční společnosti po staletí jedly maso z orgánů. Dělali to z nějakého důvodu. Intuitivně věděli, že je pro ně dobré. Věděli, že maso z orgánů je zdrojem nejdůležitějších živin. Stejně tak v přírodě mnoho predátorů jde nejdříve po orgánovém mase a svalové maso je až na druhém místě.

V dnešní době orgány téměř nejíme. Je to prastará tradice, která se vytratila. Posláním Modern Native je přinést moudrost našich předků zpět do moderního světa, pro optimální zdraví, sílu a štěstí.

Není orgánové maso jako maso

Ne všechny orgány jsou stejné. Při hledání kvalitního (orgánového) masa je důležité zkontrolovat několik bodů:

 • 100% skot krmený trávou
 • Bez hormonů
 • Bez pesticidů a GMO
 • Zvířata žijí bez stresu a zcela ve volné přírodě

Termín "krmený trávou" nevypovídá o všem. Kráva může být v létě částečně venku a žrát čerstvou trávu, zatímco po většinu času je ve stáji a krmená koncentrátem. Stoprocentní krmení trávou, to je způsob práce Modern Native. Spolupracují pouze s farmáři, jejichž skot splňuje výše uvedené body. Orgány získávají od skotu z Nizozemska.

Modern Native Products

Proč lokální skot?

 • Udržuje zdraví místních přírodních zemědělců a vytváří pracovní místa v tomto odvětví, čímž vzniká více přírodních zemědělců v Nizozemsku.
 • Kde je větší poptávka, tam bude i větší nabídka. To nakonec umožní i pokles cen kvalitního masa, včetně masa z orgánů.
 • Více místních přírodních zemědělců znamená méně tradičních stád (masové produkce) a spokojenější dobytek.
 • Peníze utracené na místních farmách zůstávají v ekonomice, což má dominový efekt a vytváří více pracovních míst.
 • Kratší distribuční řetězce omezují zbytečnou přepravu.
 • Když je více přírodního dobytka, vzniká i zdravější půda.
 • Přirozeně pasoucí se skot vrací živiny do půdy prostřednictvím moči a hnoje, který vylučuje.

Modern Native Cows

Metoda pro doplňky Modern Native

 • Pochází ze 100% skotu krmeného trávou.
 • Bez hormonů.
 • Bez pesticidů a GMO.
 • Zvířata žijí bez stresu a zcela ve volné přírodě.

Proč jíst orgánové maso?

Milované našimi předky

Tradiční národy, indiáni a dávní předkové věřili, že konzumace orgánů zdravého zvířete podpoří zdraví příslušného orgánu jedince. Jedli "od hlavy až k ocasu", tedy vše ze zvířete, protože intuitivně věděli, jak je maso z orgánů nutričně bohaté.

Modern Native Indian