Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Koncentrát z jehličí - Pine Power Plus borovice pro zdravé oči, dýchací cesty, imunitní systém, tvorbu červených krvinek - 240 ml

1 059 Kč / ks 4 413 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Silná kombinace ovocných enzymů s organickou raw kurkumou, zázvorem a rozmarýnem. Pro podporu normálního stavu imunitního systému a přirozených očistných funkcí organismu.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Raw Pine Power Plus koncentrát představuje sílu divočiny - severoamerické a kanadské bílé i červené borové a smrkové jehličí (obojí s vysokým obsahem kyseliny šikimové), které se dlouhodobě využívá původními obyvateli Ameriky jako přírodní detoxikační surovina.

Tento přípravek vám má pomoci navodit pocit pohody a jeho objem odpovídá 23 šálkům čaje z borového jehličí. O čaji z borového jehličí se říká:

Může se používat jako expektorans při kašli a k uvolnění překrvení hrudníku; je také vhodný při bolestech v krku. Přináší jasnost a duševní čistotu. Může pomoci při depresích, obezitě, alergiích a vysokém krevním tlaku. Borové jehličí obsahuje antioxidanty.

Účinné látky

 • Jehličí má vysoký obsah vitamínů, minerálů a antioxidantů, terpenů včetně alfa-pinenu, D-limonenu, beta-karyofylenu (BCP) germakrenu a mnoha dalších.
 • BCP je známý tím, že podporuje kognitivní funkce mozku, správnou funkci nervového systému a zdravou reakci organismu na záněty.
 • Raw, divoká borovice a smrk podporují zdraví očí a dýchacích cest, chod imunitních funkcí a tvorbu červených krvinek.
 • Terpeny jsou pro tělo vysoce čisticí.
 • Kyselina šikimová se ukázala jako silný prostředek pro podporu imunitních a detoxikačních procesů. Taoističtí kněží pili čaj jako pravidelný nálev a věřili, že napomáhá dlouhověkosti a zvyšuje výdrž.

Použití

 • Užívejte jednu polévkovou lžíci denně v džusu, vodě nebo samostatně.
 • Nedávejte do horké vody, abyste nezničili enzymy.
 • Před použitím dobře protřepejte.

Výhody borového jehličí

Vitamín C

Borové jehličí je plné vitaminu C, podle časopisu Art of Manliness obsahuje čtyřikrát až pětkrát více vitaminu C než šálek pomerančového džusu. V zimě, kdy v okolí nejsou žádné jiné přírodní zdroje vitaminu C, je borové jehličí skvělou volbou pro posílení imunitního systému. (Proto zachránilo tolik námořníků před kurdějemi.)

Přestože není provedeno mnoho vědeckých studií o výživových účincích borového jehličí, korejská studie ukázala, že má léčivé antioxidanty, a uvádí, že borové jehličí může brzdit růst leukemických buněk a také chránit lidi před poškozením DNA.

Vitamín A

Kromě toho, že obsahuje vitamin C, je jehličí dobrým zdrojem vitaminu A. Podle portálu Healthline je tento vitamin skvělý pro zrak, pomáhá budovat obranný systém organismu a je důležitý pro zdraví kostí. Vitamin A je také vhodný pro pleť, používá se k léčbě akné. Dostatek vitaminu A a C může také vést ke zdravému růstu vlasů a silným nehtům, uvádí Daily Detox Hacks.

Nabuzuje pozitivní pocit pohody

Podle Daily Detox Hacks je to opět velké množství vitaminu C v borovém jehličí, které pomáhá zdraví mozku. Lidé, kteří čaj pijí, uvádějí, že pociťují zlepšenou náladu, což potvrzuje i studie na zvířatech.

Borovice je také známá tím, že snižuje stres, jak uvádí web Health. Pokud se nemůžete dostat k čerstvé borovici, aromaterapeuti doporučují umístit několik kapek evergreenového oleje na kapesník nebo na polštář a pomalu inhalovat.

Může zmírnit příznaky nachlazení a chřipky

Pokud vás bolí v krku nebo cítíte, že jste nachlazení, sáhněte po toniku z borovicového jehličí. Podle Daily Detox Hacks mnoho domorodých kultur používalo borové jehličí jako expektorans proti kašli a na uvolnění ucpaného hrudníku. Léčivé vlastnosti pomáhají odstraňovat bakterie tím, že vytlačují hlen, a také pomáhají čistit dutiny.

Dobré pít po cvičení

Po náročném tréninku se podle webu Healthfully doporučuje popíjet čaj z borovicového jehličí. Jeho antioxidanty pomáhají omezit oxidační stres, který je způsoben cvičením. Tuto myšlenku podporuje i studie z roku 2014, která doporučuje, aby sportovci zařadili tuto potravinu do svého stravovacího režimu. jedná se o studii s názvem: Antioxidační a antiapoptotické účinky požití prášku z borovicového jehličí a vytrvalostního tréninku u potkanů krmených vysokým obsahem cholesterolu.

Shrnutí

 • Pine Power Plus: podpora zdravého imunitního systému a terpeny na čištění trávicího traktu.
 • Vynikající pro tvorbu energie, výdrž a podporu neurologických funkcí.
 • Bohatý zdroj kyseliny šikimové a BCP.
 • Konzervováno pouze oreganolem P73 a jablečným octem.
 • Bohatý na raw enzymy pro podporu zdravého trávení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné doplňky stravy
Objem: 240 ml
Specifikace: Vegan, Biohacking, Bez přidaného cukru, Cruelty Free, Doplněk stravy, Bez aditiv a pojiv, Bez gmo
Vhodné pro: Keto-Paleo-Raw-GMO Free-Bezlepková dieta
Země původu: Ilinois, USA
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/

Inspired by Nature: Custom Production

NAHS Values: Free of Chemicals

NAHS Values: Scientifically Studied

NAHS Values: Wild Sourced

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.