NENECHTE SI UJÍT VÝPRODEJ BEAN-TO-BAR ČOKOLÁD Z BELGIE, VELKÉ BRITÁNIE A MADAGASKARU V KATEGORII VÝPRODEJ - CENY OD 79 Kč.

Účinný repelent proti bodajícímu hmyzu - Herbal Bug-X

819 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2023
  • Velmi účinný a dlouhotrvající repelentní sprej proti komárům, černým muškám, blechám, mravencům
  • Bez alkoholu, konzervantů a chemických přísad jako DEET, ale se stejně silným účinkem
  • Micelizovaná směs s obsahem: divokého oregana, bobkového listu, levandule, bazalky, hřebíčku a lemongrass
  • Vyvinut paní Judy Kay Gray, M.S., výživovou poradkyní a zakladatelkou North American Herb & Spice (NAHS)
  • Ve spolupráci s Dr Cassem Ingramem, nutričním lékařem a známým autorem více jak deseti knih na téma přírodní léčby

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Populární americká značka, North American Herb & Spice vyvinula 100% přírodní repelentní sprej, který se svou účinností zcela vyrovná tomu chemickému, který většinou obsahuje látku DEET. Je to díky micelizované směsi, kde hlavní složku představuje divoké oragano P73. Herbal Bug-X vás ochrání před veškerým kousajícím a štípajícím hmyzem, včetně klíšťat. Jedna aplikace vás ochrání až 3 hodiny anebo i déle. Lze používat opakovaně. Vhodný pro děti, miminka, těhotné ženy i zvířata.


Jste venku a obtěžují vás komáři, mouchy, vosy a jiný hmyz? Jedete na dovolenou do tropických krajů nebo k vodě a potřebujete opravdu účinný, ale nechemický, repelent, který vás ochrání proti potencionálně infikovaným štípancům, nezabere moc místa a lze jej stříkat na odhalenou kůži? Chcete, aby váš pejsek nebo kočička nedostali blechy?

Nemusíte už dál hledat, Herbal Bug-X™ funguje dokonale, a to díky super efektivní formulaci na bázi medicinálních éterických olejů, které se získávají z květů divokého oregana, bobkového listu, levandule, bazalky, hřebíčku a silice citronové trávy. Vůně je velmi specifická díky zmíněnému složení a nemusí každému sedět. To ale nemění nic na tom, že chcete-li sebe a své milované, včetně domácích mazlíčků, ochránit před kousanci a štípanci, pak je tento přírodní repelent to nejlepší ve vaší domácnosti.

Vědecké studie dále prokázaly, že přírodní ochranu před hmyzem zajišťují právě éterické oleje obsažené v květech a listech rostlin. Protože aroma je v botanické říši určitou formou komunikace, a každá rostlina obsahuje stovky chemických látek, dá se říci, že každý rostlinný druh tzv. vysílá do okolí specifické zprávy. Přitahující aroma láká např. opylující hmyz a odpuzující aroma odrazuje nechtěný hmyz. To, co dokáže odlákat hmyz od rostliny, je právě to, co funguje i v přírodním „lidském“ repelentu. Je dokázáno, že mezi nejmocnější přírodní repelenty patří silice bobkového listu a jalovce, společně se silicemi divokého oregana a hřebíčku.

Když už vás něco náhodou štípne, postříkejte si místo sprejem Herbal Bug-X, abyste předešli alergickým svědění a pod.


TIP: Repelenty určené k aplikaci na pokožku se aplikují na nechráněné části těla. Ne pod oblečení, na podrážděnou, spálenou nebo odřenou pokožku. Repelenty se nenanášejí ani do okolí očí či úst.


Působení repelentů

Repelent nevydrží aktivní po celý den. Proto je nutné aplikaci repelentu opakovat podle doporučení od výrobce. Aktivitu repelentu navíc snižuje teplota prostředí (např. teplota vyšší o 10 stupňů může snížit účinek repelentu až o 50%), pocení, koupání, déšť. Spolehlivost a délka působení repelentu závisí na způsobu aplikace, rychlosti odpařování a absorpci kůže a zejména na zvolené koncentraci účinné látky. Platí, že čím je látka koncentrovanější, tím déle bude repelent působit (nebude mít ale silnější repelentní účinek!).


Hlavní účinné složky a jejich vlastnosti

Voda - filtrovaná voda, tvoří bázi micelizované směsi (ve vodě rozpustná, čímž se zvyšuje její vstřebatelnost).

Éterický olej divokého oregana

Éterický olej divokého bobkového listu

Éterický olej pravé levandule - z hlediska chemického složení je levandulová silice velmi složitá – skládá se z více než 150 látek. Účinnými látkami v levanduli jsou silice, třísloviny, antokyany, hořčiny a pryskyřice. Při vtírání do pokožky se olej velmi rychle vstřebává a v krvi jej lze zjistit již za 5 minut.  Je to samožřejmě výborný repelent proti hmyzu, všichni víme, že levanduli nemají rádi moli, ale i jiný hmyz, např. komáři. Levandule sama o sobě hmyz částečně odpuzuje, ale lépe funguje, pokud je v podobném poměru smíchána právě s citronovou trávou.

Éterický olej bazalky - její silice je účinná v obraně proti hmyzu. Esenciální olej z bazalky má insekticidní a repelentní vlastnosti, je účinný proti mouchám, komárům a jinému hmyzu.

Éterický olej hřebíčku -  Pomáhá odpuzovat mouchy, komáry a klíšťata.

Éterický olej citronové trávy


Blahodárné účinky Herbal Protec-X™

  • Napomáhá efektivně chránit před štípajícím a kousajícím hmyzem
  • Vhodné pro alergiky, děti, miminka, těhotné ženy i domácí mazlíčky
  • Účinný přírodní sprej proti tělesnému zápachu (ne anti-perspirant)

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo u produktů. 


Další zdroje: http://www.medicalnewstoday.com/articles/266259.php

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Obsah: 120 ml
Země původu: Ilinois, USA

Dr Cass Ingram a Video 1 - Experiment s klíštětem (v ANJ)

Dr Cass Ingram a Video 2 - Experiment s klíštětem (v ANJ)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.