Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Sušený kořen pampelišky - LivaLatte lahodný sušený nápoj s čagou a březovou kůrou - 100 g

699 Kč / ks 6 990 Kč / 1 kg
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Nahraďte svou kávu tímto jedinečným očisťujícím a detoxikačním nápojem z bio mletého praženého pampeliškového kořene (původ: borealské lesy severu), březové kůry a vitální houby čaga (původ: obojí ze Sibiře). Na světě neexistuje podobný produkt jako je LivaLatteTM od North American Herb and Spice.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

NAHS tým sběračů se vydává do nejodlehlejších částí dalekých severních borealských lesů, aby získali ty nejčistší a nejpotentnější pampelišky pro nápojový mix LivaLatteTM - jedná se o nadstandartní bezkofeinový nápoj, protože kromě pampeliškového kořene ještě obsahuje březovou kůru a divokou čagu původem z daleké Sibiře.

Tím ale nekončíme, protože v LivaLatteTM také najdete bio maca prášek, bio výtažek ze skořice, bio prášek z kořene yacon, a prášek z jeruzalemských artyčoků. 

Co je to LivaLatteTM

Název LivaLatteTM je odvozen od účelu, ke kterému nápojový mix slouží, a to k podpoře pročištění jater a močového měchýře. Pampeliškový kořen je i známý svou schopností pročišťovat ledviny a napomáhat vyměšování. Veškeré složky spolu synergicky pracují, aby vám dodaly potřebnou energii a sílu se vyrovnat se vším, co vám každý den přinese.

Jinými slovy, perfektně dokáží pomoci vašemu tělu adaptovat se stresu a zvládat vše lépe. Nejlépe is LivaLatteTM vychutnáte v rostlinném mléku jako je kokosové nebo domácí mandlové mléko. Oslaďte pomocí raw medu nebo agave sirupu pokud potřebujete a máte vynikající celodenní nápoj namísto kávy.

Co představuje vitální houba čaga?

Divoká čaga je nejbohatším známým zdrojem nejdůležitějšího antioxidačního enzymu, který chrání tělesné tkáně, SOD (superoxid dismutáza). Je také bohatým zdrojem melaninu, beta glukanu, imunitního potenciátoru, biologických sterolů, vitamínu D2 a vzácných stopových minerálů.

Tyto vzácné stopové minerály obsahují rubidiium, cesium a germanium. Díky tomu je divoká chaga ideálním doplňkem potravy proti stárnutí organismu a pokožky a pro podporu správné funkce celého těla. Je to tedy optimální denní adaptogen.

Proč pampeliška a březová kůra?

NAHS sbírá pampelišky v odlehlých severských lesích. Listy z divoké pampelišky jsou přirozeným zdrojem riboflavinu, niacinu a draslíku.

Kořen je zase bohatý na speciální vosky, jako je taraxacum, podle kterého bere i svůj latinský název, Taraxacum officinale, a který má podporovat funkci zdravých jater a žlučníku. Studie o fyziologických efektech pampeliškového kořene na cukrovku typu 2.

Divoká březová kůra je bohatým zdrojem mocných fytochemikálií, kyseliny betulinové a betulinu. Tyto látky jsou prekurzory tvorby molekul cholesterolu v těle. Betulin a kyselina betulinová jsou silné antioxidanty, a proto má březová kůra hladinu ORAC až 1300 na 1 gram.

Složení

  • Wild, organic, roasted dandelion root powder
  • Wild, raw chaga powder
  • Wild, raw birch bark powder
  • Organic maca powder
  • Organic cinnamon extract
  • Organic yacon powder
  • Organic Jerusalem artichoke powder

Návod k použití

Rozšlehejte 1 - 2 lžičky LivaLatteTM nápoje v ohřátém mléce, vlejte do hrnečku, oslaďte a relaxujte. Můžete přidat třeba kardamom na ovonění a MCT olej nebo máslo pro tzv. bulletproof, neprůstřelnou kávu. Vaší fantazii se meze nekladou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené nápoje
Obsah: 100 g
Země původu: Ilinois, USA
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegan-Bezlepková dieta

Lekarnik.online: Čaga/ Chaga

Lekarnik.online: Pampeliška

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 2.4.2022
Tento produkt jsem si objednala z čisté zvědavosti. Nevím, co mě to napadlo... Ale děkuju Bohu, že se tak stalo. :) To je tak něco neskučně lahodného, že se mi tomu nechce ani věřit. Není třeba čímkoliv upravovat, doslazovat, ta chuť je fantastická sama o sobě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.