Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

NORTH AMERICAN HERB & SPICE - Pražený Mletý Pampeliškový Kořen se Sibiřskou ČAGOU a BŘEZOVOU KŮROU - LIVA LATTE Nápoj [100g]

 

north american herb and spice logo

Nahraďte svou kávu tímto jedinečným očisťujícím a detoxikačním nápojem z BIO mletého praženého pampeliškového kořene (původ: borealské lesy severu), březové kůry a vitální houby čaga (původ: obojí ze Sibiře).
Na světě neexistuje podobný produkt jako je LIVA LATTE od North American Herb and Spice.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Měrná cena 55,80 Kč / 10 g
558 Kč
   
Značka NORTH AMERICAN HERB & SPICE
Webová stránka značky northamericanherbandspice...
Kategorie Vitamíny, Vitální Houby, Adaptogeny
 
NAHS tým sběračů se vydává do nejodlehlejších částí dalekých severních borealských lesů, aby získali ty nejčistší a nejpotentnější PAMPELIŠKY pro nápojový mix LIVA LATTE - jedná se o nadstandartní bezkofeinový nápoj, protože kromě pampeliškového kořene ještě obsahuje březovou kůru a divokou čagu původem z daleké Sibiře. Tím ale nekončíme, protože v LIVA LATTE také najdete BIO maca prášek, BIO výtažek ze skořice, BIO prášek z kořene yacon, a prášek z jeruzalemských artyčoků. 

Název Liva Latte je odvozen od účelu, ke kterému nápojový mix slouží, a to k podpoře pročištění jater a močového měchýře. Pampeliškový kořen je i známý svou schopností pročišťovat ledviny a napomáhat vyměšování. Veškeré složky spolu synergicky pracují, aby vám dodaly potřebnou energii a sílu se vyrovnat se vším, co vám každý den přinese. Jinými slovy, perfektně dokáží pomoci vašemu tělu adaptovat se stresu a zvládat vše lépe. Nejlépe is Liva Latte vychutnáte v rostlinném mléku jako je kokosové nebo domácí mandlové mléko. Oslaďte pomocí raw medu nebo agave sirupu pokud potřebujete a máte vynikající celodenní nápoj namísto kávy.

CO představuje vitální houba čaga?

Divoká čaga je nejbohatším známým zdrojem nejdůležitějšího antioxidačního enzymu, který chrání tělesné tkáně, SOD (superoxid dismutáza). Je také bohatým zdrojem melaninu, beta glukanu, imunitního potenciátoru, biologických sterolů, vitamínu D2 a vzácných stopových minerálů. Tyto vzácné stopové minerály obsahují rubidiium, cesium a germanium. Díky tomu je divoká chaga ideálním doplňkem potravy proti stárnutí organismu a pokožky a pro podporu správné funkce celého těla. Je to tedy optimální denní adaptogen.

PROČ PAMPELIŠKA A BŘEZOVÁ KŮRA?

NAHS sbírá pampelišky v odlehlých severských lesích. Listy z divoké pampelišky jsou přirozeným zdrojem riboflavinu, niacinu a draslíku. Kořen je zase bohatý na speciální vosky, jako je taraxacum, podle kterého bere i svůj latinský název, Taraxacum officinale, a který má podporovat funkci zdravých jater a žlučníku. Studie o fyziologických efektech pampeliškového kořene na cukrovku typu 2.
Divoká březová kůra je bohatým zdrojem mocných fytochemikálií, kyseliny betulinové a betulinu. Tyto látky jsou prekurzory tvorby molekul cholesterolu v těle. Betulin a kyselina betulinová jsou silné antioxidanty, a proto má březová kůra hladinu ORAC až 1300 na 1 gram.

SLOŽENÍ

Wild, organic, roasted dandelion root powder
Wild, raw chaga powder
Wild, raw birch bark powder
Organic maca powder
Organic cinnamon extract
Organic yacon powder
Organic Jerusalem artichoke powder

NÁVOD K POUŽITÍ

Rozšlehejte 1 - 2 lžičky Liva Latte nápoje v ohřátém mléce, vlejte do hrnečku, oslaďte a relaxujte. Můžete přidat třeba kardamom na ovonění a MCT olej nebo máslo pro tzv. bulletproof, neprůstřelnou kávu. Vaší fantazii se meze nekladou.
Obsah 100 g
Země původu Ilinois, USA
Výrobce North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Vhodné pro Raw-GMO Free-Vegan-Bezlepková dieta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.