Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Kurkuma kapky - Turmeric Power Plus podpora zdravých kloubů, srdečních funkcí a trávení - 60 ml

929 Kč / ks 15 483 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Tento doplněk zdravé výživy je doslova ideální pro aktivní osoby a sportovce, protože napomáhá podporovat zdravé klouby, srdeční funkce a trávení.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Proč koupit

Turmeric Power-Plus od značky North American Herb and Spice je jediný divoký raw výtažek z kořene kurkumy, který je na trhu k dispozici.

V kapkách najdete CO2 výtažek divoké bio kurkumy, mycelizovaný divoký oreganový olej (P73, bio kvalita), divokou bio kurkumu, bio zázvorový oleoresin, divoký bio rozmarýnový olej, skořicový olej, certifikovaný bio yaconový sirup, pramenitou vodu, extra panenský olivový olej jako bázi.

CO2 extrakce

Turmeric Power-Plus je jedinečný díky způsobu zpracování. Používá se superkritická extrakce CO2, při které se zachovají všechny přirozeně se vyskytující sloučeniny, včetně esenciálních olejů z kurkumy, známých jako turmery, spolu s terpeny, vosky a steroly.

To také znamená, že tyto složky jsou v surovém stavu, který činí tento extrakt mimořádně silným. Turmerony, terpeny, vosky a steroly často chybí v běžných doplňcích kurkumy. Tento výtažek má také vysokou hustotu polysacharidů kurkumy, které mají nebývalé, zdraví prospěšné vlastnosti pro posílení imunity.

Druhá extrakce využívá alkohol, který koncentruje pigmenty: kurkuminoidy včetně kurkuminu. Protože se používá extrakce CO2, jsou všechny enzymy neporušené, stejně jako vysoce aktivní biologické molekuly, turmerony, které podporují buněčnou funkci.

  • Výtažek navíc obsahuje synergické oleje z koření, divoké oleje z oregana a rozmarýnu, což výrazně zvyšuje jeho účinnost.
  • Je také přidán přírodní zdroj zázvorového oleoresinu. Spolu s kurkumou, toto koření a oleje podporují zdravou proti- zánětlivou odezvu organismu.
  • Kurkuma a zázvor také posilují dobré trávení, zatímco kurkumový extrakt je dobře známý pro své pozitivní účinky na pokožku.
  • Rozmarýn a kurkuma také podporují zdravé neurologické funkce a přirozené protizánětlivé reakce.

Druhy kurkumy a způsoby užívání

Tento výtažek je optimální i z jiného důvodu, a to jak je vám podávaný.

Můžete si vybrat buď tyto ve vodě rozpustné sublingvální kapky (rozpuštění pod jazykem/ vstřebání látky skrze sliznici dutiny ústní), které poskytují rychlou účinnost prostřednictvím okamžité absorpce a zároveň jsou použitelné lokálně. Nebo gelové kapsle s olejovým výtažkem, který pomáhá se zužitkováním.

  • Srovnejte tyto formy s lisovanými pilulkami a sušenými práškovými izoláty, které trpí špatnou absorpcí a zužitkováním.
  • Vyberte si Turmeric Power-Plus jako nejúčinnější a dobře vstřebatelný tekutý koncentrát kurkumy, který je k dispozici.
  • V aktivované kvašené formě nabízíme také kurkumové kapsle od britské značky Living Nutrition. Přečtěte si o nich zde.
  • Pokud vyžadujete při užívání kurkumy piperin, máme v nabídce nejlepší kurkumin komplex od americké značky Jigsaw Health, Kurkumin C3 Complex®.

Složení

Raw divoká, bio kurkuma extrahovaná CO2, mycellizovaný bio oreganový olej (divoce rostoucí P73), divoká, bio kurkumová pryskyřice, bio zázvorový oleoresin, divoký bio rozmarýnový olej, skořicový olej, certifikovaný bio yaconový sirup, pramenitá voda, extra panenský olivový olej.

Dávkování

Před použitím dobře protřepejte. Užívejte minimálně 20 kapek pod jazyk dvakrát denně. Snažte se olej držet pod jazykem co nejdéle pro co nejlepší vstřebatelnost a zužitkování. Barva tohoto oleje může způsobit skvrny na oblečení - buďtě opatrní s aplikací.

Klíčové složky

Kurkuma

Vyrobeno výhradně z divoce rostoucího koření, kterému se daří přirozeně bez pěstování nebo kultivace, kde se často používají pesticidy a herbicidy. Zdroj turmerů a polysacharidů, posíluje imunitu.

kurkuma benefits

Oregano P73

Žádná korupce geneticky modifikovanými rostlinami nebo jedovatými pesticidy. Originální divoké, vysokohorské P73 oregano se sílou fotonické energie, horských skal a slunce. Obsahuje flavonoid quercitin, stejně jako klíčové minerály vápníka a hořčík.

oregano benefits

Zázvor

Přirozeně se vyskytující a silné zázvorové flavonoidy jsou zodpovědné za silné zdravotní účinky zázvoru na žaludek, střeva a kloubní systém. Náš zázvor je superkriticky extrahován, a proto neobsahuje alkohol ani jiné chemikálie. 

 zazvor benefits

Doplňkové parametry

Kategorie: Adaptogeny
BBE: 04/22
Objem: 60 ml
Země původu: Ilinois, USA
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegan-Bezlepková dieta

Dr Cass Ingram podcast o benefitech kurkumy

Our Values: Free of Chemicals

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.