Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Trávicí enzymy lepek - Gluten Guardian pomáhají s citlivostí na lepek a kasein - 90 ks

1 695 Kč / ks 19 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Doplněk stravy BiOptimizers Gluten Guardian obsahuje 10 enzymů, které pomáhají trávit bílkoviny a sacharidy. Je ideální volbou v případě citlivosti na lepek nebo kasein.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Co jsou trávicí enzymy Gluten Guardian?

Trávicí enzymy Gluten Guardian od firmy BiOptimizers jsou směsí 6 rostlinných proteolytických enzymů, které obsahují peptidázu DPP IV a 3 enzymy, které štěpí škroby a cukry.

Tento doplňek stravy je speciálně navržen tak, aby redukoval zažívací problémy související s potravinami, které obsahují lepek nebo kasein, jenž je obsažený v pšenici a mléčných výrobcích.

BiOptimizers Gluten Guardian je doplňkem stravy, který spadá do kategorie enzymů a nenahrazuje zdravou a vyváženou stravu a/nebo životní styl.

Trávicí enzymy Gluten Guardian – hlavní benefity

 1. Pomáhá zajistit úplné strávení lepku a kaseinu.
 2. Můžete si občasně vychutnat vysokosacharidové pochoutky bez nadýmání z lepku a mléčných výrobků.
 3. Napomáhá k snížení únavy po jídle a redukci nejasné mysli.
 4. Pomůže při náhodném požití lepku či mléčných výrobků.
 5. Hodí se, pokud máte děravé střevo, nebo citlivost na určité potraviny.
Gluten Guardian - Gluten free

Čím se liší od běžných trávicích enzymů?

 • BiOptimizers Gluten Guardian obsahuje AstraZyme, což je patentovaná směs rostlinných proteáz, ženšenu Panax a Astragalus. Tyto výtažky mohou pomoci vstřebat aminokyseliny a peptidy až na buněčné úrovni.
 • Vyskytují se v něm stopové prvky, které poskytují kofaktory pro enzymy a mohou podporovat zdravý přenos glukózy do buněk.
 • BiOptimizers Gluten Guardian je bez plnidel, umělých barev, příchutí a konzervačních látek. Neobsahuje sóju ani mléko a je 100% rostlinný ve vegetariánských kapslích.

Užívání BiOptimizers Gluten Guardian

 • Vezměte si 3 kapsle a zapijte je sklenicí vody.
 • BiOptimizers Gluten Guardian užívejte s jídly, která obsahují lepek, s mléčnými výrobky, nebo jinými jídly s vysokým obsahem sacharidů.

Gluten Guardian můžete užívat i nalačno, abyste využili výhod systémových enzymů trávících bílkoviny. Mezi ně patří podpora regenerace při cvičení, odbourávání zánětlivých bílkovin a jizev a hojení ran.

Složení


RDA = standardní doporučená denní dávka založená na denním příjmu 2000 kcal.
* RDA neznámáMěření aktivity enzymů:
ASPU = jednotky kyselostabilní proteázy
AG = amyloglukosidázové jednotky
BAU = bakteriální amylázové jednotky
SKB = Sandstedtovy, Kneenovy a Blishovy jednotkyAstraZyme je ochranná známka společnosti Enzymology Research Center, Inc.Další složky: rostlinná celulóza, rýžový extrakt, voda.Nejsou uvedeny žádné alergeny.Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla.

Trávicí enzymy a jejich druhy

 • Ptyalin je alfa-amyláza produkovaná v ústech, která rozkládá škrob na maltózu a krátké oligosacharidy.
 • Pepsin vzniká v žaludku a rozkládá bílkoviny na menší peptidy. Pepsinu vyhovuje kyselé prostředí a je schopen strávit i kolagen.
 • Lipáza je enzymem produkovaným slinivkou břišní a střevem, který rozkládá tuky na mastné kyseliny a glycerol. Lipázě zároveň pomáhají žlučové kyseliny, které emulgují tuky.
 • Trypsin, jakožto proteáza produkovaná slinivkou břišní, rozkládá bílkoviny na aminokyseliny. Trypsinu vyhovuje zásadité prostředí a je aktivován enterokinázou ve střevě.
 • Chymotrypsin produkuje slinivka břišní. Vyhovuje mu zásadité prostředí a je aktivován ve střevě.
 • Karboxypolypeptidáza odštěpuje poslední aminokyselinu z peptidů.
 • Elastáza pomáhá rozkládat elastin, protein přítomný v pojivových tkáních.
 • Nukleázy jsou enzymy produkované slinivkou břišní a střevem, které rozkládají nukleové kyseliny na nukleotidy.

Přečtěte si více k tématu

Objevte low carb aneb více energie, méně cukru

Úvod do biohackingu

Proč zvolit BiOptimizers Gluten Guardian?

Pokud se již stravujete bezlepkově, je to velké plus pro vás. Nicméně, poměrně velké množství restaurací zatím neodděluje potraviny obsahující lepek. To znamená, že kdykoliv jíte někde mimo domov, hrozí vám riziko požití potravin, které ho obsahují.

 

BiOptimizers Gluten Guardian v optimální dávce toto riziko výrazně zmenší.

 

Neužívejte při gastritidě či vředových chorobách.

magnesium-levels-v2

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora trávení
Obsah: 90 ks
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: BiOptimizers USA Inc. 5470 Kietzke Lane, Suite 300 Reno, NV 89511
Země původu: Nevada, USA
Proč koupit: Kultovní značka ve světě biohackingu, kde za vývojem stojí tým univerzitních lékařů. Veškeré produkty jsou neustále podrobovány analýzám, aby tvrzení o účincích byla potvrzena rešerší. Za nás se jedná o jednu z top značek v oblasti zdravého zažívaní a optimálního výkonu lidského organismu.
Vhodné pro: Bez lepku-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Těhotné-Kojící

BiOptimizers GLUTEN GUARDIAN - Review after 2 years

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bio-logo-2023

Bioptimizers je společnost vyrábějící doplňky stravy, kterou založil Wade Lightheart a jeho obchodní partner Matt Gallant. Specializuje se na trávicí enzymy, probiotika a další doplňky stravy. Společnost byla založena v roce 2004 a jedním z prvních produktů, které byly uvedeny na trh, byl MassZymes. Revoluční produkt vytvořený pro trávení bílkovin a budování svalů.

Obecně řečeno, všechny produkty Bioptimizers směřují ke společnému cíli ~ biologické optimalizaci nebo-li Biohackingu. Například některé produkty, jako je MassZymes, pomáhají trávit bílkoviny, aby pomohly zvýšit množství aminokyselin posilujících svaly, zatímco jiné, jako je Mg. Breakthrough napomáhají funkci svalů a nervů.

6dd0eca434478e1afaa3bc590b856cde.w3001.h1501._CR0,0,3001,1500_

KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU BIOPTIMIZERS

Bioptimizers je americká společnost zabývající se výrobou doplňků stravy, kterou řídí její prezident Wade Lightheart a generální ředitel Matt Gallant. Wade a Matt společně podnikají od roku 2004 a od svého založení se neustále snaží vydávat nové převratné produkty založené na enzymatické technologii, probiotikách a rostlinných složkách.

Dnes pracují společně s týmem specialistů vědců a odborníků na výživu a investují velké množství kapitálu do rozvoje značky Bioptimizers, aby byla ještě lepší.

Podle těchto dvou mužů "Bioptimizers spolupracuje s jedním z nejlepších odborníků na čínské byliny na světě a také s nejlepšími vědci a formulátory enzymů".

Úzce také spolupracují s "Burch University" v Sarajevu v Bosně a neustále pracují na výrobě nejlepších probiotik a přípravků pro zdravá střeva.
K dnešnímu dni Wade, Matt a značka Bioptimizers tvrdí, že pomohli více než 65 000 lidí optimalizovat jejich zdraví a trávení.

Pokud tedy hledáte něco, co skutečně změní vaše trávení, úroveň energie, funkci mozku a celkovou fyzickou pohodu, pak by vás Bioptimizers neměly zklamat...

PROČ JE BIOPTIMIZERS JINÝ DRUH SPOLEČNOSTI

Společnost BiOptimizers se zrodila z bolesti a vášně.

Wadeova vášeň a poslání pomáhat ostatním optimalizovat jejich zdraví začaly, když byl svědkem toho, jak jeho 23letá sestra zemřela na rakovinu. Byl to srdcervoucí zážitek, který formoval jeho osud. Tehdy si uvědomil, že zdraví je to nejcennější, co v životě máme.

Mattova vášeň a smysl pro pomoc druhým začala, když pomohl svému nejlepšímu příteli zhubnout 191 kg za 18 měsíců. Sledoval, jak se díky tomu celý život jeho přítele proměnil. Od doby, kdy nikdy neměl přítelkyni, se během několika let oženil.

Wade Lightheart President                                                 Matt Gallant Chief Executive Officer

Wade i Matt byli trenéři pracující s profesionálními sportovci a dalšími špičkovými hráči. Oba strávili deset let v posilovně a pomáhali lidem změnit jejich zdraví. Wade a Matt se potkali v posilovně, navázali přátelství a poté zahájili obchodní spolupráci, která trvá od roku 2004.

Wade a Matt říkají: "Přesně tak, v roce 2004 jsme začali prodávat fitness programy, trávicí enzymy a organické rostlinné bílkoviny. Naše posedlost vytvářet nejlepší přípravky a řešení ve své třídě je stále silnější.

 

Naše zásada zní: "Pokud nedokážeme vytvořit nejlepší produkt v dané kategorii, zapomeňte na něj." Vždycky jsme se snažili, aby byl produkt co nejlepší.

 

Jsme připraveni dát do jedné receptury zcela VŠE. Co to znamená? Naše průměrné náklady na jednu lahvičku jsou o 200 až 400 % vyšší než u většiny našich konkurentů.

 

Používáme optimální, účinné dávky nejprozkoumanějších složek. Víme, že jakmile jednou zažijete výsledky, stanete se fanoušky BiOptimizers na celý život.

PRO KOHO JSOU PRODUKTY BIOPTIMIZERS URČENY

Pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní doplňky stravy, které jsou schváleny FDA a GMP, testovány třetí stranou a neobsahují GMO.

Bioptimizers se specializují na lepší trávení. Ti, kteří mají zdravotní potíže s trávením, by mohli zjistit, že to, co tato společnost nabízí, může být rozhodně schopno pomoci.

Specializované produkty, jako je Herbal Power Flush, HCL Breakthrough a Gluten Guardian jsou opravdu jedinečné v tom, co dělají.

K dispozici máte také MassZymes pro trávení bílkovin, Blood Sugar Breakthrough pro trávení sacharidů a kontrolu hladiny cukru v krvi, Cognibiotics pro zlepšení mysli a nálady a KApex pro podporu Keto/low-carb diety.

Není nic dražšího než produkt, který nefunguje!

Bioptimizers Pledge

 • Už nikdy nepřestaneme vyvíjet nové produkty a vylepšovat formulace.
 • Neustále zkoumáme, testujeme a vylepšujeme receptury.
 • Od roku 2004 slouží BiOptimizers více než 162 000 klientů v 90 zemích k optimalizaci jejich zdraví a trávení.
 • Spolupracujeme s nejchytřejšími lidmi ve svém oboru, abychom splnili svůj závazek.
 • Spolupracujeme s 5 špičkovými formulátory, abychom vytvořili nejlepší formulace ve své třídě
 • Navázali jsme partnerství s Burchovou univerzitou v Sarajevu, a investovali jsme nemalé finanční prostředky, abychom vytvořili probiotickou laboratoř s několika doktorandy v Bosně, kteří pracují na vývoji probiotik.
 • Spolupracujeme s jedním z nejlepších odborníků na čínské byliny na světě.
 • Spolupracujeme se špičkovými vědci v oblasti enzymů.
 • Spolupracujeme s jedním z nejchytřejších formulátorů na světě, který má 4 desetiletí zkušeností v oboru.
 • Spolupracujeme s člověkem, o kterém jsme přesvědčeni, že je pravděpodobně největším odborníkem na extrakci rostlin na Zemi.

TÝM UNIVERZITNÍCH ODBORNÍKŮ V BOSNĚ