NENECHTE SI UJÍT VÝPRODEJ BEAN-TO-BAR ČOKOLÁD Z BELGIE, VELKÉ BRITÁNIE A MADAGASKARU V KATEGORII VÝPRODEJ - CENY OD 79 Kč.

Rostlinný komplex 7 trávicích enzymů - Gastronex

1 035 Kč 11,50 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)

Komplex účinných bylin, koření a ovocných trávicích enzymů pro podporu normální funkce trávicí soustavy. Obsažené byliny a koření pomáhají stimulovat trávicí systém.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Gastronex od North American Herb and Spice obsahuje komplex ze skutečných potravinových zdrojů, včetně ovocných enzymů, rostlinných enzymů trávících bílkoviny a účinných koncentrátů koření. Obsažené byliny a koření pomáhají stimulovat trávicí systém, usnadňují trávení i těžších jídel a přináší úlevu při případném přejezení, zmírňují nadýmání a jiné zažívací obtíže.

Klíčové ingredience

Zázvor - přirozeně se vyskytující a účinné zázvorové flavonoidy mají výborné účinky na žaludek, střeva a kloubní systém. NAHS zázvor je extrahován superkritickou metodou, a proto neobsahuje alkohol ani žádné jiné chemické látky.

Směs 7 enzymů - mezi nimi jsou i amyláza, proteáza a lipáza, což jsou tři hlavní skupiny enzymů, které lidský trávicí systém využívá. Jsou přítomny v našich slinách a pokračují v rozkladu potravy v tenkém střevě. Během tohoto procesu přeměňují celé potraviny na potřebné cukry, aminokyseliny a molekuly lipidů, které naše tělo potřebuje. Nedostatek nebo porucha funkce některého z těchto enzymů může přispívat k různým stavům, od lehké citlivosti na potraviny až po celiakii.

Následující tabulka popisuje úlohu jednotlivých tříd trávicích enzymů, místo jejich produkce a jejich působení v těle.

infografika trávicí enzymy

Oregano - divoké oregano, které roste v těch nejodlehlejších a nejvyšších oblastech tureckých hor, ve výšce více než 3000 m. Díky tomu je zaručena jeho maximální čistota a vysoká kvalita. Divoce rostoucí rostliny (a speciálně ty z vysokohorského prostředí) mají navíc silnější účinky než ty klasicky pěstované. Ve vysokohorském prostředí totiž musí vyvinout spoustu úsilí a vyprodukovat mnoho účinných látek, aby se mrazu, větru a případným škůdcům ubránily. Tyto obranné látky v sobě pak koncentrují a jejich sílu mohou prostřednictvím extraktu předat i vám.

Škumpa koželužská (Sumac) - přispívá k normálnímu stavu cholesterolu v krvi a tím pádem má i příznivý vliv na snižování vysokého krevního tlaku. Plody sumaku obsahují nejvyšší obsah kyseliny askorbové neboli vitamínu C, zhruba 39 mg/kg.

Fenykl - fantastická bylina pro podporu trávicího systému, především zklidňuje nadýmání a střevní křeče. Je také populární pro svůj vliv na hormonální zdraví, a to zejména pro svou schopnost vyrovnávat estrogen a podporovat normální stav ňader. Fenykl je využíván preventivně při obezitě, neboť jeho semena navozují pocit sytosti a snižují chuť k jídlu. Fenykl čistí sliznice dýchacích cest a uvolňuje hleny, má mírný močopudný účinek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora trávicího ústrojí
Obsah: 90 kapslí
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Keto, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bez palmového tuku, Doplněk stravy
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Kojící

Co je BoneActiv?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.