Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Antiparazitikum - Para Guardian směs bylin a trávicích enzymů na odčervení - 90 ks

1 695 Kč / ks 19 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

BiOptimizers Herbal Parasite Guardian obsahuje směs 13 bylin a 5 trávicích enzymů. Tyto byliny jsou účinné proti kvasinkám a škodlivým bakteriím. Kromě podpory trávení enzymy také pomáhají rozkládat biofilmy.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Co je BiOptimizers Para Guardian?

 • BiOptimizers Para Guardian je doplněk stravy, který kombinuje bylinné extrakty a trávicí enzymy.
 • Je určen lidem, kteří cestují a mají trávicí potíže. Funguje tak, že bojuje proti mikrobům, zlepšuje střevní pohyb a může řešit i zácpu.
 • Obsahuje směs 13 bylin a 5 trávicích enzymů a je navržen tak, aby pomáhal odstraňovat a vylučovat z těla parazity, plísňové infekce a viry. 
 • BiOptimizers Para Guardian patří do kategorie bylinných přípravků a není náhradou pestré a vyvážené stravy a/nebo zdravého životního stylu.

Hlavní výhody

 1. Podpora zdravé střevní imunity a mikroflóry.
 2. Zklidňuje střevní sliznici.
 3. Pomáhá eliminovat přemnožení plísní a špatných bakterií.
 4. Narušuje biofilm, v kterém se mohou schovávat různé potvory.

Přečtěte si více k tématu

Objevte low carb aneb více energie, méně cukru

Jak mít zdravá střeva a tak celý organismus?

Co potřebují děti při návratu do školy kromě učebnic?

BiOptimizers Herbal Parasite Guardian

Kdy je vhodné tento doplněk užívat?

V minulém století cirka před rokem 1930 bylo běžné se odčervovat nebo detoxikovat každého půl roku nebo alespoň jednou ročně na jaro.

 

Nastal čas se k tomuto zvyku opět vrátit, abychom si naše těla udržovali čistá a zdravá.

 

Jilm plavý a kurkuma, která je obsažena v Herbal Parasite Guardian pomáhá uklidnit střevní výstelku a podporuje vyváženou zánětlivou reakci.

 

Pokud jíte často syrové potraviny, ať už se jedná o maso, zeleninu, sushi apod. nebo cestujete do tropických zemí, můžete nasbírat parazity aniž byste o tom věděli.

 

Tito paraziti jsou i na vašich domácích mazlíčcích a pokud svá zvířátka pusinkujete, mazlíte se a spíte s nimi, přesunují se na vás a do vás.

 

Červíci si potom z vašich střev udělají domov a mohou vám krást živiny, čímž způsobí přemnožení kvasinek a škodlivých bakterií, což zase vede k nejrůznějším zdravotním problémům od lehkých až po závažné.

 

Tito živočichové stojí za chronickými záněty a propustným střevem. Proto je dobré pravidelně provádět detox proti parazitům, abyste zajistili optimální výživu a zdraví střev.

 

Udělejte si tuto kůru 2 x do roka, nejlépe na začátku jara a na podzim.

Proč zvolit právě BiOptimizers Para Guardian?

BiOptimizers Herbal Parasite Guardian je na rozdíl od jiných doplňků stravy, které mohou obsahovat syntetické látky nebo plniva, vyroben z čistých a kvalitních surovin a je testován v nezávislých laboratořích.

 

Parasite Guardian se snaží dostat parazity ze střev přírodními surovinami. Některé byliny mají účinné látky, které mohou parazity zabíjet nebo vyhánět, takže se historicky používaly k ochraně před parazity. Například thujon v pelyňku a třísloviny v ořešáku černém mají antiparazitární účinky.

 

Součástí ochrany proti parazitům může být také speciální dieta zaměřená na zvýšení antiparazitárních potravin nebo na to, aby byl parazit vůči antiparazitárním bylinám zranitelnější. Dieta bývá nízkosacharidová a s nízkým obsahem zánětlivých potravin.

 

Pokud chcete zbavit své tělo parazitů a zlepšit své zažívání, vyberte si BiOptimizers Herbal Parasite Guardian - nejlepší přírodní řešení pro vaše střeva.

magnesium-levels-v2

Dávkování

 • Doporučená denní dávka je 1 tobolka denně nalačno, nejlépe před spaním. Užívejte 2× - 3× týdně.
 • Pokud se nedostaví žádné výsledky, lze dávku zvýšit na 1× denně.
 • Užívejte několik hodin před nebo po užití jiných léků a zdravotních přípravků, které momentálně berete.

Složení

prod-para-90caps-ingredients

RDA = doporučená denní dávka založená na denním příjmu 2000 kcal.
* RDA neznámá

 

CU = jednotka celulázy
DU = dextrinizační jednotky
FIP = Federation Internationale Pharmaceutique (Mezinárodní farmaceutická federace)
FTU = fytázové jednotky
HUT = hemoglobinová jednotka na bázi L-tyrosinu

 

Další složky: rostlinná tobolka (hypromelóza, voda)

 

Informace pro alergiky: nejsou uvedeny žádné alergeny.

 

Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah světla a malých dětí.

Zajímavosti o střevních bakteriích

 • Střevní bakterie tvoří asi 1,5 kg naší tělesné hmotnosti. To je více než hmotnost našeho mozku.
 • Produkují asi 95 % serotoninu v našem těle, což je neurotransmiter, který ovlivňuje naši náladu, spánek a chuť k jídlu.
 • Střevní bakterie mohou komunikovat s naším mozkem prostřednictvím nervového systému, hormonů a imunitních signálů.
 • Toto propojení se nazývá osa střevo-mozek.
 • Liší se člověk od člověka. Složení a diverzita střevní mikroflóry totiž závisí na naší genetice, stravě, životním stylu a nebo i prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora trávení
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: BiOptimizers USA Inc. 5470 Kietzke Lane, Suite 300 Reno, NV 89511
Země původu: Nevada, USA
Proč koupit: Kultovní značka ve světě biohackingu, kde za vývojem stojí tým univerzitních lékařů. Veškeré produkty jsou neustále podrobovány analýzám, aby tvrzení o účincích byla potvrzena rešerší. Za nás se jedná o jednu z top značek v oblasti zdravého zažívaní a optimálního výkonu lidského organismu.
Vhodné pro: Bez lepku-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Vegan

BiOptimizers - Herbal Parasite Cleanse

Parasites: The Bad and The Ugly with Wade Lightheart

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bio-logo-2023

Bioptimizers je společnost vyrábějící doplňky stravy, kterou založil Wade Lightheart a jeho obchodní partner Matt Gallant. Specializuje se na trávicí enzymy, probiotika a další doplňky stravy. Společnost byla založena v roce 2004 a jedním z prvních produktů, které byly uvedeny na trh, byl MassZymes. Revoluční produkt vytvořený pro trávení bílkovin a budování svalů.

Obecně řečeno, všechny produkty Bioptimizers směřují ke společnému cíli ~ biologické optimalizaci nebo-li Biohackingu. Například některé produkty, jako je MassZymes, pomáhají trávit bílkoviny, aby pomohly zvýšit množství aminokyselin posilujících svaly, zatímco jiné, jako je Mg. Breakthrough napomáhají funkci svalů a nervů.

6dd0eca434478e1afaa3bc590b856cde.w3001.h1501._CR0,0,3001,1500_

KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU BIOPTIMIZERS

Bioptimizers je americká společnost zabývající se výrobou doplňků stravy, kterou řídí její prezident Wade Lightheart a generální ředitel Matt Gallant. Wade a Matt společně podnikají od roku 2004 a od svého založení se neustále snaží vydávat nové převratné produkty založené na enzymatické technologii, probiotikách a rostlinných složkách.

Dnes pracují společně s týmem specialistů vědců a odborníků na výživu a investují velké množství kapitálu do rozvoje značky Bioptimizers, aby byla ještě lepší.

Podle těchto dvou mužů "Bioptimizers spolupracuje s jedním z nejlepších odborníků na čínské byliny na světě a také s nejlepšími vědci a formulátory enzymů".

Úzce také spolupracují s "Burch University" v Sarajevu v Bosně a neustále pracují na výrobě nejlepších probiotik a přípravků pro zdravá střeva.
K dnešnímu dni Wade, Matt a značka Bioptimizers tvrdí, že pomohli více než 65 000 lidí optimalizovat jejich zdraví a trávení.

Pokud tedy hledáte něco, co skutečně změní vaše trávení, úroveň energie, funkci mozku a celkovou fyzickou pohodu, pak by vás Bioptimizers neměly zklamat...

PROČ JE BIOPTIMIZERS JINÝ DRUH SPOLEČNOSTI

Společnost BiOptimizers se zrodila z bolesti a vášně.

Wadeova vášeň a poslání pomáhat ostatním optimalizovat jejich zdraví začaly, když byl svědkem toho, jak jeho 23letá sestra zemřela na rakovinu. Byl to srdcervoucí zážitek, který formoval jeho osud. Tehdy si uvědomil, že zdraví je to nejcennější, co v životě máme.

Mattova vášeň a smysl pro pomoc druhým začala, když pomohl svému nejlepšímu příteli zhubnout 191 kg za 18 měsíců. Sledoval, jak se díky tomu celý život jeho přítele proměnil. Od doby, kdy nikdy neměl přítelkyni, se během několika let oženil.

Wade Lightheart President                                                 Matt Gallant Chief Executive Officer

Wade i Matt byli trenéři pracující s profesionálními sportovci a dalšími špičkovými hráči. Oba strávili deset let v posilovně a pomáhali lidem změnit jejich zdraví. Wade a Matt se potkali v posilovně, navázali přátelství a poté zahájili obchodní spolupráci, která trvá od roku 2004.

Wade a Matt říkají: "Přesně tak, v roce 2004 jsme začali prodávat fitness programy, trávicí enzymy a organické rostlinné bílkoviny. Naše posedlost vytvářet nejlepší přípravky a řešení ve své třídě je stále silnější.

 

Naše zásada zní: "Pokud nedokážeme vytvořit nejlepší produkt v dané kategorii, zapomeňte na něj." Vždycky jsme se snažili, aby byl produkt co nejlepší.

 

Jsme připraveni dát do jedné receptury zcela VŠE. Co to znamená? Naše průměrné náklady na jednu lahvičku jsou o 200 až 400 % vyšší než u většiny našich konkurentů.

 

Používáme optimální, účinné dávky nejprozkoumanějších složek. Víme, že jakmile jednou zažijete výsledky, stanete se fanoušky BiOptimizers na celý život.

PRO KOHO JSOU PRODUKTY BIOPTIMIZERS URČENY

Pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní doplňky stravy, které jsou schváleny FDA a GMP, testovány třetí stranou a neobsahují GMO.

Bioptimizers se specializují na lepší trávení. Ti, kteří mají zdravotní potíže s trávením, by mohli zjistit, že to, co tato společnost nabízí, může být rozhodně schopno pomoci.

Specializované produkty, jako je Herbal Power Flush, HCL Breakthrough a Gluten Guardian jsou opravdu jedinečné v tom, co dělají.

K dispozici máte také MassZymes pro trávení bílkovin, Blood Sugar Breakthrough pro trávení sacharidů a kontrolu hladiny cukru v krvi, Cognibiotics pro zlepšení mysli a nálady a KApex pro podporu Keto/low-carb diety.

Není nic dražšího než produkt, který nefunguje!

Bioptimizers Pledge

 • Už nikdy nepřestaneme vyvíjet nové produkty a vylepšovat formulace.
 • Neustále zkoumáme, testujeme a vylepšujeme receptury.
 • Od roku 2004 slouží BiOptimizers více než 162 000 klientů v 90 zemích k optimalizaci jejich zdraví a trávení.
 • Spolupracujeme s nejchytřejšími lidmi ve svém oboru, abychom splnili svůj závazek.
 • Spolupracujeme s 5 špičkovými formulátory, abychom vytvořili nejlepší formulace ve své třídě
 • Navázali jsme partnerství s Burchovou univerzitou v Sarajevu, a investovali jsme nemalé finanční prostředky, abychom vytvořili probiotickou laboratoř s několika doktorandy v Bosně, kteří pracují na vývoji probiotik.
 • Spolupracujeme s jedním z nejlepších odborníků na čínské byliny na světě.
 • Spolupracujeme se špičkovými vědci v oblasti enzymů.
 • Spolupracujeme s jedním z nejchytřejších formulátorů na světě, který má 4 desetiletí zkušeností v oboru.
 • Spolupracujeme s člověkem, o kterém jsme přesvědčeni, že je pravděpodobně největším odborníkem na extrakci rostlin na Zemi.

TÝM UNIVERZITNÍCH ODBORNÍKŮ V BOSNĚ