Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Koncentrát - Oreganol hydrosol divokého oregana - 355 ml

589 Kč / ks 2 Kč / 1 ml
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Koncentrovaný džus, ve kterém najdete párou extrahovaný hydrosol z divokého oregana, přesně tak, jak ho po staletí vyrábí a konzumují obyvatelé tureckých horských vesnic. Vhodný doplněk pro ty, co nesnesou chuť oreganového oleje.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Aromatická šťáva Oreganol má velkou sílu. Ve Středomoří je tradiční terapií již stovky let. Liší se od oleje, protože se jedná o vodní fázi získanou destilací. Rozpouští se všude tam, kde ji potřebujete, včetně do všech tkáňových membrán, a proto je pro podporu vašeho zdraví nezbytná.

Proč používat

 • Pro podporu zdraví slinivky není nic účinnějšího než šťáva Oreganol.
 • Hydrosolová esence, která je vysoce okysličená, podporuje také zdraví jater a trávicího traktu.
 • Užívání této tradiční kořeněné esence, známé svými účinky na podporu zdraví již po staletí, přináší četné výhody.

Oreganolová šťáva je preferovaným domácím lektvarem pro turecké vesničany a slouží jako prostředek na podporu celkového zdraví, včetně udržování správné hladiny cukru v krvi, kardiovaskulárního systému, dýchacích cest, hormonů a imunity.

Hlavní složky

Horská pramenitá voda, hydrosolová esence z divokého oregana.

Použití

 • Užívejte dvě polévkové lžíce dvakrát denně nalačno nebo během jídla.
 • Pro větší účinek držte v ústech co nejdéle.
 • Lze také připravit jako čaj nebo užívat s pomerančovou, grapefruitovou nebo rajčatovou šťávou.

PRO ZVÍŘATA*: Začněte kapkou nebo dvěma do misky s vodou. Postupně zvyšujte dávku až na jednu čajovou lžičku.

*Pokyny a doporučené dávkování pro zvířata vycházejí pouze ze složek použitých ve výrobcích North American Herb & Spice. Levnější a nesprávně naformulované náhražky (podobné výrobky) se ukázaly jako nebezpečné, zejména výrobky s obsahem oregana.

Hodnocení z USA

Páni! Co na to říct. Užívala jsem tuto Oreganolovou šťávu necelý týden a moje energetická hladina se výrazně zvýšila! Vaše tělo ví, že potřebuje určitou živinu, problémem je zjistit, kterou z nich vaše tělo potřebuje. Musíte být vytrvalí a nevzdávat se.

 

Takže, abych to zkrátila, objednala jsem si další lahvičku a jednu jsem objednala i pro svého tátu. A teď k té chuti. Není až tak skvělá. Budete mu muset přijít na chuť, a i pak vám hořkost přijde trošku moc. Přínosy jsou však skvělé. Popravdě, ten džus by mohl chutnat jako petrolej a já bych to pila.

 

Zatím neužívám doporučené 2 polévkové lžíce. Cokoli nového, co zavádím do svého těla, včetně vitamínu, beru zpočátku minimálně. V současné době užívám 2 čajové lžičky místo 2 polévkových lžic. Také si ho nechávám v ústech, dokud se mírné pálení nerozptýlí (nebojte se, není to tak hrozné). Trvá to jen asi 30 až 45 sekund. Udělejte to pro rychlejší vstřebání do vašeho organismu. 

 

Také jsem si všimla, že když si vezmu trochu těsně před spaním, spím hluboce a obvykle se mi zdají příjemné sny. Částečně to může být tím, že jsem si koupila i pár nových polštářů, ale kombinace rozhodně pomohla. Zkuste to.

Proč olej z divokého oregana

 • Oreganový olej je považován za nejsilnější přírodní antibiotikum a antiseptikum na světě - je to účinný zabiják parazitů, virů, bakterií, kvasinek a plísní. 
 • P73 značí vysoké procento obsahu polyfenolů v této konkrétní značce oreganového oleje, minimum je 65%.
 • Jedná se o baktericidní fenoly jako je karvakrol (látky zabíjející škodlivé bakterie).

Dle Dr. Ingrama je nemožné, aby jakýkoliv výrobce tvrdil, že jeho značka oreganového oleje obsahuje přes 80% karvakrolu, aniž by do výtažku nepřidal syntetický karvakrol nebo jinou příměs, protože z divoce rostoucí byliny je velmi těžké toto procento získat.

 • NAHS se to nyní po letech testování podařilo a k prodeji nyní máme kapky OregaUltra, super-mocný extrakt z divokého oregana, které roste v těch nejodlehlejších a nejvyšších oblastech tureckých hor, ve výšce více než 3000 m.
 • Aby byl oreganový olej bezpečný ke konzumaci, musí pocházet z výtažků bylin, které rostou pouze v divokých a vysoce položených horských oblastech Středozemí, v zemích jako jsou Turecko, Libanon, nebo v menším množství Řecko.
 • Je to tak jediná jistota, že nebude obsahovat pesticidy a moderní chemické látky.
 • Protože neředěný oreganový olej je velmi silný, měl by být emulgován v nosném oleji jako je například extra panenský olivový, který používá NAHS.
 • Oreganol P73 se vyrábí tradičním lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody.
 • Kromě éterického oleje z hřebíčku, má oreganový olej nejvyšší známou hodnotu ORAC (300 000 na 100g) na světě.
 • Věděli jste, že oregano vykazuje 50 krát vyšší aktivitu antioxidantů než jablka a 30 krát vyšší než brambory?
 • Oreganový olej je známý jako nejsilnější éterický olej na světě! 

Zázrak jménem Oregano

Oreganový olej je považován za nejsilnější přírodní antibiotikum a antiseptikum na světě - je to účinný zabiják parazitů, virů, bakterií, kvasinek a plísní. Je známý jako nejsilnější éterický olej na světě.

Číslo v označení P73 značí vysoké procento polyfenolů, které tato konkrétní značka oreganového oleje obsahuje (garantované minimum je 65 %).

Jedná se o baktericidní fenoly, jako je například karvakrol. Kromě éterického oleje z hřebíčku má oreganový olej nejvyšší známou hodnotu ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity, což je laboratorní test, který zjišťuje celkovou hodnotu antioxidantů v konkrétní potravině).

U tohoto konkrétního oreganového oleje je to 300 000 na 100 g. Oregano jako takové vykazuje 50krát vyšší aktivitu antioxidantů než jablka a 30krát vyšší než brambory.

 

 • Oreganol P73 se vyrábí tradičním lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody.
 • Extrakt se vyrábí z divokého oregana, které roste v těch nejodlehlejších a nejvyšších oblastech tureckých hor, ve výšce více než 3000 m.
 • Díky tomu je zaručena jeho maximální čistota a vysoká kvalita.
 • Divoce rostoucí rostliny (a speciálně ty z vysokohorského prostředí) mají navíc silnější účinky než ty klasicky pěstované.
 • Ve vysokohorském prostředí totiž musí vyvinout spoustu úsilí a vyprodukovat mnoho účinných látek, aby se mrazu, větru a případným škůdcům ubránily.
 • Tyto obranné látky v sobě pak koncentrují a jejich sílu mohou prostřednictvím extraktu předat i vám.

účinky etraktu z divokého oregana

Proč zvolit North American Herb & Spice

 • Jedná se o první značku na světě vůbec, která vyvinula olejový CO2 extrakt z divokého oregana.
 • Jejich vlajkový produkt, Oreganol P73 (který je také jako složka součástí jejich dalších produktů), obsahuje extrakt z divokého oregana s garantovaným minimálním obsahem polyfenolů 65%.
 • Používají pouze ručně sbírané divoké oregano, rostoucí v odlehlých horských oblastech Turecka.
 • Oreganol P73 je 100% bio, a na trhu přírodních doplňků stravy je již od 90.let minulého století.
 • Oreganol P73 vyvinula Judy Kay Gray, M.S., expertka na výživu a zakladatelka North American Herb & Spice (NAHS), ve spolupráci s doktorem Cassem Ingramem, nutričním lékařem a známým autorem více jak deseti knih na téma přírodní léčby.

Baner North American Herb a Spice

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo u produktů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Divoké oregano P73
Objem: 355 ml
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Doplněk stravy, Bez aditiv a pojiv, Bez gmo
Země původu: Ilinois, USA
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Vhodné pro: Vegan-Vegetarián-Raw-GMO Free-Děti-Kojící

Jak se Oreganol P73 liší od konkurence (ANJ)

Staré a původní receptury

Vlastní výroba

Wholefoods

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.